Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. to dalej jest ciasne jak moje i nawet lakier ma w podobnym stanie jak mój lepiej coś większego ciut Audi A6 35000.00 PLN. jastrzebie zdrój - otoMoto.pl tyle ,że mnie nie stać ja bym się zaminił, ale moje jest więcej warte niż 10 tyś i gość by musiał mi dopłacić
  2. Pajda Audi A4 28900.00 PLN. Szczecin - otoMoto.pl
  3. to psyt z wieczora
  4. Znam, to jest podwykonawca dla ASO Lakierowałem u nich swoje auto ( dach, dwa zdarzaki, klapa tył) Robią w miarę wporzo
  5. po wycieczce do KRK a teraz psyt ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- ciekawe czy też robią taki mega kox jakby był na wodę, a nie na Pb to bym się jeszcze zastanowił
  6. kiedyś podwykonawca dla Emidy i byłego Magro, dzisiaj już nie
  7. 1.6 MPI
  8. ---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- pod jakim względem ? silniki niby awaryjne, nie wiem ile jest w tym prawdy, bo swego czasu odpuściłem temat - trafiła sie zamiana mieszkania, no i dalej jeżdżę B5 ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- szykujecie sie do wycieczki ?
  9. gadałem z kumplem z Emidy i mówi, że te Skody nie są udane
  10. nie pisałem nic o alko
  11. może jutro tzn dzisiaj
  12. mam nadzieję, że już niedługo
  13. psyt ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- mam coś dla ciebie od Mirona, wczoraj mi przekazał w żorach ale chyba bede musiał załamać 1 zasade i otworzyć przesyłkę nie ma problemu, oby na zdrowie
  14. ....poducha z przodu off i jest ok wysłane z one v ok, czyli tak jak myślałem, a co z miejscem z tyłu ? Wymień na s6...tam nosidełko wchodzi wysłane z one v gdybym miał tylko wujka w Kuwejcie.... Piwko wypite, mozna iśc spać bo ok 4 pobudka na flaszkę dla Adasia
  15. ....poducha z przodu off i jest ok wysłane z one v ok, czyli tak jak myślałem, a co z miejscem z tyłu ?
  16. Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu) A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.