Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No ładnie się zapowiada
  2. ktoś się wybiera do czeko wieczorem :gwizdanie: Miszka chciałeś alko
  3. Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał jesteś z Sosnowca....tego nie zmienisz nigdy cię nie polubię jestem z Czeladzi już mnie lubisz
  4. Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał
  5. bulczas graty klubowicza chociaż to nieźle pedalski kolor :gwizdanie:
  6. Zabieraj zderzak Ja spadam
  7. Gdyby tak było Akjam by już dawno to zrobił :gwizdanie: A tak potrzebuje chyba kogoś żeby mu potrzymał :polew:
  8. Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: myślałem raczej o wyjściu na miasto Tak na sucho na mieście też alko leją no w sumie lepiej gdzieś na chacie byłoby opierdolić po 0,5 na ryja i na miasto ale na mieście też można dowalić,,,,a jak tam nasi rezacze dzisiejsi ? Właśnie nie wiem czy rezają czy nie :gwizdanie:
  9. Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: myślałem raczej o wyjściu na miasto Tak na sucho
  10. Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie:
  11. Miszka też się dziś wybieram na ten film
  12. a wczesniej pewnie byles w maku? W maku za drogo muszę powiedzieć temu nie bo nie wyrobie na mody na spoty w takim razie termos i kanapki sam termos wystarczy bez kanapek da sie zyc
  13. a wczesniej pewnie byles w maku? W maku za drogo muszę powiedzieć temu nie bo nie wyrobie na mody
  14. Ja zaraz będę wpierdzielał ryż z kotletem
  15. Jak grać to tylko na dworze
  16. Miron i Dimek będą podawać ręczniki i napoje regeneracyjne
  17. Akjam zorganizuj jakiś meczyk klubowy bo bym pograł w piłę
  18. On raczej ma windowsa więc nic dziwnego że muł. Nie miałem przekonania do HTC ale jak się trochę pobawiłem itp to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dotyk super czuły a nakładka HTC Sense rewelka. Co do mułów i kiepskiego dotyku to nie miałem chyba Samsunga Omnii
  19. Jak masz brać Pucek telefon to tylko na Androidzie, symbian Nokii to przeżytek i muł jak cholera. Miałem HTC Wildfire i obsługa to czysta przyjemność. Bateria 3-4dni. Nie wiem jak wypada ten system bada os :gwizdanie:
  20. Kowi daj znać jak się sprawuje ta Nokia N8 :gwizdanie:
  21. Panowie prosiłbym osoby które były w sylwestra u Seskich o składkę na fajerwerki w kwocie 11zł od osoby :gwizdanie: Jakby nie było to były to wspólne fajerwerki i nie zapłaciliśmy za nie małej kwoty Jak coś numer konta podam na PW lub za tydzień na spocie
  22. przekonałeś mnie :gwizdanie:
  23. Bańki 5l są rozlewane w Niemczech, reszta w Polsce :gwizdanie:Z Castrol'a to jedynie płyn do spryskiwaczy jest dobry ... przynajmniej w Polsce Castrol EDGE 5w 30 to zły olej ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.