Treść opublikowana przez PiterA4
-
2.8 Quattro by Szczepson
JPRDLE...........?
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Panie dzieje się tu coś ??
-
Jakie zadanie spełnia ten plastik w A4 B5 1.9TDI?
Witam mam pytanko jakie zadanie spełnia ten plastik prócz uszczelnienia wiadomo ,jakie są objawy jego uszkodzenia ?
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
pare tygodni i gwiazdka im przygaśnie to standart moje na początku tak napierdalały że kumpel mi pokazywał że mam najebane w głowie
-
2.8 Quattro by Szczepson
fajnie że wogóle były a podzielisz się ile za szt?
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Ty to nie możesz mieć ciasnych otworów
-
2.8 Quattro by Szczepson
Działaj działaj bo wieje nudą w dziale B5
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Wkońcu był czas na heble
-
Czy chip tuning na 184KM jest bezpieczny w Audi A4 B8 2.0TDI?
ja wiem jedno z powodu super reklamowanych dzbanów i niby przeuji musiałem silnik rozbierać i 2 lata walczyłem z usterką która właśnie te dzbany sami stworzyli.Kiedy wkońcu znalazłem gostka który nic nie mówił tylko robił swoje więc wszystko zależy od operatora
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
łooo kurfa tera to żeś doj**ał
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Już wiem co by odpisali w reklamacji...Nieprawidłowe operowanie pedałem sprzęgła
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
500 plus już masz tera celuj w samochodowe 800 plus
-
B6 by Gwerty
ja mam złe wspomnienia z tymi klockami ale to chyba mój pech i tyle
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
oj tam oj tam byle sie to kulało i na jakiegoś spota podskoczyć
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
sezon tuż tuż
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Pewnie juz dawno zdjęcia straciły ważność i temat usunięto
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
no ja mam A4 już 15rok i z 13lat z tym śmigam ,sam zapomniałem nawet że tak zrobiłem
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
stary patent z początku istnienia forum hahaha już zapomniany
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
jak chodzi o zawieszenie to w b5 mam mastersporta juz 90tyś na glebie i nic nie stuka jedynie gumy górnych wahaczy zaczynają pękać,ja kupiłem stacjonarnie w sklepie a znajomy na alegro i już dawno dawno temu je zmieniał gdzie ja klepie km dalej więc na alegro podjebki podjebek
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
filtr wygląda jakby w pyle węglowym był zamieszany Może się czepiam ale śruby w lampie ci brakuje
-
Luxusowa Toyota - Lexus ES 300H Prestige
Oooooo prosze co tu się dzieje GRATULACJE zacnej furki
-
A4 B7 By Frank
Zacny pomocnik z moim jest prze... coś w stylu już zrobiłeś choć pobaw się zemną więc nic nie porobisz heh Ps fajnie dbasz
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
no co do twardnienia mieszanki też słyszałem że po ok 3-4 sezonach zaczynają slizgać się na ten sezon kupiłem 225\40\18 goodride zuperSnow 92V i opinie kopiuj wklej co Imperiale
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
no jak o mój gust chodzi a każdy ma swój kolego więc ja tylko wyrażam opinię
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Aleeeeeee REMIZA