Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ludzie się starzeją :gwizdanie: :gwizdanie: Co tam rysujesz?
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co tu taka cisza weekendowa?
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed: moja po mnie przyjedzie dostała prikaz, że jak nie będę odbierał tel i nie oddzwonię do 15min znaczy że ma palić maszynę i wio po mnie :polew: :polew: Miszka bardzo roztropnie bo jak się stracisz z jakąś mega d*pą i nie będziesz odbierał.. to kto będzie winien Twoja bo się okaże że nie dopilnowała i nie zdążyła w te 15 minut :polew: :polew: :polew: :naughty: :polew: :polew:
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed: moja po mnie przyjedzie dostała prikaz, że jak nie będę odbierał tel i nie oddzwonię do 15min znaczy że ma palić maszynę i wio po mnie Przezorny zawsze ubezpieczony. :polew: :polew:
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed:
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji.
  7. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I znamy też już rywali Wisły i Legii w 1/16 LE. Legia - Sporting Lizbona a Wisła zagra z Standardem Liege... Wisła teoretycznie ma słabszego rywala ale kto wie jak będzie... :gwizdanie:
  8. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mamy już pary 1/8 finału LM... Olympique Lyon - APOEL Nikozja SSC Napoli - Chelsea Londyn AC Milan - Arsenal Londyn FC Basel - Bayern Monachium Bayer Leverkusen - FC Barcelona CSKA Moskwa - Real Madryt Zenit Petersburg - Benfica Lizbona Olympique Marsylia - Inter Mediolan Mecze 1/8 finału odbędą się w terminach 14/15 i 21/22 lutego oraz 6/7 i 13/14 marca 2012 roku. Może ktoś spróbuje wytypować ósemkę, która przejdzie dalej. Hitem jest Arsenal z Milanem.
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no a jak
  11. Zależy czego oczekujesz od telewizji... Nka tańsza - oferta programowa porównywalna do Cyfry z wyłączeniem kanałów Canal + (Canal +, Canal+ Film, C+ sport, C+Gol, C+ weekend...). Tutaj na cyfrze możesz oglądać piłkę nożną - czołowe ligi europejskie na żywo Hiszpańska, Włoska, Polska, Francuska... Oczywiście programy w HD. Jeśli zależy CI na sporcie to Cyfra... Jeśli nie to Nkę możesz brać. Tak jak mówię oferta programowa na prawdę jest porównywalna do Cyfry nie licząć C+... Co do zmian pakietów na droższe o czym mówi celi to mnie się jeszcze nie zdarzyło a jestem abonentem Cyfry + od 9ciu lat. Nkę mam nie cały rok.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I po pracy. :gwizdanie: Do później...
  13. Wszystko da się zrobić Przeczytaj ten temaciki wszystkiego się dowiesz. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.0
  14. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :kox:
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przerwa w meczu to wróciłem na chwilę do biura... Ale zaraz spiżdżam na drugą połowę. :gwizdanie:
  16. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja też choć ostatnie 15 minut coś stanęli. Bajka!
  17. Cena w ASO ok. 190plnów... Ja zamawiałem w ASO bo ceny na alledrogo (jeśli są) to nie raz są wyższe od ceny w serwisie. :gwizdanie: Dzięki.
  18. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  19. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogląda ktoś meczyK?
  20. Fakt. Korby są i wszystko do moda na 4 elek. jest ale nie ma czasu i coraz częściej myślę o tym żeby sobie to darować. I tak z tyłu nie siedzę. A w międzyczasie był u mnie kurier i nowe graty są: maty do grzania tylnej kanapy i dziś przesyłka od wrc - panel do sterowania. :kox:
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dłuuuuuuuugo wytrzymał :gwizdanie: :polew: Ale pewnie kupił od razu na cały tydzień... dziennie jedna... chociaz tez musze podjechac bo za ta cene to od razu 2 szt.. :gwizdanie: gód prajs speszyl ofer wziąłem kilka ale dziś więcej jak jedna nie piję a nie piłem równo 11 dni...ale po co się tak katować ? Kilka? Ja jakoś w domu drina sam nie potrafie sączyć ani pifffka... :> Wole do knajpki wyskoczyć.
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dłuuuuuuuugo wytrzymał :gwizdanie: :polew: Ale pewnie kupił od razu na cały tydzień... dziennie jedna... chociaz tez musze podjechac bo za ta cene to od razu 2 szt.. :gwizdanie: No cena kusząca... :naughty: Nawet jak na warunki lotniska ... :decayed:
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dłuuuuuuuugo wytrzymał :gwizdanie: :polew: Ale pewnie kupił od razu na cały tydzień... dziennie jedna... chociaz tez musze podjechac bo za ta cene to od razu 2 szt.. :gwizdanie: No cena kusząca... :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.