Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na propozycje to wszyscy czekają chodzmy do kosciola w kościele to już z Wami byłam
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na propozycje to wszyscy czekają
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    będziecie Pantona malować na różowo jak co niektórych tutaj ? :> :>
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyżby jakaś propozycja no raczej ja bym się chętnie gdzieś doczepiła
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w Hameryce
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    szalejecie gdzieś dziś wieczorem?
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba u Musti-ego - skrobnij do niego PW może jeszcze ma oooookkk [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:30_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________ albo MTM :>[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________ popieram
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie pamiętasz u kogo ? [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:51_________________________________________________ to sobie kup na alledrogo spory wybór
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkim, wymieniał ktos osłonę dolną silnika? w ASO 5 stów wołają a znalazłam takie coś tylko nie wiem czy to nie chłam- http://www.bazarek.pl/produkt/2864756/oslona-silnika-skrzyni-biegow-audi-a4-b67-01-07r.html
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a propos Krzychu.....a u ciebie bedzie chłopczyk czy kobiałka? :>
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: witaj, bylem przed chwila w ośrodku nawet myslalem zeby wejsc w odwiedziny ale nie chce zeby mnie szefunio przylookal ze chodze do osrodka teraz czyj ? mój czy twoj ? :> zresztą dziś mam napięty grafik i zaraz mi biurka widać nie będzie przerwa śniadaniowa w południe :> następna w chacie chyba chociaż mnie dziecko do portu ciągnie po pracy
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 11:00_________________________________________________ :polew:
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> kara musi być tu długa i uciążliwa ..... a ja podjechać mogę bo ide z juniorami na Kota na 12:00
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    umieraj :> nie zawsze będzie okazja to pzeżyć [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________ nom niestety chirurgicznie i mam raptem 6 szwow a dłutowanko było? heheh to dopiero jest potem ból także nie narzekaj ja przeżyłam i Ty przeżyjesz [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________ pisza ze o 15:00 Magda jak wszedlem tam do Ciebie i zapytalem o Ciebie tej co siedzi za biurkiem to nie rozumiala co do niej mowie nie wiem czemu Tomek nie wiem co powiedziałeś i o co pytałeś ale wierz mi po tym znieczuleniu to też rozumnie nie wyglądałeś kto to po takiej dawce wsiada za kółko :>
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przecież nie ciebie będą drapac ja w manu dojrzałam fajną ruletkę na kieliszki i sobie chyba fundnę
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ee to zapuść te wąsy
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    umieraj :> nie zawsze będzie okazja to pzeżyć [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________ nom niestety chirurgicznie i mam raptem 6 szwow a dłutowanko było? heheh to dopiero jest potem ból także nie narzekaj ja przeżyłam i Ty przeżyjesz [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________ pisza ze o 15:00
  18. Zawsze zapraszam Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka Spoko Starałem się naciągnąć żonę teraz na te fotele, niestety musiałem skapitulować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236844.0 faajne były
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie PYTAM po raz DRUGI :> LECI KTOŚ tutaj ? http://www.portlodz.pl/news-and-events/finalkartingi_01 :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na 1 stronie na dole mówią że Seba bedzie miał 30 :polew: :drunk: :drunk: :drunk: :boobs: :boobs: :pociesz: :pociesz: :kwiatek: :kwiatek: NAJLEPSZEGO STARUCHU [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:44_________________________________________________ :tongue4: haj Pani Magdo :decayed: To my nie PILISMY JESZCZE RAZEM ? jaka Pani ?
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    różowi majtkowi i pozostali halny dzisiaj że ho ho
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba ostatnio grubo jedzie
  23. Nic się nie działo. Połasiłem się na dużą soczewkę i to za***iste doświetlanie na długich [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________Dawno nic z autkiem nie robiłem, więc dzisiaj, zeby obyło się bez "zakwasów" do autka wskoczyły wycieraczki aero i oświetlenie kabiny wymieniłem w całości na LED. Zobaczyłem u Bart-sa i musiałem to zrobić takkk.....jak się do Bart-S zajrzy to się marzy i o całej reszcie tych jego modów :> :> ja sobie coś tam dziubię ale zanim udziubię to on swoją sprzeda gratulacje :>
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ooo ja juz zaplacilam i za przesyłkę tez
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.