Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
na propozycje to wszyscy czekają chodzmy do kosciola w kościele to już z Wami byłam
-
Spociki Łódzkie
na propozycje to wszyscy czekają
-
Spociki Łódzkie
będziecie Pantona malować na różowo jak co niektórych tutaj ? :> :>
-
Spociki Łódzkie
czyżby jakaś propozycja no raczej ja bym się chętnie gdzieś doczepiła
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
szalejecie gdzieś dziś wieczorem?
-
Spociki Łódzkie
chyba u Musti-ego - skrobnij do niego PW może jeszcze ma oooookkk [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:30_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________ albo MTM :>[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________ popieram
-
Spociki Łódzkie
nie pamiętasz u kogo ? [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:51_________________________________________________ to sobie kup na alledrogo spory wybór
-
Spociki Łódzkie
wszystkim, wymieniał ktos osłonę dolną silnika? w ASO 5 stów wołają a znalazłam takie coś tylko nie wiem czy to nie chłam- http://www.bazarek.pl/produkt/2864756/oslona-silnika-skrzyni-biegow-audi-a4-b67-01-07r.html
-
Spociki Łódzkie
a propos Krzychu.....a u ciebie bedzie chłopczyk czy kobiałka? :>
-
Spociki Łódzkie
:polew: witaj, bylem przed chwila w ośrodku nawet myslalem zeby wejsc w odwiedziny ale nie chce zeby mnie szefunio przylookal ze chodze do osrodka teraz czyj ? mój czy twoj ? :> zresztą dziś mam napięty grafik i zaraz mi biurka widać nie będzie przerwa śniadaniowa w południe :> następna w chacie chyba chociaż mnie dziecko do portu ciągnie po pracy
-
Spociki Łódzkie
bry[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 11:00_________________________________________________ :polew:
-
Spociki Łódzkie
:> kara musi być tu długa i uciążliwa ..... a ja podjechać mogę bo ide z juniorami na Kota na 12:00
-
Spociki Łódzkie
umieraj :> nie zawsze będzie okazja to pzeżyć [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________ nom niestety chirurgicznie i mam raptem 6 szwow a dłutowanko było? heheh to dopiero jest potem ból także nie narzekaj ja przeżyłam i Ty przeżyjesz [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________ pisza ze o 15:00 Magda jak wszedlem tam do Ciebie i zapytalem o Ciebie tej co siedzi za biurkiem to nie rozumiala co do niej mowie nie wiem czemu Tomek nie wiem co powiedziałeś i o co pytałeś ale wierz mi po tym znieczuleniu to też rozumnie nie wyglądałeś kto to po takiej dawce wsiada za kółko :>
-
Spociki Łódzkie
przecież nie ciebie będą drapac ja w manu dojrzałam fajną ruletkę na kieliszki i sobie chyba fundnę
-
Spociki Łódzkie
ee to zapuść te wąsy
-
Spociki Łódzkie
umieraj :> nie zawsze będzie okazja to pzeżyć [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________ nom niestety chirurgicznie i mam raptem 6 szwow a dłutowanko było? heheh to dopiero jest potem ból także nie narzekaj ja przeżyłam i Ty przeżyjesz [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________ pisza ze o 15:00
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Zawsze zapraszam Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka Spoko Starałem się naciągnąć żonę teraz na te fotele, niestety musiałem skapitulować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236844.0 faajne były
-
Spociki Łódzkie
Ja sie PYTAM po raz DRUGI :> LECI KTOŚ tutaj ? http://www.portlodz.pl/news-and-events/finalkartingi_01 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Na 1 stronie na dole mówią że Seba bedzie miał 30 :polew: :drunk: :drunk: :drunk: :boobs: :boobs: :pociesz: :pociesz: :kwiatek: :kwiatek: NAJLEPSZEGO STARUCHU [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:44_________________________________________________ :tongue4: haj Pani Magdo :decayed: To my nie PILISMY JESZCZE RAZEM ? jaka Pani ?
-
Spociki Łódzkie
różowi majtkowi i pozostali halny dzisiaj że ho ho
-
Spociki Łódzkie
Seba ostatnio grubo jedzie
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Nic się nie działo. Połasiłem się na dużą soczewkę i to za***iste doświetlanie na długich [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________Dawno nic z autkiem nie robiłem, więc dzisiaj, zeby obyło się bez "zakwasów" do autka wskoczyły wycieraczki aero i oświetlenie kabiny wymieniłem w całości na LED. Zobaczyłem u Bart-sa i musiałem to zrobić takkk.....jak się do Bart-S zajrzy to się marzy i o całej reszcie tych jego modów :> :> ja sobie coś tam dziubię ale zanim udziubię to on swoją sprzeda gratulacje :>
-
Spociki Łódzkie
no ooo ja juz zaplacilam i za przesyłkę tez
- Spociki Łódzkie