Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Ja teeeeeeeeż chcęęęęęęęęęęę..... :beksa:
  2. Ja piernicze, 2 na 3 posty to ...
  3. :polew: Wyrobisz się... :> Lewą ręką wciskasz F5 prawą piszesz i tak na zmianę - raz, raz - raz, raz...
  4. No ja też się śmiałem, bo moja ma taki sam w uno 1.0...
  5. Wojtek, specjalnie dla Ciebie znalazłem rozpiskę z ASO http://img14.imageshack.us/img14/821/beztytuubf.jpg Jest zaznaczona bateryja
  6. Dzięki za zrobienie sztucznego tłoku... Eh, co ja bym dał żeby móc teraz wybrać się na dechę... ;( ;( ;(
  7. No ładnie... Ale pojechaliście ze stronami! Jak przez tydzień może ze dwie strony przybyły to teraz ledwo dotarłem do końca z nadrabianiem! Widać, że spot w Jastrzębiu to wielkie wydarzenie... :naughty: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:02_________________________________________________No i dzięki bardzo za przybycie!
  8. ale żeś się rozbrykał :gwizdanie: chyba jutro na spocie chcesz być sam Nie zależy mi! Bo nie mam auta... I będę musiał nie swoim przyjechać... [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:22_________________________________________________Patrikos, a przyjedziesz może jutro do Jastrzębia?! To bym te taśmy od Ciebie wziął...
  9. w SK są nudy a w SJZ nic się nie dzieje A jak ma się coś dziać jak jeszcze w SJZ nie było spotów?!
  10. Ojjjjjjjjjjj........ Jakbym miał trzy kółka to bym od razy brał taborety... <trzęsie się>
  11. ten który będziesz zmieniał na RSa inwigilator
  12. fo-te-le... :slina: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 22:05_________________________________________________+ zderzak + lampki + ewentualnie lusterko prawe I Hawaj napisz proszę jak rozwiązałeś problem podłączenia kierownicy po lifcie do przedliftowej kolumny i ZWIJAKA + jasiek przede wszystkim. Pomijam problem duży/mały wieloklin, bo to banał. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
  13. robi wrażenie Kamil, a ja przez Ciebie strasznie się nudzę, "smarkaj" tam te ruły Chciałbym Ci to porządni TIGiem zrobić, ale nie mam teraz i ciężko mi się za to zabrać... Ale spoko, będziesz miał to niebawem. Jutro lub w środę jadę po materiał na nowe stoły, bo nie mam gdzie robić.
  14. TIP będzie w środę Dobra, dobra... Już się tak nie tłumacz, Marcin mi się już zdążył wypłakać, że przez Ciebie nie ma czym jeździć!
  15. Orurowanie FMIC już ma tylko Gregor się ociąga z TIPem 3" <skarżypyta>
  16. N / C ... :polew: :polew: :polew:
  17. joł Faktycznie są pierścienie, ale są też napisy RONAL i made in germany. Może felgi jeździły w innej marce?
  18. http://www.allegro.pl/item863947095_audi_a4_96r_chlodnica_plynu_wspomagania.html o to chodzi - to ucho jest przed chłodnicą. w aeb w każdym razie.
  19. Hej Żaden podglądacz tylko nadrabiałem 11 stron... Nie chodzi o to, a o "chłodnicę" płynu układu wspomagania kierownicy. To jest taka zagięta rurka do której podpięte są gumowe przewody średnicy około 10mm.
  20. Ja mam radio pionowo pod podłokietnikiem ustawione. Bokiem pionowo.
  21. Nowak, a co to jest za felga w ogóle? Z A8?! Rewelacyjny efekt daje, aż mnie korci żeby zmienić koncepcję... Tylko te na zdjęciu trochę za mocno schowane.
  22. Chopoooki, orientuje się ktoś po ile średnio chodzą używane kompletne zawiechy 1BE do B5 FWD?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.