Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. ok, ostatnio zapomniałem
  2. będę
  3. psyt
  4. Idę z Alą na spacer
  5. Swego czasu pamiętam jak jakiś koleś sprzedawał zepsute telefony na allegro. Opis aukcji na to nie wskazywał, ale gość wpadł na pomysł aby napisać czcionką koloru białego na białym tle, że telefon może być uszkodzony. Nie było tego widać dopóki człowiek nie zrobił ctrl+a
  6. Pierwszy dzień urlopu
  7. nasi się cieszą
  8. ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- Chyba łatwo go będzie zayebać, w końcu będzie to standardowa kradzież z DE
  9. Nigdy niemcom nie kibicowałem, ale od ok 8 lat grają dobrą piłkę - należało im się ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- za co Messi dostał golden coś tam ?
  10. jutro z rańca będzie guten morgen i guten apetit
  11. ten Palacio jest cienki jak przecinek, nie wiem jak taki leszcz może załapać się na mistrzostwa
  12. teraz mam 2 tyg wolnego
  13. dzięki Musti za linka a na poważnie: gość nie jeździ na spoty, raczej nikt go nie zna aha dzięki za info Arti Niebawem powinienem być w KTC wpadaj
  14. dzięki Musti za linka a na poważnie: gość nie jeździ na spoty, raczej nikt go nie zna
  15. bo to pełny FIS
  16. prawda
  17. wszytko było ok drugi raz już tak w pole karne nie wbiegnie
  18. nokaut Nojera na Higuainie
  19. Co wyście robili??? Rowery taaaaaak. Wysłane z taboreta... ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Nastepnym razem sprobojcie tego: http://img.tapatalk.com/d/14/07/14/ydy8apug.jpg Wysłane z taboreta... mam tym posmarować siodełko ?
  20. fajny licznik psyt - za naszych
  21. Spoko, jutro znowu atakuję, zobaczymy jak tam moja doopa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.