Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. wiesz ja robilem w siemianowicach a 80% zalogi to zaglebie :gwizdanie: wiec jestem przyzwyczajony,oczywiscie bede zadal dodatek za prace w ciezkich warunkach
  2. szacunek fajna robota tylko zalezy gdzie sie trafi
  3. witam wszystkich ja z innej bajki z wiazku z tym ze dzisiaj tak fajnie na weekend zwolnilem sie z mojej pracy po 6 latach poszukuje pracy w obrebie slaska.praca jaka mnie interesuje to na jakiejs produkcji,utrzymanie ruchu itp jakby ktos gdzies cos slyszal cos widzial :> bylbym wdzieczny za informacje
  4. ja sie nie wypowiadam bo tam niebylem :mysli:jezeli jest cieplej to warto to rozwarzyc
  5. dzieki za spota ja zaraz uciekam do pracy
  6. :polew: panowie stawiam na stara miejscowe!mkto jest za
  7. scc mam 100metrow od domu kukne tam na piechote czy was tam niema jak nie to jade na trzy stawy
  8. ja tez chcialem wpasc i tez mam na noc wiec jak panowie??
  9. Siema ... to ja byłem w Wiśle na CB Radiu ... :gwizdanie: Pozdro. no zajazylem milo spotkac kogos trzezwego na drodze
  10. :drunk: :drunk:szczesliwego
  11. z rogalem jest jak z baba im wiecej chetnych tym bardziej mniemanie rosnie,juz sie nazar i wydziwia
  12. a ogolnie jakie koszta tego kozactwa?? [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 22:00_________________________________________________wszystko fajnie ale te ceny powalaja
  13. ok dzieki;)
  14. a powiedz mi czy da sie je wymienic w warunkach garazowych znaczy sie te uszczelnienia?
  15. spodziewam sie jeb..i ale mam nadzieje ze efekt bedzie taki sam
  16. dziekuje rozumiem ze mozna go recznie uzyc??
  17. panowie a ja z innej beczki co bardziej usowa ryski swirlx czy ScratchX ???
  18. czekamy na fotostory wymysliles nowego moda na forum
  19. Zdrowych i wesolych panowie i panie oraz bezawaryjnosci waszych furek
  20. ja mialem podobnie dwa lata temu regeneracja ok 700zl z wymontowaniem i zamontowanie.a co do warsztatu w twoim miescie niestety niznam pozdrawiam
  21. dzieki juz wiem ze to co umnie sie dzieje jest oznaka dobrego termostatu a nie jak dotad
  22. PiterA4 odpowiedział(a) na siejka temat w 1.9TDI
    kolego cala podstawa to polewanie przez pare dni srub jakim penetrantem odrdzewiaczem tez sruby mialem zawalone rudym 102 oraz dobre klucze :)zrob jak kolega wyzej ci napisal poszukaj w tym watku co i jak;)
  23. PiterA4 odpowiedział(a) na siejka temat w 1.9TDI
    mi pomogla mala grzechotka z przedluzeniem i 6katna nasadka
  24. dzieki kolego a powiedz mi jak sie to ma do zapier...nie trzesie buda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.