Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. pierwszy bład nigdy filtry z filtrona kolego man bosch a nie filtron
  2. PiterA4 odpowiedział(a) na blant88 temat w Śląskie
    matek musze twojego oblukac juz dawno tak fajnej b5 nie widziałem
  3. swiece wyscigowe w 1.6 masakra poczytaj na spokojnie forum i bedziesz wszystko ogarnial bo narazie to te 1000 bylo by dobre jako pakiet startowy hondziarza
  4. PiterA4 odpowiedział(a) na blant88 temat w Śląskie
    ja tez napewno bede siedzial w grupie slaskiej forum golfa
  5. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    masz jakis link??
  6. zdjecia by sie zdały
  7. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    a mozna wogóle ją kupic?? bo tyle czasu na forum jestem i nikt sie nie chwalił jak do tej pory
  8. PiterA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam maniaków czterech pierscieni chciałem pokazac wam swoje wypociny tzn rozpórke tylnych kielichów ktorą sam w pracy wykombinowałem metodą prób i błedow.mam nadzieje ze ktos podchwyci bakcyla i sam sobie zrobi taką choc sam mam ochote ruszyc z produkcja Uploaded with fotem.pl Uploaded with fotem.pl Uploaded with fotem.pl Uploaded with fotem.pl Uploaded with fotem.pl
  9. a ja czasem nie kupywalem gwintu z a4 od kolegi bo plac kojarze
  10. Rejestrację i ubezpieczenie miałem już ogarniete w środę felga mi się zawsze podobała. Narazie zostaje.Zrobione pierwsze 300km. Trochę miasta i autostrada z prędkością 150-160. Spalanie wg fis 9.2l. Program musi być. W porównaniu do B5 to to nie jedzie :/ a co z b5?? sprzedana?? sorki ale dawno mnie tu nie było
  11. komp mi nie ogarnia tej ilosci zdjęc
  12. rs4 b5 w sedanie NIGDY nie wyjechało z fabryki w Inglostadt chyba pomylileś to z rs2, która wyjechała w ilości 4 sztuk w sedanie z fabryki, dwie sztuki zamówili szejki, 1 stoi w muzeum i 1 zagineła i też sie zastanawiam czemu to w sedanie nie wyjechało z fabryki, czym audi się wtedy kierowało? to będa juz chyba wiedzieć inżynierowie, którzy już dawno są na emeryturze albo nie żyją w avancie jako tako robi robote, ale sedan to jest petarda nie wiem czy ktoś już o to pytał w wątku ale czy kolego marecek mógłbyś w widełkach podać ile ten projekt Cie wyniósł, mam na myśli części + robocizna która zlecałeś, jeśli to nie problem to poprosze tu, ewentualnie na pw uszolek ty bys temat swojej bryki zapodał
  13. w tym watku tez
  14. pozdrawiam z forum vw golf jak i golfina widze ze audiczka tez sie dorobiła fajnych fantow
  15. zwał jak zwał ja dałem 200zł i smiga juz 4 rok 400 to przesada
  16. za co 400zl???????????????????????? za strumienice??????????
  17. moze i wiedzą ale ty niewiesz w jakim dziale pytanie umiescic
  18. PiterA4 odpowiedział(a) na Więcek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mogles wkleic foty zeby odrazu sie wyswietlały a pozatym az zanadto opisany
  19. wszystko super autko malina ale za te pasy podczepione do pasa przedniego i idace po reflektorach zjebałbym
  20. Basia miała temat u tapicera, dwa razy tam progiem przeciorałem słyszałem u todta czy u sąkola bo jak chodzi o pierwszego to odradzam złodzieja moja mama mieszka naprzeciw i wiem co on odp
  21. stanley na dębie dzisiaj kiwnięte racicom chopie kaj ty sie tam szlajosz po tych zakamarkach
  22. wygląda niezle ja mam dylemat w swoim bo mam ori drewno i tak niewiem czy to ruszac niby piano mi pasi ale kurz ciągle by mnie na nim wkurzał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.