Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
No weź się.....opanuj z tymi rozwalaniami
- Spociki Łódzkie
-
[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
Nie rozumiem. Że duże, czy, że małe? :good:
-
Spociki Łódzkie
Uwaga - podczas czytania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? nie ogarniam... dobranoc
-
Spociki Łódzkie
:hi: dobranoc Kasiu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
JA sie tylko kiedyś rozczarowałam, że z tylu nie ma czujników zużycia okładzin i zajechalam do mechanika bo mowie kurze cos nie mam hamulców :polew:
-
Spociki Łódzkie
Czyżby to było forum audi A4? :gwizdanie: normalnie jestem w szoku
-
Spociki Łódzkie
:mysli:w masło powiadasz?
-
Spociki Łódzkie
A z przodu trzeba wkręcać? Bo pierwsze słyszę Nie no, kufa, tak to się nie da rozmawiać :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie ogarniamy co ?
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
to nie chodzi o to czy da się czy nie da jeździć tylko o to że jak ktos pisze że nie ma róznicy to znaczy że raczej na 100% nie jeździł Q bo nie ma osoby na tym forum, która po tym jak jeździła Q kupiłaby ośkę :gwizdanie: A są poza tym żeby mieć Q to trzeba trochę kapusty dołożyć :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimiemu.............żeby wreszcie dojrzał tę Valetinę w swojej ślubnej żeby wreszcie pracodawca przestał krążyć za plecami i dał podwyżkę, aby można ją było spożytkować na super mody do Adeli, poza tym zdrowia, kasy i tej prawdziwej miłości :kwiatek: Mariuniowi - zdrowia, bo miłość już ma spełnienia marzeń o B7 i zawsze szerokiej drogi :kwiatek:
-
Spociki Łódzkie
e no to w niedziele ocenimy Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. No prosze Was jakies fuszerki, ja chce ladne auto a nie jakas fuszerke Ładne auto już miałeś Będzie ładne, będzie
-
[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
Super pomysł na kolor B8 to już klasa sama w sobie Koniecznie zainwestuj w aparat, bo teraz to ciężko się urody B8 dopatrzeć
-
Spociki Łódzkie
e no to w niedziele ocenimy Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. Madzia, kiedy na spota w końcu przyjedziesz? Jak to kiedy? 29 stycznia w sobote wstawiam auto do naprawy. Mam na myśli niedzielnego spota, tego, na którym nabijamy się z Dełu :decayed: Kimi ...nie przyjadę w niedziele, bo jak wyżej wspomniałam oddaje auto w SOBOTĘ. :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
e no to w niedziele ocenimy Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. Madzia, kiedy na spota w końcu przyjedziesz? Jak to kiedy? 29 stycznia w sobote wstawiam auto do naprawy.
-
Spociki Łódzkie
e no to w niedziele ocenimy Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo.
-
Spociki Łódzkie
Ja się ewakuuje do domku. Narka
-
Spociki Łódzkie
Kimi może zajrzyj do wątku kolegów z klubu pt. Top lasek , będzie większa szansa podpatrzeć co sie podoba
-
Spociki Łódzkie
siemka [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________ Może pomylił ją z Multi ? u mnie weszło tyle hehe
-
Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________ dobranoc Kasi i wszystkim
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy dobrze napisze ale chyba Ponton to z tej sopy nie byl zadwowolony No j a też nie, bo jak dzwoniłam zapytać o modyfikację skrzyni na 7 lamel to mi powiedzieli , że się tym nie zajmują a jak widać w wątku trzepią te mody non stop. [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________ Taaaa kocham jazdę autobusami
- Spociki Łódzkie