Treść opublikowana przez Siwy1122
-
[B6 BFB] Dziwne dźwięki z puszki filtra powietrza
pewnie słyszysz zawór z węglem aktywnym
-
[ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
A tam wolnossącego się nie tuninguje. Jak ma się chęci i pieniądze wszystko idzie zrobić, po prostu silnik 1.8 turbo jest łatwiej i taniej tuningować.
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to normalne (filmiki) ?
To jest bankowo pompa wspomagania takie buczenie jest normalnie przy dużych obciążeniach. To że w zbiorniczku bulgocze płyn to normalnie ja u siebie wywaliłem ten filtr ze zbiorniczka i mam tak samo.
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
No to jest oznaka napraw lakierniczych po wypadku
-
[B5 ADR] Odpięty przepływomierz a LPG
W ogóle co to za pajac z tego mechanika. Zmieniaj przepływomierz i mechanika też !!!
-
[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
i ten napis Dawid we wnętrzu
-
[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG
ja też jestem przeważnie przeciwnikiem tego typu lamp ale na tym samochodzie mają swój urok super silniczek i super laczki
-
[B5 ADR] Po lekkich modach:D Alu, gwint, podświetlenie wnętrza i klika bajerków
minus za LPG
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
Też kiedyś myślałem o przekładce 1,8 na 1,8 T ale zrezygnowałem. Auto pośmiga jeszcze z roczek i później będę szukał świeższej B5 w 2,5 TDI lub 2,8.. ale jak Ty chcesz się w to bawić to powodzenia Ps. Co do autka to wygląda super
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
fajna fajna !! a klimy nie ma ????
-
[B5 ADR] Moja pierwsza A4
Noo autko wymaga dopieszczenia... duży + za fotele... co do silnika to mi się podobał tylko przez 0,5 roku będę polował na 2.8(30v)
-
[B5 ADR] Moja żółta strzała :) *DUZY UPDATE
Autko fajne ale ten kolor kojarzy mi się z TAXI z Nowego Yorku
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
Noo może to rakieta nie jest ale na pewno można śmiało śmigać Autko ładnie się prezentuje, co do tego grilla sportowego to nie wiem czy to taki dobry pomysł (no ale ma się Tobie podobać) Pozdrawiam
-
[ALL B5] Bremse Licht
To że po uruchomieniu silnika na komputerze widnieje napis "Brems Licht" i znika po naciśnięciu pedału hamulca jest prawidłowością
-
[B5 ADP] Ubywa płynu chłodzącego
jak by uszczelka pod głowicą to by miał olej w płynie chłodzącym
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Ja to przy tym silniku przy normalnej jeździe komputer pokazuje mi średnie spalanie...17 litrów co prawda auto jeździ tylko dom - sklep - sklep - sklep - dom ale zawsze dbam o to żeby zagrzał się do temperatury 90stopni. Na trasie średnie spalanie 6,5 - 7 litrów Ps. Czy to prawda że nie powinno się grzać auta na postoju ponieważ część benzyny która się nie spala przechodzi do oleju i się z nim miesza ???
-
[ALL B5] ABS powyżej 160 km/h
Może gdzieś czujnik traci sygnał. W tylnych kołach jest taka tarczka co działa na czujnik może ona jest jakaś krzywa czy coś i podczas dużej prędkości traci sygnał
-
[ALL B5] Dźwięk podczas hamowania
No właśnie rozebrałem przesmarowałem wszystko i dalej jest to samo. Może rzeczywiście klocki ??
-
[ALL B5] Dźwięk podczas hamowania
ATE raczej nie ma marnych wyrobów :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dźwięk podczas hamowania
mają tą sprężynkę klocki ATE
-
[ALL B5] Dźwięk podczas hamowania
Witam mam do Was takie pytanko. Ostatnio wymieniałem klocki i tarcze na wszystkich kołach łącznie z płynem hamulcowym. Po pewnym czasie wystąpił dziwny dźwięk i nie wiem co to może być gdyż nigdy to nie miało miejsca. Dźwięk jest podczas naciśnięcia na hamulec (jednorazowy) i gdy spuszczamy nogę z hamulca też jest taki dźwięk. Coś jak by się tłoczek wysuwał i chwał. Dźwięk słychać tylko z prawej strony.
-
[B5 ADR] Moja czerwona A4, zawieszenie -30mm
Soryy zamuliłem zobaczyłem po zdjęciu na profilu i też czerwona A więc chodzi o auto Wandeja
-
[B5 ADR] Moja czerwona A4, zawieszenie -30mm
dropsone - auto super wygląda Też mam taki sam silnik i coś będę kombinował z nim tylko póki co funduszy brakuje :gwizdanie: ale w grę będzie wchodziła tylko wymiana silnika na 1.8 T
-
[B5 ABC] Moje A4
Noo plany super do tego bym dodał jeszcze chrom ramki na zegary, ściema szyb (podobają mi się srebrne samochody z ciemnymi szybami ) grill po lifcie albo od s-ki dokładki w kolorze lakieru i to by było chyba wszystko z mojej strony Fajne autko i V6 Ps. tylko te LPG
-
[B5 ADR] Ślizgające się sprzęgło
No ale bez przesady aż tak rajdowo nie śmigam żeby po tak krótkim czasie sprzęgło wysiadło