Treść opublikowana przez sector
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
fafnasty jechałeś bez pasów i chcesz debila zrobić z Polic Ciekawe czy ty byś się dał tak robić w bambuko na jego miejscu? Powiem wam tak - będziesz w pożądku to z Policją załatwisz jeszcze coś polubownie, ale ze Strażą Wiejską to się niedogadasz .
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
279zł - nie wymieniłem tylko tych czerwonych żaróweczek z drzwi ,bo nie widać było większej różnicy w świeceniu wieczorem.
-
Budowa garażu tanim kosztem
Gdyby ktoś szukał bramę do garażu , to służę pomocą -
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Plak to syf i lep na kurz - Pamiętam jak oddałem auto do sevisu (zleciłem im gruntowny servis ) , no i chłopaki chcieli błysnąć więc postarali się aby środek wyglancować . Wszystko by było OK gdyby na końcu nieobsmarowali mi tym tłustym srakiem kokpit , Myślałem że ich zamorduje . Dziwowali dlaczego mi się nie podoba - starałem się tylko robić dobrą minę ,ale było ciężko to strawić . Tak na szybko wyczyścić wew.auto - to może warto kupić te chusteczki do kokpitu.
-
Halogeny - jako doświetlenie zakrętów
w A5 chyba też
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
tym razem baba obok kierowcy Riccardo Patrese drives wife crazy in Civic Type-R - YouTube
-
Halogeny - jako doświetlenie zakrętów
Wyczytałem na innym forum , że jest taka opcja-(jak w temacie) Może ktoś potwierdzić tego moda ? Jak to działa i w jakim A4 można to zastosować ?
-
Spoty Katowice i okolice
Uff super dzięki - mała rzecz:banan: a cieszy
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Jak wystawisz za 25k to kupujący będzie chciał zbić na 24k - tzw targowanie się to normalka . Najgorzej że A4 wystawione na aledrogo po 21czy 22tyś to są auta homo-niewiadomo - a ludzie patrzą na cenę zamiast dolożyć z 3-4 tyś i mieć święty spokój. Druga sprawa ze każdy dbający o swoją A4 - zawsze coś tam dołoży - zmodernizuje i wszystko oczywiście na + ,ale kupujący tego nie docenia. Prawda boli ale niestety < > wkład pracy i kasy jaki się wkłada w auto aby było ; - ładniejsze ,szybsze ,bezpieczniejsze ,wygodniejsze - itd jest nie doceniony w dniu sprzedaży jest stracony w dniu sprzedaży Można powiedzieć że kasa wyrzucona w błoto- w dniu sprzedaży , w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży - bo nikt nam za to nie zwróci . jedyna decyzja rozsądna: ROZBIERAĆ - podmieniać ,wracać do serii - to jest smutne ale prawdziwe . takie są realia w polandi . Tutaj każdy by chciał TANIO a ładnie - jak to moja żona mówi "większość chce zjeść ciastko i mieć ciastko" a tak se neda . I teraz trzeba znależć kompromis - domonikt1 ,a jaki samochód masz w planach ?
-
Spoty Katowice i okolice
servus Może mi ktoś powiedzieć ,dlaczego niewidzę emot ikony - brak opcji wstawienia Nie widze opcji -wstawiania zdjęć (html) Mam jakieś opcje w menu wył. ? Nawet jak kliknę w zaawanasowane edycje , również nie mam możliwość , wstawiania - innej czcionki itd itp. O co chodzi z tym menu?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko pozazdrości udanego grilowania i pogody i frekwencji
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A rozumiem potem wykonujecie taniec Mongolski , coś jak tutaj - Harlem Shake Biskupice Poland - YouTube
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jak mieli (mam bliźniaki) 7-lat to juz na spoty ze mną parę razy pojechali - teraz mają po 12 l. To co wy tam w te Piątki kóźwa robicie - he he . ----------------------------------- KOLEDZY KASA JUŻ NA KOŃCIE - TERAZ SIĘ POJAWIŁA ! -
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kórna wyskoczył bym do was na grilla - a w soboty to organizujecie jakie spoty ? Bo często bywam w B.B , ponieważ syn gra w tenisa ziemnego i na zawody tam jeździmy w soboty.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z tego co widze JEST na forum zalogowany teraz!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to który podejmuje sie zadania bojowego ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
servus
-
Fotoradary, mandaty, pkt karne..
a może to taki fotoradar ci pstryknął fotkę Radar - Rémi Gaillard (FULL) - YouTube
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Lakier jak z salonu ! A płyn do układu chłodzernia też niebieski lejesz ,pod kolor do auta (fotki) ? - bo niebieski to chyba petrygo jest,ale ten nie zabardzo się nadaje
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
No fela ładnie leży ! Srebny fajny kolor - ale nie ładnie tak szlałf leży - spryskać wodą i wtedy fotkę pstryknąć , oj nie ładnie . A i fotka środka , by się przydała.
-
[b6 AVF] srebrna strzała :) Audi a4 b6 1.9TDI avant start ;)
Srebna szczała jak się patrzy - ładny kolor i zadbany nawet jak na 230k . W pierwszej kolejności wymieniłbym wył świateł (groszowa sprawa a będzie oko cieszyć) , bo w sumie wszystkie guziczki navi , radia i klimy masz w ładnym stanie a ten jakiś ściorany nieadekwatnie do pozostałych . ...a a jak fabryka dała xenon to brak coś sprysków ?
-
[B6 AWX] Graumetalic avant!
ładniutki kolorek ! Jaki przebieg miał w niemcowni ? I poka te środek .
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
jednym słowem -nie lubie was
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
czyli mogę spokojnie zabierać sę za robotę .
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
Wysłałem do siemiana pytanie o ten adapteros - człowiek myśli że wszystkie graty nazbierał , a tu zonk i znowu brak jednego druta .