Treść opublikowana przez Bulczas
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No ładnie się zapowiada
-
Spoty Katowice i okolice
ktoś się wybiera do czeko wieczorem :gwizdanie: Miszka chciałeś alko
-
Spoty Katowice i okolice
Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał jesteś z Sosnowca....tego nie zmienisz nigdy cię nie polubię jestem z Czeladzi już mnie lubisz
-
Spoty Katowice i okolice
Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał
-
Spoty Katowice i okolice
bulczas graty klubowicza chociaż to nieźle pedalski kolor :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zabieraj zderzak Ja spadam
-
Spoty Katowice i okolice
Gdyby tak było Akjam by już dawno to zrobił :gwizdanie: A tak potrzebuje chyba kogoś żeby mu potrzymał :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: myślałem raczej o wyjściu na miasto Tak na sucho na mieście też alko leją no w sumie lepiej gdzieś na chacie byłoby opierdolić po 0,5 na ryja i na miasto ale na mieście też można dowalić,,,,a jak tam nasi rezacze dzisiejsi ? Właśnie nie wiem czy rezają czy nie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: myślałem raczej o wyjściu na miasto Tak na sucho
-
Spoty Katowice i okolice
Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka też się dziś wybieram na ten film
-
Spoty Katowice i okolice
a wczesniej pewnie byles w maku? W maku za drogo muszę powiedzieć temu nie bo nie wyrobie na mody na spoty w takim razie termos i kanapki sam termos wystarczy bez kanapek da sie zyc
-
Spoty Katowice i okolice
a wczesniej pewnie byles w maku? W maku za drogo muszę powiedzieć temu nie bo nie wyrobie na mody
-
Spoty Katowice i okolice
Ja zaraz będę wpierdzielał ryż z kotletem
-
[ALL] Felga ori Audi - zdjęcie - Poszukuje informacji o konkretnym wzorze -
RS6 wychodziły dopiero od 18" i więcej
-
Spoty Katowice i okolice
Jak grać to tylko na dworze
-
Spoty Katowice i okolice
Miron i Dimek będą podawać ręczniki i napoje regeneracyjne
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam zorganizuj jakiś meczyk klubowy bo bym pograł w piłę
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
On raczej ma windowsa więc nic dziwnego że muł. Nie miałem przekonania do HTC ale jak się trochę pobawiłem itp to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dotyk super czuły a nakładka HTC Sense rewelka. Co do mułów i kiepskiego dotyku to nie miałem chyba Samsunga Omnii
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
Jak masz brać Pucek telefon to tylko na Androidzie, symbian Nokii to przeżytek i muł jak cholera. Miałem HTC Wildfire i obsługa to czysta przyjemność. Bateria 3-4dni. Nie wiem jak wypada ten system bada os :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Tel.głównie do zdjęć i filmików-Nokia N8 czy SE Satio?
Kowi daj znać jak się sprawuje ta Nokia N8 :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Panowie prosiłbym osoby które były w sylwestra u Seskich o składkę na fajerwerki w kwocie 11zł od osoby :gwizdanie: Jakby nie było to były to wspólne fajerwerki i nie zapłaciliśmy za nie małej kwoty Jak coś numer konta podam na PW lub za tydzień na spocie- Spoty Katowice i okolice
przekonałeś mnie :gwizdanie:- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bańki 5l są rozlewane w Niemczech, reszta w Polsce :gwizdanie:Z Castrol'a to jedynie płyn do spryskiwaczy jest dobry ... przynajmniej w Polsce Castrol EDGE 5w 30 to zły olej ? - Tel.głównie do zdjęć i filmików-Nokia N8 czy SE Satio?