Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. jakoś delikatnie możemy coś wypić no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś gdzie masz hotel ?
  2. jakoś delikatnie możemy coś wypić
  3. http://a4-klub.pl/members/narty_jezusa-4674/
  4. i wszystko w temacie miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/ Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam info na PW przypomnij się PS. to na piątek mam brać wolne ? ja będę od czwartku do piątku potem lecę na Kielce ale do kiedy zostanę to się okaże damy radę
  5. i wszystko w temacie miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/ Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam info na PW przypomnij się PS. to na piątek mam brać wolne ?
  6. http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/
  7. http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/
  8. i wszystko w temacie miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/
  9. nie zgodzę się, że jest słaby słaby to był Jacek Zieliński w Ruchu
  10. tylko spokój może nas uratować Japierdolem:polew::polew: rozwiń swoją wypowiedź
  11. jeszcze masz 10 minut PS. Wypiję za CIebie
  12. tylko spokój może nas uratować
  13. wieczora psyt- tradycyjnie
  14. BTW Wczoraj wieczorem pod SCC, ciemne B6 Avant, nr rej SJ..... Wczoraj ok 13 w Bytomiu na ul. Wrocławskiej niebieskie B5 Avant nr rej STA....
  15. jak za Skode to pewnie Niechorze
  16. ale do flaszki to każdy 2 ręce w górę wyciąga :grin: i to się chwali
  17. Nigdy nie myślałem, że to napiszę, ale wydaje mi się, że chłopak sobie w Bayernie poradzi, jak tylko dostanie szansę - powinien ją wykorzystać
  18. psyt misiaczki
  19. ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- luzik, dla mnie ten team od zawsze był zespołem, któremu coś brakowało aby być top Poza tym myślę, że te ostatnie 3-4 lata były dla nich tłuste, osobiście uważam, że w obecnym sezonie i nie zajmą miejsca wyższego niż 6te

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.