Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. hej ja tą oponę miałem tylko że na 17calach w rozmiarze 225 45 i opona spoko naprawde jak na chinola to byłem zadowolony
  2. no i to by wystarczyło dużo czytałem o tej firmie i tak 50\50 z ocenami
  3. Koledze chodziło zapewne ile za twój przypadek wyszło żeby mieć jakieś podstawy finansowe czy warto ale to dla ciebie chyba skryta tajemnica żeby się podzielić tą sumą...............
  4. Aż mi konar zapłoną
  5. powodzenia z nowym nabytkiem.Ps dalej mu deptaj od niskich obrotów to za długo nim nie pojeżdzisz...
  6. i patrz mnie w twoim otoczeniu niema a pecha masz nadal czyli to nie ja ufff
  7. Zazdroszcze
  8. czyli co piątek składasz i lecimy w sobotę na tor poznań?
  9. wcale się nie dziwię tylko nie kupuj daci
  10. Ten pech to jak wirus zaczeło się odemnie i tak se czmycha dalej i dalej
  11. Ta czerwona nawet się prezentuje na żywo nie mówię nawet o twojej
  12. Jeżeli masz ori tłoczki to one chyba są powlekane jakimś gównem ja kupiłem zestaw naprawczy z tłoczkami i już nic nie skrzypi a też się nakombinowałem płyny takie srakie itd
  13. ww pseudo tuner tego nie rozumie a ja musiałem straćic 2 lata swego życia i o kasie nawet nie wspominam
  14. wiem że każdemu zdarza się popełnic błąd ale dopiero jak sie zachowa i czy przyjmnie to na klate pokazuje jakim się jest człowiekiem,w moim przypadku dwa lata dochodzenia co jest powodem rozpadających sie turbin(używki,regenerowane itd)zajechałem silnik na logach ogólnie temat długi naprawde i oczywiście on się nie poczówa do winy po prawie dwóch latach po wymianie praktycznie wszystkiego oddałem samochód do gorilla electronics i gośc mi mówi że wogóle mapsensor nie był zaprogramowany i mapa troche gotowiec.gorila zrobił program i od półtorej roku i ok 20 000tyś km auto za***rdala......dodam że paru gości tez narzekało na jego arcydzieła bo patrząc na jego wykresy żaden nie jest słaby auto jest podlane jak kieliszek ruska..ale to moje zdanie i paru osób PS sory za pisownie pisane na kolanie
  15. ciesz się że jarol ci auta nie dotknie tu masz tylko powody do szczęsćia
  16. właściciele zglebionych fur się nawet nie doczepią bo znają te tematy ?
  17. kiedy ci podstawic mój kolektor na otuline? ?
  18. ja się pytam gdzie przeyebałeś blokadę z stojaka na silnik
  19. za cene tej benzyny ekstrakcyjnej miałbyś nowy zbiorniczek a tak serio fajna furka
  20. te radio to wiocha.pl ale nie mój samochód więc rybka mi do tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.