Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damdow1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damdow1

  1. ostatnio wymieniałem skrzynie i mechanik powiedział że sprzęgło jest ok chociaż tarcza trochę cienka ale jeszcze pojeździ... także moze to być docisk??
  2. witam. pewien emerytowany mechanik powiedział ze te drgania to może być przegub wewnętrzny...może coś w tym jest. U mnie szarpie na ciepłym zwłaszcza.Pozdrawiam
  3. damdow1 odpowiedział(a) na krzych5 temat w Audi A4 B5
    Witam u mnie jest problem z wrzuceniem z 1 na 2 po prostu nie chce wejść.olej ok i poduszki tez nowe czy jest jakas regulacja na mieszku..? nie dzieje się to zawsze czasami wszystko chodzi jak nowe...
  4. nie panel nie miga bynajmiej nie zauwazylem.
  5. a wiesz moze jak sie do niego dostac??
  6. witam. mam problem z nadmuchem w srodku auta poprostu nic nie chodzi jak wlacze wentylator na maksa to slyszę "buczenie" moze ktos sie juz z tym spotkal prosze o pomoc.Pozdrawiam Damian
  7. witam. mam problem z nadmuchem w srodku auta poprostu nic nie chodzi jak wlacze wentylator na maksa to slyszę "buczenie" moze ktos sie juz z tym spotkal prosze o pomoc.Pozdrawiam Damian
  8. ja mam ten sam problem i poprostu jest tam polamane "kolko mechanizmy spowalniajacego otwieranie " i sie to blokuje i da sie otworzyc. [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:40_________________________________________________aha ja to podwazylem wkretakiem cienkim delikatnie i poszlo
  9. damdow1 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem z kontrolka air bag zapala sie i po 5 min jazdy gasnie czy moze ma ktos jakis pomysł dlaczego??
  10. U mnie jest ten sam problem i jak większość po prostu ją przykleiłem i spokój.
  11. Fajnie autka :-) Pozdrawiam
  12. W maju tego roku nabyłem swoją A4kę w ręcz idealnym stanie, zadbaną i sprowadzona z Niemiec. Jedyną wadą były małe odpryski na masce i zderzaku od kamyczków i przepalona żarówka w desce rozdzielczej, kolor ceglasty metalik, klima, elektryk szyb, wspoma, ABS, centralny zamek z alarmem oraz elektryczne lusterka. Silnik 1.9 TDI 90Ps 1Z. 230tyś najechane. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.