Treść opublikowana przez tutusik
-
Spociki Łódzkie
zrobcie za tyg albo 2 napewno wpadne ! bo ferie mam juz od tego tyg :th: moze taki walentynkowy zlot kazdy z partnerka przychodzi?
-
Spociki Łódzkie
kurcze pewnie dobrze sie bawicie na zlocie, a mnie nie ma . Nagly przypadek. Dzisiaj jest nowy rok wietnamski(chinski) i musialem z rodzicami pojechac do rodziny wybaczcie ale nastepnym razem bede ! To z okazji nowego roku wietnamskiego zycze wam i naszym niuniom jak najwiecej zdrowia :th: duzo hajsu , pomyslnosci , szczescia ! :drunk:
-
Spociki Łódzkie
tak z innej beczki. Nie wiem czemu mi radio nie zapisuje danych wprowadzonych ( bo ustawiam subwoofer na +15, bass na +7 , trebles na +5 ) i jak wylacze silnik to sie nie zapisuje tych danych. Prawdopodobnie kabel nie jest podlaczony. Moglby ktos sprawdzic na spocie? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
chłopaki tak z innej bajki. znacie jakąś dobrą myjnie w Łodzi ? Chcę iść na mycie tapicerki : P
-
Spociki Łódzkie
kurna , rozchorowalem sie wlasnie :sick3: ale i tak będę !!
-
Spociki Łódzkie
spoko panowie to do zobaczenia na zlociku :PP maku :drunk:
-
Spociki Łódzkie
o wlasnie przydalo by sie sprawdzanie czy niunia ma jakas chorobe bo ostatnio ta zima polska zmienna
-
Spociki Łódzkie
halo halo wlasnie mam tą matmę co piątek wpadne na 30min tak przed 11 moze ? pod philipsem bedziecie?
-
Spociki Łódzkie
znowu w czwartek ?????? kurcze zrobmy w piatek !
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
zamowilby ktos te znaczki z ebay ?
-
Spociki Łódzkie
maku chetnie wezme od ciebie 1 rameczke i ta naklejke ! ! :drool:
-
Spociki Łódzkie
az 8 samochodów bylo ? u la la szalejemy łódź
-
Spociki Łódzkie
ej chlopaki i dziewczyny nie mozemy w piatek ? bo w piatek mam sprawdzian z matmy : p i w czwartek ostre wkuwanie ;(
-
Spociki Łódzkie
jA chyba poczekam az cieplej sie zrobi bo pizga z
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
moze jakies argumenty ?
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
tomi zamontuj w autku i fotki zaladuj (chcesz zamontowac tam na bagazniku czy tam gdzie to swiatlo stopu ?) dla mnie tez 1.
-
Spociki Łódzkie
kurcze tydzien ten mam zawalony : / moze w nast. tyg.
-
[B5 AFB] Trudno odpala
kolo 260tys km
-
[B5 AFB] Trudno odpala
wogole nie moge przez ostatnie 2 dni odpalac samochodu. Nie wiem czy przez akumulator ze tak zimno jest czy przez wstryskiwacze. Podobno leje mi olej z pompy. Koles z warsztatu tak mowil; /
-
Spociki Łódzkie
hej gugas kiedy foteczki
-
Spociki Łódzkie
Rekord pobity ;-D pięć A4 ;-D do nastepnego zlotu panowie
-
Spociki Łódzkie
mapka jest na 1 stronie. ej Jak jade z retkinii to jade mickiewicza omijam kosciuszki i skrecam pozniej w prawo do piotrkowskiej tak ? a ten sphinx to jest jakos obok vobisu ? bo na tej ulicy chyba jest vobis tak ?
-
Spociki Łódzkie
ej ja w czw. mam 18tke kolegi o 22, wpadlbym do was o 21 ustalmy no. GUGAS ZARZADZ :bicz3: tylko moja niunia jest troche brudna
-
Spociki Łódzkie
ja bym był za godz 19 gdzies :> bo mam szkole i tak kolo 20.30 21 musialbym sie zmyc : (
-
[B5 AFB] Lusterka składane ?
a co trza zrobic zeby same sie zlozyly ?