Treść opublikowana przez tutusik
-
[B5 AFB] nie wiem o co biega ? : <
1. prawdopodobnie jest z paskiem zwiazane cos. Umowilem sie na jutro do warsztatu. ( bo dopiero co wymienilem caly zestaw pasków ) 2. Zapala sie jak jest silnik zimny zgadzam sie dzieki
-
[B5 AFB] nie wiem o co biega ? : <
mam 2 problemy moze jakos pomozecie ? 1. jak depne kolo 3000 przy jedynce to slysze taki pisk , i z rana przy 2 i 3 slychac ale jak silnik sie ogrzeje to nie slychac przy 3 2. nieraz mi sie pali ta kontrolka ze sprezyna to co to moze byc?
-
[B5 AFB] rozrzad komplet ?
wogóle zauwazylem ze jak daje przy 1 , 2 , 3 do 3000 to slysze taki pisk taki piiiiiiiiiiiiiiiiiiiii . Przed wymiana wahacza i naprawa kontrolki od poduszek nie bylo tego. co to moze byc?[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 15:42 _________________________________________________nikt nie pomoze ?
-
[B5 AFB] rozrzad komplet ?
no ja nie wiem normalnie. mialem zapalona kontrolke od poduszek no i wahacz do wymiany. Akurat bylem na stacji kontroli zrobic przeglad do dowodu to mi powiedzieli ze wahacza z prawej strony mam wymienic. A jak dalem na warsztat to wymienili lewy bo powiedzieli ze prawy w porzadku. kurrr
-
[B5 AFB] rozrzad komplet ?
patrzylem na allegro na komplety rozrzad to tak kolo 300-500zl do roznych samochod. to do mojej niunii az tak duzo kosztuje? robocizna powiedzmy 500zl ? Ostatnio mi wymienil wahacza to cena za wahacz 250 robocizna 100 :/
-
[B5 AFB] rozrzad komplet ?
Wczoraj bylem na warsztacie dac samochod do naprawy bo mi sie kontrolka palila od poduszek. POzniej jak odebralem to koles mi mowil ze musze ktoregos dnia dac do kontroli bo cos nie tak z rozrzadem. Ile kosztuje caly komplet rozrzad do A4 2,5 tdi 1998r. ? Bo policzyl mi mniej wiecej za caly komplet tak kolo 2000tys. -.- O czym ty piszesz w dziale od Zawieszenia i hamulców [spedyt]
-
[B5 AFB] Sedan | głosniki 6x9
chce kupic nowe glosniki tylne i wyrzucic te fabryczne bo cos sie zyebaly ;o macie moze jakies swoje ulubione ? ja narazie znalazlem cos takiego : http://www.proomo.pl/index.php?p=7277 co myslicie o nich ? moze jakies inne propozycje ? ( btw.jak ktos zna miejsce gdzie by montowali glosniki 6x9 w lodzi to niech da znac ) :th: P.S mam tube bassowa infinity Re-F 1200 i wzmacniacz Magnat ultra 4000 [br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 22:27 _________________________________________________nikt nie pomoze ? ;(
-
[B5 AFB] która ramka ?
pierwsza tansza o 3zl az:D
-
[B5 AFB] która ramka ?
http://allegro.pl/item227074471_ramka_audi_a4_do_99r_a6_a8_f_vat_super_cena_.html http://allegro.pl/item225663898_ramka_audi_a2_a3_a4_tt_f_vat_super_cena_.html jak myslicie ktora by lepiej pasowala ? i ladniej wygladala? :th:
-
[B5 AFB] help me Listwa boczna lewa mi odpadla :/
ten element gumowy ale chyba 2 "nóżki" do zaczepiania mi odpadły. i jest troche przyrdzewiała
-
[B5 AFB] help me Listwa boczna lewa mi odpadla :/
Listwa boczna lewa (tylne drzwi) mi odpadla :/ czy moge kropelką przykleic sobie? bo listwy na allegro troche kosztuja. :wallbash:
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
jak ja mam cos takiego to gdzie mam naciskac ? helpp dzisiaj probowalem nacisnac ten znaczek autko i w gore ale nic nie dawalo zmienilem tylko temperature na skale farenheita [br]Dopisany: 03 Sierpień 2007, 22:05 _________________________________________________hmm pomoze ktos ? :{ odpowiedzcie:D
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
w pon. beda robic. zobacza najpierw stan i maja zadzwonic do mnie. czy beda naprawiac czy trza wymienic na nowy
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
ten serwis nazywa sie - Bursiak nie jestem pewny i dlatego dzis pojechalem wziac moja niunie i dam do warsztatu znajomego mojego kuzyna ;] mowili ze 6000 jak stara im oddam ;] chamy jedne ;/
-
Jaki zestaw grajacy do A4-96r?
chlopaki te linki z allegro nie dzialaja. wiec podajcie jeszcze raz jakies zestawy . Mam kolo 1000-1500zl na sprzet audio. Chce kupic jakies radio z mp3 , glosniki ani wzmacniacze nie musza byc super. Uzywki tez wchodza w gre.
-
Jak odroznic rope ?
ahahahah =DDDD :polew: :polew: ja bez vervy juz exploduje ;d
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
moze kontakty z lodzi macie jakies ?
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
serwis mi dzis powiedzial ze cos tam jest z wtyczkami. samochod udalo sie zapalic ale musze sprawdzic uklad paliwowy czy cos. ciekawe ile bedzie mnie kosztowalo [br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 14:03 _________________________________________________kkufa :rant: :rant: :rant: :rant: dzisiaj dzwonil serwis do mnie ze trzeba wymienic pompe wtryskowa i koszt tej wymiany by wynosil 6700zl :rant: :rant: :rant: co mam robic? na allegro widzialem pompy to sa w cenach od 1000 do 2000zl a oni mi wolaja 6700 :| pomocy :rant: :rant: :notworthy: :notworthy:
-
[B5] Odpadajaca deska od siedzenia : o
kurcze troche drogo ; [ nie wiem czy sie oplaca. ; /
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
a jak wyglada ten znaczek obieg zamkniety : > moze jakies obrazki? :>
-
[B5] Odpadajaca deska od siedzenia : o
tak ta deska co jest na oparciu za fotelem : > u mnie nie pomoglo ;/ moze pojde do mechanika jakiegos ? : F
-
[B5] Odpadajaca deska od siedzenia : o
kurcze. w mojej auduni deska od siedzenia kierowcy odpada . nie moge jej wogole zalozyc porzadnie. wlozylem , dalem nawet kropelke ale nic nie dalo ciagle odpada. macie jakis pomysl?[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 20:42 _________________________________________________halo halo moze ktos pomoc ? albo napiszcie ze nie napiszecie
-
[B5 AFN] Zmiana kluczyka na scyzory,czy to mozliwe?
ma ktos zdjecie tych bananow ? bo nie widzialem nigdy : P
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
Twoj sedanik przy 3000 na 6 biegu tyle wyciaga? A jak jest na nizszych biegach???? jak odbiore go z serwisu to bede sprawdzal i ci napisze narazie mi zgasl :F
-
[B5 ADP] Sprzęgło bardzo wysokie - co zrobić ?
ja mam ten sam problem. tylko u mnie wsteczny bieg jakos czasami sie zdarza ze nie wchodzi. musze puscic sprzeglo i jeszcze raz nadepnac zeby wszedl.