Treść opublikowana przez bakuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja teeeeeeeeż chcęęęęęęęęęęę..... :beksa:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja piernicze, 2 na 3 posty to ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Wyrobisz się... :> Lewą ręką wciskasz F5 prawą piszesz i tak na zmianę - raz, raz - raz, raz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja też się śmiałem, bo moja ma taki sam w uno 1.0...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o wy gnidy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek, specjalnie dla Ciebie znalazłem rozpiskę z ASO http://img14.imageshack.us/img14/821/beztytuubf.jpg Jest zaznaczona bateryja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za zrobienie sztucznego tłoku... Eh, co ja bym dał żeby móc teraz wybrać się na dechę... ;( ;( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ładnie... Ale pojechaliście ze stronami! Jak przez tydzień może ze dwie strony przybyły to teraz ledwo dotarłem do końca z nadrabianiem! Widać, że spot w Jastrzębiu to wielkie wydarzenie... :naughty: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:02_________________________________________________No i dzięki bardzo za przybycie!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale żeś się rozbrykał :gwizdanie: chyba jutro na spocie chcesz być sam Nie zależy mi! Bo nie mam auta... I będę musiał nie swoim przyjechać... [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:22_________________________________________________Patrikos, a przyjedziesz może jutro do Jastrzębia?! To bym te taśmy od Ciebie wziął...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w SK są nudy a w SJZ nic się nie dzieje A jak ma się coś dziać jak jeszcze w SJZ nie było spotów?!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam panie
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Ojjjjjjjjjjj........ Jakbym miał trzy kółka to bym od razy brał taborety... <trzęsie się>
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Skąd taka cena za zenony?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten który będziesz zmieniał na RSa inwigilator
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
fo-te-le... :slina: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 22:05_________________________________________________+ zderzak + lampki + ewentualnie lusterko prawe I Hawaj napisz proszę jak rozwiązałeś problem podłączenia kierownicy po lifcie do przedliftowej kolumny i ZWIJAKA + jasiek przede wszystkim. Pomijam problem duży/mały wieloklin, bo to banał. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
robi wrażenie Kamil, a ja przez Ciebie strasznie się nudzę, "smarkaj" tam te ruły Chciałbym Ci to porządni TIGiem zrobić, ale nie mam teraz i ciężko mi się za to zabrać... Ale spoko, będziesz miał to niebawem. Jutro lub w środę jadę po materiał na nowe stoły, bo nie mam gdzie robić.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
TIP będzie w środę Dobra, dobra... Już się tak nie tłumacz, Marcin mi się już zdążył wypłakać, że przez Ciebie nie ma czym jeździć!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Orurowanie FMIC już ma tylko Gregor się ociąga z TIPem 3" <skarżypyta>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
N / C ... :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
joł Faktycznie są pierścienie, ale są też napisy RONAL i made in germany. Może felgi jeździły w innej marce?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.allegro.pl/item863947095_audi_a4_96r_chlodnica_plynu_wspomagania.html o to chodzi - to ucho jest przed chłodnicą. w aeb w każdym razie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej Żaden podglądacz tylko nadrabiałem 11 stron... Nie chodzi o to, a o "chłodnicę" płynu układu wspomagania kierownicy. To jest taka zagięta rurka do której podpięte są gumowe przewody średnicy około 10mm.
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Ja mam radio pionowo pod podłokietnikiem ustawione. Bokiem pionowo.
-
[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?
Nowak, a co to jest za felga w ogóle? Z A8?! Rewelacyjny efekt daje, aż mnie korci żeby zmienić koncepcję... Tylko te na zdjęciu trochę za mocno schowane.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chopoooki, orientuje się ktoś po ile średnio chodzą używane kompletne zawiechy 1BE do B5 FWD?