Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIKSIEJ spokojnej rozczochranej :decayed: ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a idz suty poczochrać najlepszego i oby w realu się udało odpić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i PIKSIEJ jest luzik :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdybym miał spirytus. - YouTube
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak po coś się tych znajomych ma zawsze pomogę wypić :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nooo bardzo dobrze tak trzym a jak ci się znudzi to dzwoń podeślę taksę po Cię i zapraszam odmłodniesz bo my śrdnio do 6 chodzimy do sklepu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak szefie zatankowałem ale i tak nie wiem czy nie braknie jednak 24h to dobrodziejstwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Masz wyszedł a stanął to różnica
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra lecę wioskę bo woda się do dna wykończyła zdrówko PIKSIEJ:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehehhe no człowieku ale by było hehehehe a kysz szatanie by było hehehhehe:grin::grin: ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- w sumie jestem ciekaw uj podawaj aderssooo:decayed::decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehehhe:decayed::decayed: nie no na kwadrat to nie wbijam lepiej na neutralnym gruncie hehehhe bo jeszcze by mnie twoja kobita wyświęciła :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXIEJ mów gdzie kobita mnie zawiezie :decayed: ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- :drinks::drinks::drinks::drinks:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie się wydaje że na imię Tomasz i wiesz co i jak :drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko i wyłącznie a najlepiej odkaża w stężeniu 70% heheh
-
Dobra pilarka do 900 zł
jeśli chodzi o pilarki to tylko stihl robie dachy od hoho i tylko stihl zaufaj:) teraz są promocje na stihla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehehhehehehee wiedziałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szanowny kolega Buba jest lekko medyczny i na pewno ma coś do odkażania ran
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
klej w lampach b5 jest niereformowalny ale damy radę ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2 -3 h to Ty będziesz lampy rozklejał a plus 1h na dorabianie wkładów do soczewek i 0,5h na sklejenie i ze 4h na wódkę więc tak czy siak dzień wolny musisz mieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to potrzeba dzień niecały na to więc luzior pomogę
-
Brak oświetlenia bagażnika
nie mam foto by wskazać, ale za 2 tyg będę na działce w łodzi to mogę ci luknąć, za nieświecącą lampkę odpowiadają często zimne luty w lampce:hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślę że koło środy uzyskam takie na sycenie że dla Ciebie stanę się chirurgiem i ręka mi nie drgnie :decayed: a w sumie zapożycz z roboty jakiś płyn fizjologiczny i furosemid to postawie się na nogi w godzinę :decayed: .......................chodź w dzisiejszych czasach widmo CH3OH przysłania mi przyjemność z %% A tak w ogóle Panie miły w czym ma skromna osoba pomóc Ci może??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co to jest BK ? to jest Bóg K orwa wie :grin:
-
Absolutny bak migaczy.
przekaźnik wisi i do wymiany
-
xenon hid i błąd ABS
zstosuj Przetwornica xenon Toyota Avensis (2670249172) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i po sprawie tylko żarniki drogie