Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
wiesz ja robilem w siemianowicach a 80% zalogi to zaglebie :gwizdanie: wiec jestem przyzwyczajony,oczywiscie bede zadal dodatek za prace w ciezkich warunkach
-
Spoty Katowice i okolice
szacunek fajna robota tylko zalezy gdzie sie trafi
-
Spoty Katowice i okolice
witam wszystkich ja z innej bajki z wiazku z tym ze dzisiaj tak fajnie na weekend zwolnilem sie z mojej pracy po 6 latach poszukuje pracy w obrebie slaska.praca jaka mnie interesuje to na jakiejs produkcji,utrzymanie ruchu itp jakby ktos gdzies cos slyszal cos widzial :> bylbym wdzieczny za informacje
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie nie wypowiadam bo tam niebylem :mysli:jezeli jest cieplej to warto to rozwarzyc
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota ja zaraz uciekam do pracy
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: panowie stawiam na stara miejscowe!mkto jest za
-
Spoty Katowice i okolice
scc mam 100metrow od domu kukne tam na piechote czy was tam niema jak nie to jade na trzy stawy
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez chcialem wpasc i tez mam na noc wiec jak panowie??
-
Spoty Katowice i okolice
Siema ... to ja byłem w Wiśle na CB Radiu ... :gwizdanie: Pozdro. no zajazylem milo spotkac kogos trzezwego na drodze
-
Spoty Katowice i okolice
:drunk: :drunk:szczesliwego
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
z rogalem jest jak z baba im wiecej chetnych tym bardziej mniemanie rosnie,juz sie nazar i wydziwia
-
[ALL B5] Kamerki w aucie
a ogolnie jakie koszta tego kozactwa?? [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 22:00_________________________________________________wszystko fajnie ale te ceny powalaja
-
[B5 AJM] Uszkodzona maglownica??
ok dzieki;)
-
[B5 AJM] Uszkodzona maglownica??
a powiedz mi czy da sie je wymienic w warunkach garazowych znaczy sie te uszczelnienia?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
spodziewam sie jeb..i ale mam nadzieje ze efekt bedzie taki sam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dziekuje rozumiem ze mozna go recznie uzyc??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
panowie a ja z innej beczki co bardziej usowa ryski swirlx czy ScratchX ???
-
[B5 AFN] Moje Kochanie :D
czekamy na fotostory wymysliles nowego moda na forum
-
Spoty Katowice i okolice
Zdrowych i wesolych panowie i panie oraz bezawaryjnosci waszych furek
-
[B5 AJM] Uszkodzona maglownica??
ja mialem podobnie dwa lata temu regeneracja ok 700zl z wymontowaniem i zamontowanie.a co do warsztatu w twoim miescie niestety niznam pozdrawiam
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
dzieki juz wiem ze to co umnie sie dzieje jest oznaka dobrego termostatu a nie jak dotad
-
[B5 AFN] Demontaż turbo
kolego cala podstawa to polewanie przez pare dni srub jakim penetrantem odrdzewiaczem tez sruby mialem zawalone rudym 102 oraz dobre klucze :)zrob jak kolega wyzej ci napisal poszukaj w tym watku co i jak;)
-
[B5 AFN] Demontaż turbo
mi pomogla mala grzechotka z przedluzeniem i 6katna nasadka
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
szkoda
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
dzieki kolego a powiedz mi jak sie to ma do zapier...nie trzesie buda