Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
bartek nie mów że nie wiesz co:decayed: tymczasem jutro akcja pomagamy pani Bozence Tomku ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Bartek jutro wstepnie 20:00 tmasz bedzie z toba in touch bo ja nie mam twego nr:wink:
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
jak już admini wrzuty się napłaczą i pokażą twój filmik to daj linka
-
Spociki Łódzkie
no pewnie:decayed:
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
i też masz 2000 pln brutto ? :grin: a co tam popłakać nie wolno ?
-
Spociki Łódzkie
pomyśl o tym co po robocie lepiej
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
:polew: Ty się módl o ropę w Polsce a ja się pomodlę o środki finansowe na zakup zabawki na niedzielne msze :grin:
-
Spociki Łódzkie
to o której się spotykamy ? 20 czy 21 i tam gdzie ostatnio ? wszyscy nieobecni jak już będą "obecni" niech się wypowiedzą. bo piątek i nie żyją
-
Spociki Łódzkie
gdzie..... oczy poniosą
-
Pobicie w Szkole
Z życia wzięte - gimnazjum,moje dziewczę I klasa. Pewien poranek i płacz że nie pójdę do szkoły. W trakcie rozmowy wychodzi- jest zastraszana przez jakieś dziewczę które znane jest z bicia innych. W przypadku mojej - bo się na nią spojrzała. Następnym razem jak ją spotka ma w..... Została. Ja skreślam maila do wychowawczyni z prośbą o kontakt do rodziców owych lasek i głównej "bohaterki-bokserki". Wychowawczyni oddzwania, że się cieszy że ktoś wreszcie doniósł, po nazwisku o kogo i o co chodzi bo laska trzęsie szkołą od lat a nikt nie kwapił się donieść. Po jedną z dziewczynek całe 3 lata przychodził brat !! Ponieważ moja gra w nogę w drużynie ale nie uprawia aikido zwracam się z prośbą do syna znajomego, który lubił to gimnazjum i spędził tam kilka lat nadliczbowo aby wywarł ustną presję na naszej bohaterce aby nie zastraszała i nie czepiała się więcej mojego dziewczęcia. On jak to gentleman zlecił to zadanie postawnej koleżance. Młoda miała spokój a dziewczę oczywiście miało jeszcze inne zatargi. Po zgłoszeniu została przesłuchana przez policję, pouczona a w efekcie dostała kuratora. Kiedy moja kończyła gimnazjum w szkole był już spokój. Takich to czasów doczekaliśmy....
-
Spociki Łódzkie
:hi:Holaaaa amigossss piątunio !! Czy jutro jest aktualne w sensie ??
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
taka co mi się podoba to 2 tyś a priorytetem są oponki na zimę także odpuszczę a i tak plan za rok kupić B8 także szkoda kasy ładować Madziu:naughty: a to ja nie wróżka Cecylia jak B8 to trzeba było pominąć po drodze B7 :]
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to Ty masz małego ? i tak publicznie się przyznajesz ? :grin: ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- no i co tu się rozwodzić :] spotykamy się spontanicznie i skołuje się jakąś knajpę czy że testujemy Scenografię ?>
-
Spociki Łódzkie
bryyyyy czyli że Tomasz widzę dał radę i lecimy 8 września na gibanę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:whistling: ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty Doczekasz się - kończę kompletować Twoją elektrykę. W najbliższy weekend pasuje? A dam znać jak będę wiedziała czy mam wizytę z pomorskiego silnej męskiej ekipy i będzie czy nie. Jesli nie to jak najbardziej pasuje ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- Wiadomość z ostatniej chwili- pasuje poprosze o szczegóły finansowe na priv
-
Spociki Łódzkie
\Kiedyś miałam projekt kupienia drugiego auta żeby taniej jeździć do pracy ale nie chciałam jakiegoś zdechlaka którym będę jeździć za TIR-ami. Tu więc projekt oszczędności na paliwie zdechł podobało mi się Suzuki SX4, Audi A2 ma koleżanka i całkiem całkiem , pomijając walory estetyczne ( tył do mnie nie przemawia)
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
Kierę zmieniaj a Zenon ma być taki że wszytkim na zlocie gacie opadną
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty
-
Spociki Łódzkie
:hi:siemka ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- pierwsze ? no to żeby mogła chociaż wyprzedzić i małe żeby mogła wszędzie zaparkować
-
Spociki Łódzkie
Wrzesień nadciąga to kiedy idziemy w tango ? Scenografia na Zachodniej wygląda całkiem, całkiem
-
Spociki Łódzkie
:hi:bry Panom i Paniom
-
Spociki Łódzkie
:hi:Dobry ! bo piątkowy , i nie zamykać mnie tu nic:decayed:
-
Spociki Łódzkie
pozdrówka dla wszystkich pracusiów i opitalaczy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:hi:witanko poniedziałek zaliczony, tydzień roboczy zaczął się owocnie, dostałyśmy z koleżanką propozycję żegnania się z pracodawcą