Treść opublikowana przez Bedi
-
nawałnica - trąba powietrzna nad dolnośląskim
ja na szczęście przespałem ta nawałnicę a autko stało bezpiecznie z daleka od drzew i innych rzeczy które mogłyby znaleźć się na moim aucie. Natomiast jak jechałem ok 21 do miasta ( wrocław) to jakaś tragedia była, drzewa na drodze pozaykane ulice trakcje pozrywane - koszmar
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
na sprzedaż czy na aucie???
-
Spotkania na drodze
piątek jadę z Wrocka do Zielonej ( zaczynam Urlop ) śmigam swoim nowym nabytkiem (myślę sobie sprawdzę ile mi będzie palił na trasie ). Prędkość 100-130km na wysokości Lubina mijam dokładnie taką samą A4 jak moja, patrzę a za chwilę ona mija mnie no to długo nie myśląc i ja ruszyłem do boju, po chwili patrzę w tylne lusterko i mam niebieściutkie światełka koleś dostał 10pkt i 400zł ( jechał 147km ) ja dostałem 10pkt i 500 (jechałem 157km ) osobiście mi powiedzieli że jechali za mną troszkę dłużej i mogli mi dorzucić jeszcze za wyprzedzanie na pojedynczej ciągłej oraz brak kierunków przy wymijaniu no ina dodatek powiedzieli że lewy stop mi nie działa. Później dogoniłem go i podziękowaliśmy sobie tym razem już bez ścigania.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Dziękuje za wspaniałą imprezę ( co prawda byłem tylko w sobotę ) ale było rewelacyjnie. Podziękowania wielkie dla Pań które na lotnisku dzielnie zaopiekowały się "świeżakiem" No i na 1/4 wygrałem z Kuredu ( oczywiście tylko wg pomiarów czasowych ) Super było Was poznać, porozmawiać, pobawić. Za wieczorną niedyspozycje najmocniej przepraszam Mam nadzieję że niedługo uda mi się wrzucić foty Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
co do skrzyni to 3 dni przed sprzedażą Sprzedawca ją regenerował czy coś tam ( sam nie wiem co ) ale dostałem świstek że był robione i że jest gwarancja na 3tys km a co najlepsze to pojechałem do tego zakładu dowiedzieć się czy faktycznie to auto było i okazało sie że to zakład który jest na terenie mojego kumpla wiec jak poszedłem z nim to powiedzieli mi ze skrzynia jest oki. Ja dodam tylko od siebie że nie szarpie, biegi zmienia płynnie więc jest cacy
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
hehe mi osobiście kolorek się nie podobał ( teraz coraz bardziej ) ale reszta była w miarę oki więc wziełem[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 08:37_________________________________________________wczoraj zmieniłem boczne kierunkowskazy na białe ( te małe ) i całkiem fajnie wygląda
-
[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie
ja mam automat ale z tym kanałem to dobra sprawa
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
ja mam Omnie i jestem mega zadowolony
-
[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie
Witam nie wiem czy już takie pytanie było (choć szukałem ) ale wolę się zapytać. Jeśli ten temat był poruszany prosze o usunięcie. Problem: gdy jadę sobie po prostej to wszystko jest ok ale gdy tylko na drodze znajduje się powiedzmy "obniżenie" lub niewielka dziura to (chyba) przy silniku mam mega łupot jakby miał mi wypaść. Byłem na sprawdzeniu amorków i wyszło mi że mam po 73% więc nie jest źle. Ktoś mi powiedział ze może to byc wina [poduszki pod silnikiem lub skrzynią. co wy o tym sądzicie??
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dasz radę uwierz mi wystarczy chcieć. z własnej obserwacji : przez ok 1 tydzień będziesz miał zajebistego kapcia i będzie ci się chciało to ciągle czymś zagryzać. w drugim tygodniu ci powinno przejść ale do np browara będzie cię ciągnęło oraz przez ok 1 miesiąc ( gdy paliłeś w aucie) to będzie Cię mega ciągnęło. Po miesiącu powinny wszystkie ciągotki przejść. Mnie osobiście jak się %%% za dużo ( zdecydowanie za dużo) to jeszcze mnie ciągnie ale (o ile się skusze) biorę macha i mnie od razu odrzuca. Powodzenia w walce
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla ciemnoniebieskiej Audiczki przy McDonalds na ul. armii krajowej ok godz 20:30 (naklejki boczne) stałeś przede mną
-
Spocik Lubuski :)
noo drift był ciekawy :D
-
www.4dziki.pl kapela jednego z klubowiczów
no oczywiście że wiemy (wiem) jak sie to pisze;)
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
filmik daje rade kozacki był
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ja może nie barałem tu udziału ale nie palę już ok 1,5miecha moja dzienna dawka wynosiła 1,5-2 paczki goldenów białych 25ek (przy imprezie wzrastało proporcjonalnie do spożytego alkoholu ) obecnie przy alko ju zmnie nie ciągnie I z tego miejsca chciałbym podziękować mojej Kobiecie za wsparcie i mobilizację
-
www.4dziki.pl kapela jednego z klubowiczów
Kolego a Rajbrot to nie jest gdzieś przypadkiem koło Iwkowej ??? tzn wystarczy przejść przez górę o ile się nie mylę Co do basisty to gra u nas kumpel z Wolnej Grupy Bukowina ja jestem na wokalu + git. prowadzaca ( rozkwitali - to śpiewa perkusista)
-
www.4dziki.pl kapela jednego z klubowiczów
a mianowicie moja kapela zapraszam wszystkich do posłuchania, komentowania, wyrażania opinii. Chwilowo strona przekierowana jest na myspace www.4dziki.pl pozdrawiam Michał
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
internet - szukająć informacji przed zakupem
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hmm ja na baku zrobiłem ok 630km ( ale to mój 1 bak i obroty często były ok 4kk 50%miasto 50%trasa ) mam nadzieję że sprawdzę to niedługo i będzie korekta bo jak tak dalej będzie szło to kiepsko to widzę
-
Spocik Lubuski :)
no musze powiedzieć że jak na mój 1 spocik to było bardzo ciekawie Poznałem spoko ludzi dowiedziałem się ciekawych rzeczy oby tak dalej oby tak dalej
-
Spocik Lubuski :)
i ja też będę nawet dziś byłem koło Carrefoura :>
-
Spocik Lubuski :)
bez wątpienia:) qrcze ale lipna droga jest z Wrocka do ZG. Co chwila swiatła, zwolnienia normalnie jechałem tyle co pociąg ale przynajmniej wiem jedno 190km moja zielona strzała leci :naughty:i to nie był koniec ( jakieś baranki mi zajechały drogę)
-
Spocik Lubuski :)
HEHE ano CB jeszcze nie posiadam ale zamierzam sobie sprawić
-
Spocik Lubuski :)
no pięknie dziękuję ja za 2h już się wybieram do ZG więc w Niedziele na pewno zajadę spotkać się z Wami;) jak ktoś potrzebuje jakąś przesyłkę dostarczyć do ZG to pisać PW, mogę zawieść
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
juz poprawiłem 230tyś ale raczej cofany