Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. odkujesz się w sobotę
  2. jakbyś chciał to mam takie 18" z paska CC, felgi mają ok 3 miesięcy
  3. Akjam, mam płyn dla Ciebie na próbę
  4. francuski bramkarz wygrał im mecz
  5. po Tobie miałem od razy Klientkę i nie widziałem co tam dokładnie dostaleś PS. B7 stoi już na hali
  6. ja myślę No i zapisuj się do BT
  7. fenkju http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/
  8. a tam serwisanci... ja będę pałował poza tym możecie zapytać QRIego jak odstawił swoją furę do mnie jakieś 2 lata temu ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- Się sprawdzi, ja też będę pałował na zimnym auto zastępcze Ja bym się nie cieszył - w Volvo bedziesz wyglądał na dużo starszego
  9. no ba... może zabiorę Małą
  10. to mi przypomina ten program, który był z 15 lat temu, z tym ściulem Czarkiem ---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------
  11. hehe no no pomyslnych lotow hehe nie znałem tego
  12. i jeszcze jedno, miałeś brać UPC, a nie Polsat Cyfrowy
  13. zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin: nie wiesz co dobre pasibrzuchu lepiej do siesi na jaka salatke uderzyc:wink: tyś chyba olejnym farbami w doma malowoł przy zamkniętych oknach Kędzior! Kolejne postanowienie noworoczne? w tym roku rzezba :decayed:za dlugo jechalem na mase hehe apropo rzeźba , dzięki za foto na PW, nie omieszkam wkleić
  14. zobacze jak sie wyrobie czasowo, ale na kebsa niejade mowie od razu grubasy:grin: nie wiesz co dobre pasibrzuchu lepiej do siesi na jaka salatke uderzyc:wink: tyś chyba olejnym farbami w doma malowoł przy zamkniętych oknach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.