Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tutusik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tutusik

  1. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zrobcie za tyg albo 2 napewno wpadne ! bo ferie mam juz od tego tyg :th: moze taki walentynkowy zlot kazdy z partnerka przychodzi?
  2. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurcze pewnie dobrze sie bawicie na zlocie, a mnie nie ma . Nagly przypadek. Dzisiaj jest nowy rok wietnamski(chinski) i musialem z rodzicami pojechac do rodziny wybaczcie ale nastepnym razem bede ! To z okazji nowego roku wietnamskiego zycze wam i naszym niuniom jak najwiecej zdrowia :th: duzo hajsu , pomyslnosci , szczescia ! :drunk:
  3. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak z innej beczki. Nie wiem czemu mi radio nie zapisuje danych wprowadzonych ( bo ustawiam subwoofer na +15, bass na +7 , trebles na +5 ) i jak wylacze silnik to sie nie zapisuje tych danych. Prawdopodobnie kabel nie jest podlaczony. Moglby ktos sprawdzic na spocie? :gwizdanie:
  4. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chłopaki tak z innej bajki. znacie jakąś dobrą myjnie w Łodzi ? Chcę iść na mycie tapicerki : P
  5. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurna , rozchorowalem sie wlasnie :sick3: ale i tak będę !!
  6. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoko panowie to do zobaczenia na zlociku :PP maku :drunk:
  7. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o wlasnie przydalo by sie sprawdzanie czy niunia ma jakas chorobe bo ostatnio ta zima polska zmienna
  8. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    halo halo wlasnie mam tą matmę co piątek wpadne na 30min tak przed 11 moze ? pod philipsem bedziecie?
  9. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    znowu w czwartek ?????? kurcze zrobmy w piatek !
  10. zamowilby ktos te znaczki z ebay ?
  11. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    maku chetnie wezme od ciebie 1 rameczke i ta naklejke ! ! :drool:
  12. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    az 8 samochodów bylo ? u la la szalejemy łódź
  13. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej chlopaki i dziewczyny nie mozemy w piatek ? bo w piatek mam sprawdzian z matmy : p i w czwartek ostre wkuwanie ;(
  14. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jA chyba poczekam az cieplej sie zrobi bo pizga z
  15. moze jakies argumenty ?
  16. tomi zamontuj w autku i fotki zaladuj (chcesz zamontowac tam na bagazniku czy tam gdzie to swiatlo stopu ?) dla mnie tez 1.
  17. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurcze tydzien ten mam zawalony : / moze w nast. tyg.
  18. tutusik odpowiedział(a) na henrykiii temat w Audi A4 B5
    kolo 260tys km
  19. tutusik odpowiedział(a) na henrykiii temat w Audi A4 B5
    wogole nie moge przez ostatnie 2 dni odpalac samochodu. Nie wiem czy przez akumulator ze tak zimno jest czy przez wstryskiwacze. Podobno leje mi olej z pompy. Koles z warsztatu tak mowil; /
  20. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej gugas kiedy foteczki
  21. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rekord pobity ;-D pięć A4 ;-D do nastepnego zlotu panowie
  22. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mapka jest na 1 stronie. ej Jak jade z retkinii to jade mickiewicza omijam kosciuszki i skrecam pozniej w prawo do piotrkowskiej tak ? a ten sphinx to jest jakos obok vobisu ? bo na tej ulicy chyba jest vobis tak ?
  23. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej ja w czw. mam 18tke kolegi o 22, wpadlbym do was o 21 ustalmy no. GUGAS ZARZADZ :bicz3: tylko moja niunia jest troche brudna
  24. tutusik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja bym był za godz 19 gdzies :> bo mam szkole i tak kolo 20.30 21 musialbym sie zmyc : (
  25. a co trza zrobic zeby same sie zlozyly ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.