Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
ja chyba zrobie ten sam zabieg z radiem bo te wszystkie emulatory zmieniarki aux juz mnie wkur.....
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
ile wyszła przerobka radia??
-
rosnąca temperatura na wskaznikach a4 b5 1.6 v8 ANA
janek nie ten dział
-
A4 Tybera - AirRide | US | JR11 | Recaro.
dla wiekszosci po to jest forum zalozyc temat auta a potem czekac na naiwnego
-
Okopcone turbo
moze samo turbo juz odchodzi
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
no znalazłem tylko filmik na ktorym jak widac cos tam działa
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
tak sie przyglądam i straszny ulep te auto dobrze ze celujesz w inne
-
[B5 AFN] Czarny Avant | hamulce tył
jw ladna sztuka
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
w pytke
- Okopcone turbo
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No wiem ze z forda:-D
-
Okopcone turbo
Umnie jak ciagle zacinalo turbo to pompa miala walniety zaworek przy okazji dawka i kąt do sprawdzenia.zaworek koszt ok 90zl ale sadze ze od tego trza zaczac
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ponoc z focusa pasuja bez przerobek ale sam sie napalam na te spryski
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
nooooo
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ciekaw jestem efektu
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
p&p??? czy trza rezac??
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
z czego to??
-
opinie o hamowni dynomet
Dziekuje:-)
-
opinie o hamowni dynomet
dziekuje oto mi chodziło bo chip był robiony na hamowni tzw rolki i teraz wkładam wieksze turbo i korekta bedzie chyba na tej
-
opinie o hamowni dynomet
panowie jakie macie opinie na temat takiej hamowni ale nie chodzi mi o czyjes zdanie tylko czysta praktyka zrobilem unich chipa i........ http://www.chipcar.pl/chiptuning/index.html mam zamiar udac sie do jarola w zabrzu i ciekaw jestem poprostu
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
juz mam zaklepane jak cos
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
widze ze organizacja jak w naszym rzadzie na odp minimum miesiac trza czekac zycze powodzenia tym co sie zekomo zapisali
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ok 15:30 na bochenskiego a4 b5 avant rej SJ 77... trąbiłem kierownikowi ale zagadany z panna obok
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
apropo kiery
-
Strefa Śmiechu
i potem jak jakis pogrzeb to ksiadz wykaz bankowy uuuuu panie mało na e tace dałes