Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. Jeśli już rozbieracie ten włącznik to proponuję przelutowanie (z użyciem kalafonii) wszystkich elementów na płytce.Miałem ostatnio dwa włączniki na stole, w drugim włączniku jeden z rezystorów najzwyczajniej odpadł i latał po wnętrzu powodując np. samoczynne zapalanie się halogenów. Generalnie widać że niektóre z rezystorów (właśnie od ledów) pod wpływem wieku i temperatury zsuwają się ze swoich miejsc, mają zimne luty i w skrajnym przypadku odpadają. Obydwa włączniki z 2002 roku. Wypadałoby też wyczyścić styki robocze, u mnie dwa były trochę wypalone więc taka operacja na pewno przedłuży ich żywotność.
  2. Ok, dzięki, swoją drogą pierwszy raz spotykam samochód z klimatyzacją i tylko jednym wentylatorem...
  3. Witam. Pytanie przede wszystkim do posiadaczy 1.8T AVJ, ale nie tylko. Sprawa jest taka że auto posiada klimatyzację ale na chłodnicy ma tylko jeden wentylator, w miejscu drugiego są jakieś kretyńskie żaluzje. Czy ten typ tak ma, czy ktoś to przy okazji jakiejś naprawy wymienił na zestaw od auta bez klimy? Zawsze wydawało mi się że przy klimatyzacji w każdym samochodzie są dwa wentylatory. Problem jest taki że przy wysokiej temperaturze powietrza klima słabo działa. Jeśli się okaże że to jakiś wałek był zrobiony z wentylatorami to pytanie czy sterownik wentylatorów też trzeba zmieniać, bo w zasadzie każdy wentylator jest sterowany osobno i czy te sterownik można sobie tak podmieniać dowolnie? Zastanawia mnie też czy w sytuacji kiedy auto ma podmieniony cały zestaw (wentylator, sterownik) to czy komputer nie wywali błędu sterownika lub braku wentylatora? Dzięki za wszelkie info.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 13:02_________________________________________________Halo, drodzy forumowicze, czy na prawdę nie ma tu żadnego posiadacza AVJ-ta z klimatyzacją który mógłby spojrzeć na chłodnicę od strony silnika i powiedzieć czy widzi dwa czy jeden wentylator?
  4. Witam, co prawda nie jestem posiadaczem Audi ale jest w domu pewien TDI więc znajdą się nam wspólne tematy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.