Treść opublikowana przez grom
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A jaki masz kabel ? Kabel mam od kolegi z forum VAG 106.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wydaje mi się że tak, z tego co pamietam to w Byte 16 mam tylko 2 bity i tu pewnie jest problem. Może ta wersja sterownika C jest jakas podstawowa i nie obsługuje tego sterowania..
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Panowie jakis czas temu zakodowałem TMPSa, (Concert bez mmi ) na pozór wszystko ok ,pojawiła sie podswietlona opcja w car menu zapisałem wartości i myślałem ze po sprawie. Pare dni temu złapałem kapcia, system nie zareagował, w ogóle o nim zapomniałem. Dopiero nastepnego dnia jak smigałem na zapasie dojazdowym to wywaliło błąd:) Sprawdziłem jeszcze raz kodowanie niby ok, natomiast jak patrze w car menu ,to jak klikam na store nie pojawia sie ta informacja o 4 kołach itd.. nie musze tez nic potwierdzać, pojawia sie tylko ze wartosci sa zapisywane ,jak widac nieskutecznie. I teraz moje pytanie : sprawdzaliscie u siebie czy to działa??? Co może byc powodem że u mnie to nie działa?? , dodam ze pompa ABS niby odpowiednia.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mam dokładnie taki sam problem , lampki podłączone (tylko przód )zgodnie ze schematem ,odpalone vagiem , swiecą jak należy ale tej regulacji nie widać tzn jest dokładnie tak jak u kondiego moduł mam z końcówką C jakieś pomysły??
-
B8 TrOOOOp
Qrde nie wydaje mi sie żeby byl dodatkowy kabel... może w ogóle nie mam przeciwmgłowego, musze jutro sprawdzic ... Sprawdziłem ,przeciwmgłowe działa i na 99% nie byl potrzebny dodatkowy przewód.
-
B8 TrOOOOp
Sorry za telefoniczną jakość ..
-
B8 TrOOOOp
Kosztowało mnie to 450pln. Całość z lampami 1450, sporo ale efekt jest jak sami wiecie za***isty:))
-
B8 TrOOOOp
Wracam, z montażu tylnych ledów. Okazuje się ze w przypadku sedana sprawa jest stosunkowo prosta. Wszystko sprowadza się w zasadzie do adaptacji i jakiś mini zmain we wtyczkach lamp klapowych. Całość zajmuje wprawionej osobie max 45min, byłem w szoku że to tak wygląda. Facet który mi to robił mówił że w avancie jest dużo trudniej Gdyby ktoś chciał namiar na gościa z łódzkiego, to służę na PW
-
B8 TrOOOOp
---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- Dzieki za Info, odbierałem dziś od gościa lampy i chcialem sprawdzic czy na pewno są do sedana . Wyrwałem Ori ledy za 1k:) Wrc chętnie bym zawitał na montaż do Ciebie, tylko ta odległość...
-
B8 TrOOOOp
Panowie, może któryś z Was wie, jakie nr maja Ori Ledy do sedana??? Oczywiście chodzi o tylne lampy.
-
Dziwna praca silnika, szarpanie, proszę o opinie
Mam podobnie, auto czasem podnosi jałowe do 1tys, normalnie mam tak 600/700. Tak coś czułem że to dpf, dla pewności vagowalem auto i błędu nie wywala. A może ktoś wie jak kablem sprawdzić poziom zapchania dpfa??
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
no ładnie ... jak bym wiedział to bym na myjke skoczył Szkoda że nie skadrowałeś mojego koła , ciekaw jestem jak w praktyce przy takiej samej feldze ,wypada różnica w zawiasie -2cm u mnie ,-3 u Ciebie. No nic pewnie będzie jeszcze okazja. pozdro .
-
B8 TrOOOOp
Idealne opony na felge 8' to 235/45, w zeszłym tygodniu założyłem 225/45 na s linową 8''i dla mnie jest ciut za bardzo naciągnięta łatwo zarysować felge itp. Natomiast komfort po przesiadce z 245/40 superrr:) Także na Twoim miejscu kupiłbym 235/45 pozdro
-
Czy takie felgi z ET 29 podejdą do b8?
W niczym.. po prostu wcześniej miałem 245 o optycznie koło lepiej wypełniało nadkole za pewne kwestia przyzwyczajenia
-
Czy takie felgi z ET 29 podejdą do b8?
Niezła konfiguracja, ja po założeniu opony 225 na felge 8'' dołuje się że jest za bardzo naciągnięta:) 235 na 9,5 to juz jest mega hardcore
-
Czy takie felgi z ET 29 podejdą do b8?
Na 90% , będą tarły o nadkole. Sam niedawno przerabiałem ten temat szukając felg. 8,5'' przy tym ET to do a5 jest felga, w a4 bedzie za bardzo wystawać Sprzedawca ma racje.
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
- [B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
Pare dni temu, też sie łamałem nad 19' jednak temat odpuściłem i mam dokładnie te same felgi jak Ty. Na Łódzkie dziury to max.. Rzeczywiście ET w B8 jest tragicznie dobrane, ja ide w jakiś dystans na tył, ok 20mm mam nadzieje ze pomoże. Twoja fura była na 99%w niedziele rano w Łodzi ,nawet z tym boxem z fotek- [B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
Bardzo ładna, widziałem na żywo pod domem:) Jeżeli mieszkasz w Nautilusie ,to się chyba znamy z widzenia:) pozdrawiam- koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
Śliczna , głos oddany..- Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Hehhe, niezła akcja a wina jak zwykle leży po środku. Obydwaj powinni wyłapac po mandacie.- Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
i ode mnie również..- [ALL B8] Maksymalna pojemność karty SD dla radia Audi Concert
U mnie max 2GB auto 2009, podobno można jakoś soft zmienić w radiu, ktoś tu na forum tak pisał, ale nic więcej nie wiem. Chetnie bym to zrobił bo 2Gb troche mało.- B8 TrOOOOp
Ja wymieniłem łożysko po 45k , także total porażka Audi. Dawid ,obstawiam łozysko prawy przód, miałem identyczne objawy jak Ty. Alavaro: Rzeczywiście mam CAGA teraz już 143 ++, wybrałem CAGB bo nie znałem oznaczenia silnika a moc się zgadzała. Do dzisiaj można tak wybrać w edycji profilu ,CAGB=143PS- B8 TrOOOOp
U mnie też zawsze jest 100%, nawet pomyslałem że coś nie tak zakodowałem ;( i ten wskaźnik guzik działa.. Teraz wszystko się okaże, bo ja na nartach`a furmanka na lotniskowym parkingu przez tydzień na solidnym mrozie.. BTW: Polecam Andorre ,za***iste stoki i mega ceny alko, np Jeam Beam 6,95E , Jack Daniels 12E, Absolut 8E wszystko za litra - [B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)