Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. to muszę jakąś d*pę skołować.... Miron, skreśl Kędziora z resztą On i tak jeszcze nie wie, że jest na liście
  2. czyli miałeś we wzorcach
  3. to przelej też za mnie
  4. pewno, od kilku kolejek było wiadomo, choć niektórzy już na początku sezonu to przepowiadali ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- chyba nie ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- co jak co, ale Pellegrinii sporo po tym meczu nauczy się od Mourinho
  5. no nie sterty nie ja za swoja z wymianą 460 zł pod czujnik zmierzchu/deszczu i robiłem w pszczynie co tak daleko ? to chyba z lodem po drodze bo lubie , km musza lecieć Tobie trzeba tarczkę zamontować
  6. of course
  7. 2 dni detoksu dla taty
  8. Mielismy zaplanowane badania
  9. Soprano ściemnia, twoje dane ma na bank we wzorcach
  10. no ba ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- PS. Jutro mnie nie będzie, z Alą przez 3 dni jestem w szpitalu na Ligocie
  11. no nie sterty nie ja za swoja z wymianą 460 zł pod czujnik zmierzchu/deszczu i robiłem w pszczynie co tak daleko ? to chyba z lodem po drodze
  12. Zauważcie na zbilżeniach, jak oddychaja piłkarze City, a jak Chelsea Póki co, The Blues grają mistrzowski mecz
  13. City ma dzisiaj furę szczęścia
  14. miała dwie setki, wykorzystała jedną początek City był bdb, ale Chelsea kontrowała czekam na II połowę ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- City spuchło
  15. a powinno być 0:2
  16. siadamy wygodnie w fotelach.....
  17. stanley+Kędzior
  18. się curva śmiejcie -1 za Lamparda - fakt
  19. 11/15
  20. taka była impreza...
  21. niezły mecz w II połowie: Bilbao - R. Madryt bramka na 1:1 a po chwili sędzia chyba się pogubił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.