Treść opublikowana przez PiterA4
-
Czarna B5 FL 1.9 TDi Avant
wiesz co taka rocznica a ty mu na sucho tzn na rezerwie
-
[B5 AFN] avant/s4 front/18stki rs/H&R
ten zabieg mocy nie generuje Wiem wiem, chodziło mi o nagrzewanie silnika. Słyszałem że się wolniej dogrzewa. brednie i mity ja tez sie tego bałem zero odczuc negatywnych tak samo jak telepanie silnikiem przy gaszeniu
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
panowie jest ktos w temacie ile teraz u aligatora kosztuje korekta softu i jakie terminy?? Jak do rade korekte dołaczyc do grupowki to bylbym chetny ale wiecej info potrzebuje
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
przemolll pod aldikiem w kato o 18:30 widze ze parkujesz jak ja pod sklepami Uploaded with fotem.pl
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
kiera troche styrana a klamki sam robiłes?
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
widac zadbany
-
Elektryczna nagrzewnica w A4 B5
pomysł fajny lecz mogłes lepsze fotostory zrobic
-
Prostownik
ogolnie kazdy z nich ma cos fajnego te z lidla ładują niskim nateżeniem to lepiej dla aku ale trwa to dłużej
-
Prostownik
troche duzy prad łądowania,chyba ze nie doczytałem i mozna go regulowac w co chyba wątpie
-
Prostownik
dokładnie to ten
-
Prostownik
ma funkcje szybkiego ładowania ale jak za bardzo padnie to nic nie zrobisz tzw matki do rozruchu niema ale nieraz zostawiałem go na 24h podłaczonego do aku i nic sie nie działo dodatkowo nie trzeba odłączac klem zeby podładowac
-
Prostownik
ja od 5 lat mam z lidla elektroniczny jedyna jego wada to jak aku padnie na amen to niepotrafi go wzbudzic ale ma wszystko oczym piszesz
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
grunt ze do przodu kolego
-
Czarna B5 FL 1.9 TDi Avant
zenon na plus kolego
-
Fake S4 +++ | NR.1
audy w grylu na srebrno jakos lepiej to wygląda moim zdaniem
-
A4 1.8T ANB Q
przemolll pw
-
A4 1.8T ANB Q
Gdzie nabyles ta pianke?
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
przemolll chce zobaczyc ta tarcze jak juz uporasz sie z tym
-
Dystanse
amelynowe a tak powarznie nie ten dział
-
A4 Tybera - AirRide | US | JR11 | Recaro.
Na fotach sztos;)
-
"Seria" sedan by tfk
dzieki za info
-
"Seria" sedan by tfk
Ale efekt bajk:-) radio jakie masz?zwykly concert?
-
"Seria" sedan by tfk
kupa roboty jaki koszt multifunkcji czyli kiery modulu itd itp??
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
brązowy
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
lakier zielony