Treść opublikowana przez polo25
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
Ktoś się orientuje czy taki moduł podejdzie? Niby jest dedykowany do Porsche ale ma też numer z audi.
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
4M0959792C czy ten sterownik powinien obsłużyć opuszczanie lusterka? Bo próbowałem już wszystkich opcji a lustro ani drgnie...
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Szkoda że wcześniej nie wiedziałem, dzisiaj kurier też mi przywiózł membrany Więc jak coś, ja też będę miał do odsprzedania 10szt.
-
Wymiana skraplacza
Dzięki, już ogarnąłem, udało się wymienić bez demontażu zderzaka, klima nabita chłodzi elegancko.
-
Wymiana skraplacza
Mam nieszczelność w chłodnicy-skraplaczu klimy, ktoś się orientuje czy do wymiany wystarczy ściągnąć sam zderzak? Czy cały przód trzeba odchylać?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Próbowałem, nic to nie daje.
-
Android Auto w Audi A4 B9
A czy kwestia kodowań i adaptacji nie ma na tą sytuację wpływu? Bo przez dwa dni nawigacja z nowymi mapami chodziła normalnie, tylko później robiłem aktywację android audi i zdaje się że po tym przestała uruchamiać się nawigacja, może coś tam za bardzo namieszałem?
-
Android Auto w Audi A4 B9
W tej sytuacji chyba nie mam innego wyjścia, dzięki za pomoc.
-
Android Auto w Audi A4 B9
Znalazłem... Uruchomiłem ponowne aktualizację, ale niestety nic to nie dało, dalej inicjalizacja nawigacji zatrzymuje się na 11%...
-
Android Auto w Audi A4 B9
Niestety nie można przeprowadzić ponownej aktualizacji, pozycja uruchom aktualizację jest nie podświetlana. Jakieś pomysły? Nie ma jakiejś możliwości twardego resetu? Ustawień fabrycznych?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Nawigacja nie dochodzi nawet do map, zatrzymuje się na samej inicjalizacji, obojętnie jaka bym nie włożył kartę z mapą jest tak samo. Bardziej bym stawiał że to coś z samym softem aktualizacji do P2035. Tylko że po aktualizacji wszystko działało. Mogę jeszcze raz w tej sytuacji przeprowadzić aktualizację?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Niestety, wyciągnięcie bezpiecznika nic nie daje, dalej jest to samo i zatrzymuje się na 11%
-
Android Auto w Audi A4 B9
Mam problem, po aktualizacji softu do MHS2_ER AU_P2035 Oprogr.MU:0235 i po wgraniu najnowszych map wszystko działało ładnie, po aktywacji android auto, system nawigacji przestał się ładować, zatrzymuje się na 11% i dalej nic się nie dzieje, reset mmi nic nie daje, jest dalej to samo. Android auto chodzi normalnie, tylko ta nawigacja. Ktoś ma pomysł co tym zrobić?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Nie chcę Cię straszyć, ale u mnie była podobna sytuacja i niestety skończyło się to na wymianie pompy, poczytaj wcześniejsze posty pisałem już o tym.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Potwierdzam, ja u siebie też wymieniłem pompę 03L130755 z 2008 roku na 04L130755E z 2017 roku i wszystko jest w porządku, silnik ładnie chodzi.
-
Webasto Thermo Top
Super opcja z tym pilotem , a trzeba kombinować z umiejscowieniem tego webasto? Czy są jakieś oryginalne mocowania które pasują do auta? Gdzie masz go założone, tam gdzie oryginalnie siedzi?
-
Webasto Thermo Top
Masz to podłączone pod klimatronic? Że jak włączysz z pilota to grzeje kabinę? Można wiedzieć ile kasy całość Cię wyniosła?
-
Kontrolka świec żarowych
Poczytaj ten temat, jak jeszcze nie czytałeś, tam dużo jest napisane o pompach i ich numerach i które są już poprawione pod względem "opiłkowania" bo jak już wymieniasz to najlepiej załóż ta poprawiona, choć mi założyli używaną, identyczną jaka miałem z 2008 roku i jak na razie przejechałem ok 20 tyś i wszystko jest ok.
-
Kontrolka świec żarowych
Nie mam dla Ciebie dobrych informacji... U mnie niestety skończyło się na wymianie pompy... trzydniowe odpowietrzanie nic nie dało, stara przestała dawać ciśnienie, po włożeniu innej używanej pompy auto od razu odpalilło... do tej pory nie mam pojęcia co się stało z tą pompą po wyciągnięciu tego czujnika... dziwna sprawa. Jedyna rada to po wyciągnięciu zaworka trzeba od razu odpowietrzyć układ vcds. Z tego co mi wiadomo to ta pompa co napisałeś powinna pasować, ale niech się może jeszcze ktoś wypowie.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Ale o którym "oczku" mówisz?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Żeby wyciągnąć stary przewód musisz wyjąć rozrusznik... raczej nikomu się tego nie opłaca robić.
-
Audi A4 B8 nie oddala po wciśnięciu kluczyka
Tak, dokładnie o ten chodzi.
-
Audi A4 B8 nie oddala po wciśnięciu kluczyka
Do ECU masz dostęp tylko od podszybia po stronie kierowcy pod maską.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Żeby wyciągnąć ten oryginalny kabel musisz się dostać do rozrusznika, a to już nie jest takie proste i jest z tym trochę zabawy. Jak by było to takie proste nikt by tutaj nie bawił się w dokładanie nowego kabla tylko by stary wymienili na nowy.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Właśnie nie wiem co było przyczyną, mam zagadkę do dzisiaj, ale pompa przestała dawać ciśnienie, sprawdzałem na vcds, jak kręciłem rozrusznikiem a także jak psikałem plakiem. Na sitku było czysto, brak opiłków. Wtryski ani układ nie był sprawdzany ani czyszczony, po wymianie pompy na inna od razu odpalił. Pompę wymieniłem w warsztacie na używaną z gwarancją za 300 zł i do tej pory chodzi bez problemu. Poszukaj na allegro, można dostać nową w fajnej cenie, widziałem tu na forum że ktoś taka zakładał I sobie chwalił. Ale musisz być pewny że u Ciebie to wina pompy, bo może to być coś innego... U mnie to była niestety pompa.