Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bedi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bedi

  1. hmmm a to dziwne bo mnie objechał a mam taki sam lvl herosa a osiagi auta lepsze od Twoich coś tu śmierdzi
  2. Acura RSX Moc: 261 KM vMax: 257 km/h v100: 6 s. hmmm czyli trzeba wpakować jeszcze ze 120k by to jakoś szło (
  3. na razie 1900zł (
  4. leewang i jak z Bi-Turbo wygląda?? ile sie zwiększyła moc?
  5. 23 Refleks 23 Przyspieszanie 24 Hamowanie 31 Skręcanie 44 Wychodzenie z poślizgów 24 Śledzenie
  6. no to warto iść w tą acurę RSX
  7. NIE PAKUJ SIE JA MAM ABRAHT NA MAXA PODCIĄGNIETEGO I MAM Fiat 500 Abarth moc: 270 kM vMax: 272 km/h v100: 6 s. bak: 33 / 55 litrów edit: poczekaj lepiej na cos takiego Acura RSX Moc: 155 KM vMax: 230 km/h v100: 8 s. Bak: 60 litrów Cena: 25000 zł
  8. sprytne przekierowanie
  9. od 30lvl kierowcy?? ja mam dopiero 14 i juz 2 strona się otwiera i są tam 4 auta myślałem że to od doświadczenia zależy ale też lipa bo 30 pkt już przekroczyłem
  10. od jakiego momentu mżna w salonie otwierać 3cią stronę?
  11. Fiat 500 Abarth moc: 270 kM vMax: 272 km/h v100: 6 s. bak: 27 / 55 litrów
  12. widocznie dobra ta bejca ja taka miałem ale sprzedałem teraz mam Fiat 500 Abarth i też lipa ;(
  13. a może by założyć mini szkołę A4 do której by wchodzili "nowicjusze" a po osiągnieciu jakiegoś pułapu szli by wyżej co wy na to?
  14. a czy nie dałoby się przy rankingu dodac jakiegoś znaczka z jakim userem można się ścigać ( w pojedynku) chyba że coś takiego jest to prosze o instrukcję gdzie. bo klikanie po koleii juz mi sie nudzi
  15. 1300km spalił 90literków trasa wrocław ->wetlina ( "w koło komina) -> wrocław pełny bagażnik (kombi) i łacznie 4 osoby prędkość od wro do kato średnio 170km pozniej ok 120-140 i na powrocie to samo klima cały czas działąła wynik chyba oki paliwo : BP ultimate
  16. taka mała uwaga do autora: fajnie by było widzieć co już się kupiło w warsztacie, bo czasem można kupić coś 2 razy to samo
  17. może być ale przegrałem ale kasy duzo nie było:(
  18. patryk i ty mnie na pojedynek wyzwałęś ??? pytanko jak do teamu sie dostać?
  19. http://xracer.pl/index.php?ref=286
  20. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to nie będę gorszy tez prosze o pomoc http://xracer.pl/index.php?ref=286
  21. dla mnie rewelka co zrobł z radiem i klima ( nieźle przemyślane ) oczywiście reszta modów wielkie graty naprawdę robi rażenie :shocked:
  22. może to wyda sie śmieszne ale kiedyś we Władysławowie spałem na plebanii czy jakimś domu katechetycznym przy jakimś kościele ( ceny były śmieszne ) może spróbuj uderzyć w ten sposób
  23. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    i nikogo nie było :gwizdanie:
  24. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    może mi uda się podjechać ale ok 17 dopiero
  25. Witam mam zaszczyt zaprosić Was na koncercik mojej kapeli której jestem gitarzystą i wokalista cała impreza zaczyna się w sobotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.