Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. JPRDLE...........?
  2. Witam mam pytanko jakie zadanie spełnia ten plastik prócz uszczelnienia wiadomo ,jakie są objawy jego uszkodzenia ?
  3. pare tygodni i gwiazdka im przygaśnie to standart moje na początku tak napierdalały że kumpel mi pokazywał że mam najebane w głowie
  4. fajnie że wogóle były a podzielisz się ile za szt?
  5. Ty to nie możesz mieć ciasnych otworów
  6. Działaj działaj bo wieje nudą w dziale B5
  7. ja wiem jedno z powodu super reklamowanych dzbanów i niby przeuji musiałem silnik rozbierać i 2 lata walczyłem z usterką która właśnie te dzbany sami stworzyli.Kiedy wkońcu znalazłem gostka który nic nie mówił tylko robił swoje więc wszystko zależy od operatora
  8. Już wiem co by odpisali w reklamacji...Nieprawidłowe operowanie pedałem sprzęgła
  9. 500 plus już masz tera celuj w samochodowe 800 plus
  10. PiterA4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    ja mam złe wspomnienia z tymi klockami ale to chyba mój pech i tyle
  11. oj tam oj tam byle sie to kulało i na jakiegoś spota podskoczyć
  12. Pewnie juz dawno zdjęcia straciły ważność i temat usunięto
  13. no ja mam A4 już 15rok i z 13lat z tym śmigam ,sam zapomniałem nawet że tak zrobiłem
  14. stary patent z początku istnienia forum hahaha już zapomniany
  15. jak chodzi o zawieszenie to w b5 mam mastersporta juz 90tyś na glebie i nic nie stuka jedynie gumy górnych wahaczy zaczynają pękać,ja kupiłem stacjonarnie w sklepie a znajomy na alegro i już dawno dawno temu je zmieniał gdzie ja klepie km dalej więc na alegro podjebki podjebek
  16. filtr wygląda jakby w pyle węglowym był zamieszany Może się czepiam ale śruby w lampie ci brakuje
  17. Oooooo prosze co tu się dzieje GRATULACJE zacnej furki
  18. Zacny pomocnik z moim jest prze... coś w stylu już zrobiłeś choć pobaw się zemną więc nic nie porobisz heh Ps fajnie dbasz
  19. no co do twardnienia mieszanki też słyszałem że po ok 3-4 sezonach zaczynają slizgać się na ten sezon kupiłem 225\40\18 goodride zuperSnow 92V i opinie kopiuj wklej co Imperiale
  20. no jak o mój gust chodzi a każdy ma swój kolego więc ja tylko wyrażam opinię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.