Treść opublikowana przez PiterA4
-
Audi A4 B5 1.9 TDI 110hp Raudi by March
powiem to najdelikatniej jak potrafię:kur.. ja pierdo..e idz pan fc**j ?
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wieczór
-
Spoty Katowice i okolice
serio??? gdzies ci dzwoni ale niewiesz w jakim kosciele
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
z czego ramki są bo jakies fajniejsze niż te z alegro
-
[AJL 1.8T] Turbo Czarnulka
dobrze działasz ?
-
B5 Biturbo
zjebałes mi humor hahah ?
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
ciekawe gadał ze ta a4 była jego :D
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
hej mam pytanie nie ty sprzedawałes te dare?? bo kiedys byLem w dąbrowie oglądac takie dare i własciciel wysłał mi zdj ktore tu dałes?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
przed 14;00 stanley koło kłosa w kato w ostatnim momencie zakapowałem ?
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
a gdzie spręzynka na zacisku/??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ja po dębie i jozwa wiec często widuje?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
już będe wiedział czyja to bo juz pare razy widziałem jak dreptałem na garage?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj o 13:20 katowice chorzowska szary b7 w sedanie na fchu..j fajnych kołach i glebie pomachane kierownikowi ?
-
PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER
jak zmienie fach na złodzieja bede częsciej odwiedzał forum
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
pany komuna wraca
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
bez zdjęc sie nie liczy
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
wole te stare klubowe ramki szybciej idzie zatrybic na drodze ze ktos z forum
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
dzięki
-
Lalunia by BlackHazelAudi
wlew gazu
-
A4 po chip tuning
fascynujace
-
Spoty Katowice i okolice
dobry i najlepszego ekipa
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
to spoko ciekawi mnie jedno czy dałoby rade wcisnac taką klape do auta bo zaniedługo sam chyba pojade po drugą w idealnym stanie i trza to jakos przetransportowac
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
super leży dużo zachodu z wytarganie klapy??
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
juz wiem skąd ją masz,wczoraj mi odpadła przy wiekszej prędkosci i poszła sie ebac
-
[B5 1Z] A4 TDi
zostaw zostaw przyjdą lepsze czasy to bedzie zabawa