Treść opublikowana przez tutusik
-
Polerka dla początkującego
Co sądzicie o takim zestawie? Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Auto tanie mam wiec chciałbym się pouczyć. Zobacz ofertę: POLERKA SAMOCHODOWA MASTIFF 2400W + 4GĄBKI + PASTA http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6618571064 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Panowie, Mam autko do obejrzenia w Pabianicach. Ktoś z was ma komputer z vagiem i mógłby pomóc? Odwdzięczę się
-
A4 ALLROAD ARMY GREEN
Ten kolorek mega a jak z utrzymaniem czystości na takim kolorku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ja tez się zastanawiam nad 1.8t multi ale po tych opiniach chyba odpuszczę. Jeździłem mercem z automatem i bardzo chciałbym wrócić do automatu ale rozsądek mówi żeby manual wziąć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Honda Accord
Jeśli chodzi o bezawaryjność to accordy są chyba na pierwszym miejscu tez szukałem swojego czasu Hani Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 b6 1.8 T Bexsior :)
Super foteliki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Akcyza 2017
Wiecie co z tą nową akcyzą? Wyczytałem, że zmiana akcyzy została bezterminowo wstrzymana
-
Audi a4 b6 3.0
Proszę o skasowanie tego postu bo się zdublowało :/
-
Audi a4 b6 3.0
Panowie, Nie wiem czy tu mogę zadać pytanie ale szukam tematu gdzie są wypisane bolączki silnika 3.0 v6. Mam jedno cabrio na oku: goo.gl/nygGN0 Copy short URL . Gościu ma już 3,5 roku i zrobił trochę w nim: Czy trzeba o coś się martwić? Czy wszystkie typowe bolączki zostały przez niego zrobione? Prawa strona auta malowana była. P.S Olejcie ten opis z tymi recaro i bbs 18"
-
Co to za przełączniki
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Pozdrowionka :^) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za przełączniki
Witam. Dzisiaj znalazłem ogłoszenie z b7 i w środku ma takie przełączniki. Powie ktoś co to za 2 przełączniki obok standardowego przełącznika świateł Link do ogłoszenia: Audi A4 1,8Turbo 163KM 2X S line serwis ASO skóra bezwypadkowy Szwajcar 184000 https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1-8turbo-163km-2x-s-line-serwis-aso-skora-bezwypadkowy-szwajcar-184000-CID5-IDifMZb.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Chętnie wracam do tego wątku, żeby oglądać fotki. <3
-
Stukanie po przekroczeniu 160km/h
Witam , Pojechałem do Chorwacji i mam problem iż po przekroczeniu 160km/h trzęsie jakby koło miało odpasc. Przy jeździe 120-140km/h nic sie nie dzieje. Co to moze byc ? Ostawiam na przegub albo lozyska. Pomóżcie bo chce bezpiecznie wrócić do domu P.S ma ktos nr do zaufanego mechanika w Chorwacji na wyspie Pag? Nie chce zeby mnie skroili P.S2 nie skorzystalem z szukajki bo ledwo mi internet zipie :/
-
pytanie o wycieraczki
Panowie, kupiłem wycieraczki + mocowanie. Ale nie wiem jak je zamontować. Ma ktoś jakieś obrazki/filmik ? EDIT : NIEAKTUALNE. WYMIENIŁEM.
-
Spociki Łódzkie
Real pomoże Barcelonie w zemście ?
-
Brzęczenie po wyjęciu akumulatora
Witam, Dzisiaj dałem samochód do tapicera. Dzwonił przed chwilą, że po wyjęciu akumulatora coś brzęczy. Co to może być? Bo nie ma mnie w zakładzie i nawet nie wiem co mu powiedzieć. Podobno dzwonił do mechanika i mechanik mu powiedział, żeby zostawić, że jak się rozładuje to przestanie brzęczeć. Czy to coś poważnego ? Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
podacie namiar do tej pewnej firmy co sprzedaje olej i filtry ? ostatnio na forum widziałem link a teraz nie mogę znaleźć Edit : dzięki devastation właśnie znalazłem przed chwilą
-
[ALL B6] Jakie zabezpieczenia , alarm do 1000zł ?
bo ja AC będę miał i tak wiec chcialem ten tanszy alarm załozyć z bearlockiem. mysle ze wszystkie elektroniczne są proste dla zlodzieja do ominiecia :> a tak pozatym co to ten CAN ? bo wpisalem to w google i duzo sie nie dowiedzialem
-
[ALL B6] Jakie zabezpieczenia , alarm do 1000zł ?
Witam, Chcę założyc do mojej a4 1,9tdi 2001/2002 alarm do 1000zł. Byłem na warsztacie zapytać to zaproponował mi 2 opcje : 1. Droższy alarm z kartą ( odcięcia itp ) za 800zł 2. Tańszy alarm za 300zł + bearlock. co byście wybrali ? P.S nie wiedziałem gdzie ten post napisać więc napisałem tutaj. Jakby było nie na miejscu to proszę przenieść.
-
Spociki Łódzkie
ladna pogoda na letnia pogode
-
Spociki Łódzkie
: p spoko luzik bylo dobra pogoda : P gugi napisz jak bedziesz wiedzial cos w mojej sprawi:D
-
Spociki Łódzkie
o ktorej robimy zdjecia grupowe? bo ja moge kolo 22 22.30 wpasc pozniej o 23 ide do heaven
-
Spociki Łódzkie
ja wpadam na chwile i pozniej do heaven na bibke !
-
Spociki Łódzkie
kurcze:D jakbym mial jakis dobry wóz to bym pojechal :gwizdanie: ale moja a4 nie da rady
-
Spociki Łódzkie
ja chetnie wpadam gugi