Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. dzisiaj o godz16 czarne A6 C6z ramkami klubowymi pod ASO na Świonach
  2. można się tam kimnąć
  3. to zdrówko psyt
  4. Arturoo stówa
  5. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    moje odczucia porównuję do 1BA i 1BE - tam był pełen komfort, ale i koło 17" teraz nie jest tragicznie, skoro daję radę z dwójką małych dzieci. Kumpel ma gwint ta technix i tam to była masakra
  6. to psyt Pajda, jutro aktualne ? ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 23:53 ---------- Patrząc na ten teledysk przychodzi do głowy pytanie, dlaczego zajęcia muzyki w podstawówce to była porażka ?? Ale chyba już wiem - nie miałem tak szalonego fortepianisty PS. ta czarna ma moc ---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- zwrócicie uwagę na pracę fortepianisty ( robi połowę roboty )
  7. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    zauważyłem dwa minusy, przy 4-5 osobach( prędkość powyżej 90km/h) gdy droga jest trochę pofałdowana ( typowa polska dwupasmówka) autem jakby buja - miałem wrażenie że ocieram o nadkola z tyłu, ale na szczęście nie. dwa - przy przejeździe przez tory lub poprzeczne większe nierówności - zawieszenie z tyłu wydaje się mega twarde. Co ciekawe, gdy przejeżdżam przez taką nierówność tylko jedną stroną, wszystko jest ok ( jak na 1BA)
  8. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    raczej tak, dla mnie -40 to już max, do garażu ledwo wjeżdżam
  9. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    19" na 1BE 19" na nowych amorach 1BE i springach -40 zaraz po założeniu ( obecnie siedzi 5-10mm niżej)
  10. nie będzie
  11. i co tutaj robić ---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- przyniesz kwiaty to pewno pojedzie
  12. ---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------
  13. mam być z kierowcą badź, możemy ebnąć gryla z flachą ja stawiam
  14. kielon myk no no
  15. psyt ponownie
  16. ,Ja wrocilem dokladnie tydzien temu tez z Pagu (Povljana),wiatr raczej slaby, ale mielismy kilka deszczowych dni. Ogólnie jest tam tanio dwa lata temu jechaliśmy we wrześniu i na forum cro.pl kilka osób odradziło PAG we wrześniu ostatecznie wybraliśmy Tucepi i nie żałujemy, aczkolwiek na PAG na pewno kiedyś się wybiorę ja też i obowiązkowo : :: Konoba RAN - Tuepi ::

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.