Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 AJM] Niebieski Avant
jak wyzej fajna baza do modyfikacji brewki out jak tylne lampy i antena kolego nie schodz na zła drogę bo auto sliczne
-
Strefa Śmiechu
autentyk od znajomego z roboty ku... koszmar Uploaded with fotem.pl
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ty dalej masz te progi od omegi?? bo nieumie sie dopatrzec??
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
nigdy mi sie to nie widziało ale najwidoczniej koło dopełnia ten efekt i jest mega
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
drogi fant
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Oponki juz chyba smigaly na negatywie? Bo w polowie juz slabe.
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
dzis oblukana prezentuje sie super
-
A4 1.8T ANB Q
czesto ją mijam i na zywo fajnie na tym kole wygląda
-
Niebieska Strzała
jak to ci sie podoba to byłbym za tym zeby zamknąc ten temat
-
A4 1.8T ANB Q
nie parkujesz jej czasami w kato na złotej?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a myslisz po co to montował
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ok dzieki za info A czuc wogole roznice?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
duzo roboty wygłuszenie z 2.5 tdi wcisnac pod maske??
-
[B5 1Z] A4 TDi
wazne ze dalej w jednych rekach
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
czarny avant b5 SJ... na giszu o 14:30 na poboczu w strone centrum katowic
-
[B5 1Z] A4 TDi
fura zyje to dobrze
-
Czerwona perełka :)
kosiarke spalinową i zapas zupek vifon daje pasi????? niemogłem sie powstrzymac ps fura piekna
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
piekne koncowki
-
S4 b5 by Jachyr
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
cos czuje ze tera kazdy bedzie nowego moda robil na garage- Audi a4-s4 b5 Avant :-)
to popraw temat- Audi a4-s4 b5 Avant :-)
s line byl w b6 a s5 jw.......spoko mnie tez nawrocili na tym forum- Audi a4-s4 b5 Avant :-)
Taak kolego chodzi mi o pakiet wizualny, nawet w brifie mam napisane a4-s4 ;-) Narazie tylko jedno jak bede miał chwile czasu to wrzuce więcej how to screenshot on windows 7 a czasem handlarz ci glupot nie wcisnoł bo tu niewidze nic co ma wspolnego z s4- Audi a4-s4 b5 Avant :-)
1.8 s4?? chyba pakiet s4 ale bez zdj tego sie nie dowiemy- [B5 1Z] Ruda po przejściach
opalarka wokol grzej na 1 biegu w odleglosci 10cm tak ok.......i pare plaskich srubcykow sobie przygotuj i pwoli stopniowo da rade co do malowania wokol soczewki maluj bo odblysnik jest za soczewką wiec niema to nic wspolnego jedynie zostaw powierzchnie na dlugie swiatła - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line