Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. dzięki Pany
  2. kto będzie na szybkim kebabie ?
  3. chuuj tam, przełączam na Perfekcyjną Panią Domu
  4. znowu polityka.... d*py będą ?
  5. no i popsułem czteropak
  6. to psyt
  7. true...w tym tygodniu już kilku kozaków do mnie laweta przywiozła .... niestety same całki i uja zarobię
  8. odgrzewam kotleta widzę, że ktoś w ASO totalnie dału d*py. Przecież ta klapa jest ewidentnie do wymiany...a relingów się nie lakieruje pzdr
  9. co Wy pier**licie, na zimie luksus i komfort.... i to tyle z plusów
  10. to psyt
  11. najgorszy jego mecz jaki oglądałem McNair to samo Smallinga nigdy nie chwaliłem ale rozegrał bdb mecz, to samo wpuszczony za Shawa Young Najsłabszy był znowu RvP to jest cień faceta z przed dwóch sezonów - facet powienien zrobić sobie dwutygodniowe wakacje - jemu się nie chce grać w piłkę w Arsenalu najlepszy za to Wilshere - wchodził co chwilę w obronę MU jak Rocco Siffredi w swoje partnerki niemalże je gwałcąc na planie
  12. jest i TWARO
  13. a nie wiem na pewno na meczyki.pl sie cos znajdzie . ani slowa o wczorajszym giercowaniu ???? WTF ???? nie oglądałem żadnego meczu, więc nic nie piszę Dzisiaj Ruch po nudnym meczu szczęśliwie wygrywa 1:0 PS. boję się jutrzejszego spotkania Kanonierów z MUTD ale coś czuję że nie wpadnie więcej jak 2 bramki
  14. no to psyt
  15. od 2008 przywiozłeś mi go tuż przed moim weselem My dali zaniego 2000zł, a w Saturnie były po 3999zł http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/3856 no to był strzał życia wtedy z tymi tv ilu osobom jeszcze pochtałeś ?
  16. od 2008 przywiozłeś mi go tuż przed moim weselem My dali zaniego 2000zł, a w Saturnie były po 3999zł http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/3856
  17. Zaraz tu bedziesz mial wykłady kto co ma... osobiscie polecam SONY. PANASONIC. samsungi najszybciej padają. Elementy obliczone na styk. Ale za to cena niska. myślę nad takim : http://allegro.pl/sony-55-led-kdl-55w805b-lodz-i4783803773.html szwagier ma samsunga : http://allegro.pl/telewizor-samsung-55-ue55h6400-2x-okul-3d-400hz-pl-i4804584467.html i powiem że jest spoko LG 55LB870V 55-calowy Smart+ TV (model 55LB870V) to zdobywca nagrody w kategorii European Smart TV 2014-2015 http://www.lg.com/pl/biuro-prasowe/dla-prasy/informacje-prasowe/telewizor-lg-oled-po-raz-trzeci-z-rzdu-uhonorowany-europejsk-nagrod-eisa Myślę, że skoro zdobył nagrodę EISA to będzie dobry jeśli nie Smart TV to może SONY KDL-55W905A - Europejski telewizor roku 2013-2014. Jedź też może do sklepu i sprawdź jak wygląda menu itp w naszych LG mi się podoba, rodzice mają Samsunga i tam jest jakaś totalna porażka swego czasu Sharp i Toshiba zbierały dobre recenzje
  18. Dla szczupłego... kolor uspokajający...
  19. pokój gościnny ?
  20. to psyt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.