Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
cienko coś tu przędziecie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:thumbup1: ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- bry- Spociki Łódzkie
łooo ło ło:banan:- Spociki Łódzkie
everybody pomarańcze :grin: Bartas nie śpi a ja tańcze- Spociki Łódzkie
także tego.....nawet nie próbuj:grin: Bartas ze wszystkiego jest w stanie pornola zrobić- Spociki Łódzkie
pod maską....- Spociki Łódzkie
to ja ci pomoge ogarniać- Spociki Łódzkie
ale podglądaczy jest więcej Pan Gąbka np.- Spociki Łódzkie
i uciekł no- Spociki Łódzkie
:polew::polew: ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- :naughty:siemka- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Łukasz....szczerze > ? to nie ma szans......dostaną Ci co mają dostać jeśli rozumiesz co mam na mysli ... ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- :hi:bry ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- to gdzie zes byl i co robił zdjecia mialy byc do pobrania i filmy z BT z serwera do tej pory sie nie moge doczekac :punish:przepis na sos czosnkowy mega wyjebisty miał byc do tej pory sie nie doczekałem jestes parówą przepis ja mam gdzieś.....hmmmm- Spociki Łódzkie
az w pale mieknie o tym to nie mam pojęcia ponieważ pały nie posiadam- Spociki Łódzkie
ale dziś pięknie....- Spociki Łódzkie
To byliście pić ?:\ AAA ja tu siedze i się nudzę no ładnie:facepalm: bry:hi: ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- Nie spać :decayed:zwiedzać....jakieś ogródki działkowe czy lasy:grin: ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- ?Haloo Seba i Tomasz widać was:decayed: robimy cos jutro?- Spociki Łódzkie
Siema:)) jaka cisza......piją wszyscy czy śpią?- Spociki Łódzkie
najpierw wizyta w banku ......czy mam z czym startować czy tylko opcja matiz mi zostaje...- Spociki Łódzkie
ano....żal ale jak się nie ma jak facet dowartościować to co zrobić....wolałabym żeby poszła w czyjeś dobre ręce bo szkoda auta- Spociki Łódzkie
No i nie ma ale jeździ ....A Audiczka pewnie do sprzedania by poszła jakby ktoś chciał. Wszystko jest zrobione w niej. Zbliża się wymiana oleju w skrzyni i miałam robić 7 lamel u BartSa ale....wiadomo. Służy teraz do lansu i balansu i rwania małolatów- Spociki Łódzkie
Fajne wozidło podjedziesz Klysiu? masz chyba kompika aaaa bry ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- Ja jestem chętna ale może jutro ? czy pracujecie? to kiedy indziej piatek czy sobota tylko dajcie znać aaaa no i nie dysponuję nawet rowerem w tej chwili ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- Nie sprzedałam....nie mam - właściciel nim jeździ a że nie mamy już nic wspólnego to wszystko jest jego- auto też. Kiedyś sobie jakieś kupie ale nie wiem jak długie będzie to kiedyś... hmm czyżby jakiś Kojak połapał się że nie latasz swoim wozem dobrze widział, tuptałem postać przy rondku Nie Panie Bródko:decayed: pewien Pan zabrał ze sobą swoje zabawki.....- Spociki Łódzkie
Nie sprzedałam....nie mam - właściciel nim jeździ a że nie mamy już nic wspólnego to wszystko jest jego- auto też. Kiedyś sobie jakieś kupie ale nie wiem jak długie będzie to kiedyś... ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- :hi:- Spociki Łódzkie
:hi:bryk ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- OOO widzisz bo ja tam parę paździochów w necie oglądałam......ale teraz wszystko jasne.... ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- dokładnie miałem te same odczucia wczoraj jadąc Kopcińskiego..... jakby tego było mało to za wiaduktem stały psy i czekały na kolesi którzy pojechaliby tym bussrasem..... a pomysł od zjebanej Hani Gronkiewicz-Waltz podłapała i wprowadziła kolejna zj***na Hania Zdanowska......kurrrwa kto te popierdolone baby wybiera i daje możliwość rządzenia ???!!! Popierdoleni mieszkańcy ?? ja na babę rządzącą w moim mieście nie głosowałam co nie znaczy że nie czekam z utęsknieniem kiedy ja wysadzą ze stołka- Spociki Łódzkie
tak....ceny są chore ...w porównaniu do najniższej krajowej ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- :hi:bry ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Fajno póki co nie mam do czego ich przyczepić- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie