Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bedi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bedi

  1. Pozdrowienia dla kierowcy Kombiaczka DBLA... z klubowymi ramkami na a4 przed wrocławiem widzianego dziś przed 7rano . Migałem długimi, awaryjnymi i zero reakcji
  2. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Na na prawde było extra dzięki za podłączenie do Vaga co nieco się dowiedziałem:) pozdrowienia dla wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia niedługo. Bedi
  3. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hehe jutro jakby nie patrzeć Myslovitz grają o 21 a cały korowód zaczyna się o 15 (ponoć) ja na pewno będę btw dziś byłem na September i było całkiem ciekawie
  4. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    i ja z moją kobietą też przyjadę miałbym prośbę czy ktoś z was mógłby wziąć kabelek i lapka aby sprawdzić mi autko ??? bo naprawiali mi turbinkę i wiele innych części w silniku a chciałbym mieć pewność że wszystko działa ok
  5. Pozdrowienia dla Topora który dziś dostrzegł mnie koło Biedronki
  6. ok godz 12 między mostem Grunwaldzkim a Pokoju widziane ciemne B5 z ramkami klubowymi. Rej: WHS... Pozdrowionka
  7. ja mam pytanie, ile kosztuje wymiana wahaczy bo mnie w najbliższej przyszłości to czeka. Pozdrawiam
  8. hehe może to i dobrze ze serwy padły będzie chwilę odpoczynku
  9. mi osobiście znaczek podoba się ale napis powinien zostać stary !!
  10. dziś na ul. Traugutta (koło Policji ) widziany ciemna B6 kombi (jak się nie mylę) DWR16.... klubowe ramki. Ja jechałem w przeciwną stronę i na dodatek na rowerku :>
  11. kolego poczytaj w dziele zrób to sam jest tam jak rozebrać klimę etc http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_panela_klimatronika-t3521.0.html , najpierw to zrób zobacz czy coś nie jest pobrudzone czy np żarówki są dobre i czy luty też, jeżeli to nie pomoże to szukaj nowego ( używanego ) panelu klimy PS u mnie też nie świeciło i migało poprawiłem luty to się okazało że 3 żarówki mi poszły i świecił tylko jeden wyświetlacz. dziś jadę po żarówki do serwisu Pozdrawiam
  12. jeżeli nie masz śrub tz że ktoś już tam grzebał, zatrzaski masz na wysokości ekraniku od klimy ( bo tam są śruby imbusowe z zatrzaskiem trzymający tą plastikową obudowę) ja uzyłem pilniczka do paznokci i odeszło idealnie. co do instrukcji to faktycznie rewelacyjna:) całość zajęła mi jakieś 40min i przy okazji dowiedziałem się że ktoś już tam majsterkował. jedynym minusem jaki miałem ( jeszcze mam) to to że jak podłączyłem radio z powrotem i po wpisaniu 2x błędnego kodu ( źle spojrzałem w instrukcji) to mi się całkowicie zablokowało radyjko. ponoć po 1h znów można wklepać kody ale to dowiem się za jakiś czas jeszcze raz wielkie dzięki EDIT: co do radia :to faktycznie po godzinie można znów wklepywać kody dla tych co nie mają kodów od radia to do klimatronika można dobrać się bez konieczności odłączania radia od kabli. Jeżeli chodzi o klime to jednak nie było tak pięknie, jak stałem na podwórku to było wszystko cacy ale jak już pojechałem gdzieś to dalej wyświetlacz migał. Tym razem zaopatrzyłem się w odsysarkę ( starego lutu ) i lutownicę punktową i rozebrałem jeszcze raz klimę. Po poprawieniu wszystkich lutów i skręceniu wszystkiego do kupy okazało się że prawy wyświetlacz świeci normalnie ( na pomarańczowo ) a lewy ma tylko podświetlenie ale bez koloru Myślałem że coś znów nachrzaniłem więc rozebrałem raz jeszcze ale efekt był taki sam. Może macie jakieś pomysły co to może być?? Proszę o pomoć Pozdrawiam
  13. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    popieram
  14. Kasa: -144 zł Poziom: 18 Respekt: 593.25 z tą kasą to dobre
  15. Bedi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    byc moze uda mi sie zawitac do was
  16. ciężko go trafić hehe to ladna masz furke Suhy dostal za Was To było do przewidzenia. Zyskałeś 121.523 respektu, 10.2312 doświadczenia i 191 zł.
  17. no ja to się cieszę myślałem ze 3dni mnie ominą ( na weselku byłem ) a tu taki suprice
  18. u mnie sa walnięte tez i to dwie szt ale trzymają się na słowo honoru. Jakby udał Ci się zrobić odlew lub znaleźć je gdzieś to tez bym się pisął. pozdrawiam
  19. Jeżeli suma umiejętności podzielona przez 12 będzie większa niż 16 wtedy podniesie Ci się lvl. 31 Refleks 26 Przyspieszanie 32 Hamowanie 37 Skręcanie 57 Wychodzenie z poślizgów 33 Śledzenie suma daje 18 ;(
  20. Do twórcy gry Pisałem to na czacie w grze ale napisze tutaj też: miałem kierowce rozbudowanego na 15lvl i średnio za każda umiejetność płaciłem 2300zł ( tyle mi się wyświetlało ) podniosłem umiejetnosci do ok 4000zł ( za umiejętność) a lvl kierowcy mi sie nie zmienił i ciągle mam 15lvl. to co ile zmienia sie lvl kierowcy??? a na te rozbudowe wydałem ponad 100k zł ;( to ciekawe ile wydali ci co mają 20lvl
  21. pytanko czy będąc w team ie przy wygranej zdobywa się więcej Expa?? i ile brakuje do kolejnej rozbudowy?
  22. Bedi odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ems jest takie przysłowie czy powiedzenie że najlepiej zarabia się na znajomych
  23. NO I KASA DO WSPÓLNEJ KIESZENI
  24. kurcze sami swoi mnie przez nockę objeżdżali ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.