Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Gwint jest tylko na przodzie więc luz Daliśmy radę z Keżorem, nie chciałem Cię fatygować :gwizdanie:
  2. Witam O to efekt dzisiejszych prac z zawiasem Air ride i ukręcona śruba w końcówce drążka kierowniczego
  3. No minimalnie te 6mm bieżnika Ci wystarczy na 2-3 sezony, w zależności od użytkowania :gwizdanie: Rok 2007 to też dobry wybór. Nawet ten 2006 rok nie będzie zły. Znam jeden fajny zakład w katowicach tylko nie pamiętam ulicy. Katowice - Bogucice ale ulicy ni huhu nie mogę sobie przypomnieć
  4. Nie no przełożę wyjazd bo nie mam sensu jechać jak nie ma śniegu :gwizdanie:
  5. To kto ma pożyczyć bagażnik dachowy co bym ten rower zabrał??
  6. To nie dobrze bo mam zamiar jechać 30 grudnia :gwizdanie:
  7. Siema :hi:Ja byłem na kręglach i mnie palce bolą :gwizdanie:
  8. Bierz póki jest Kanar bo mi się spodobał i chyba pojadę go kupić :polew:
  9. No wiadomo taniej lepiej
  10. Kanar Taniej niż na alledrogo nie znajdziesz chyba :gwizdanie: Chyba że jakaś hurtownia albo po znajomości..
  11. To radzę wyjechać z kraju
  12. Gdyby był śnieg mógłbym jechać pojeździć ale tak to nie ma frajdy :gwizdanie:
  13. Ja nie widzę. Też kiedyś chciałem sobie dodać ale nie wychodziło :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:20_________________________________________________ Miszka
  14. Dziwna ta twoja tradycja Krolu :gwizdanie:
  15. A reszte gdzieś wcieło
  16. Gdzie się podziali Ci główni spamerzy z katowic??
  17. Stanley współczucia :polew: :polew:
  18. Wsumie racja :gwizdanie:
  19. Jak mnie moja puści to też podjadę Przecież rezanie to sama przzyjemność
  20. A w domu to mnie poskręca zaraz
  21. Siema panowie Kurde te święta... Nawet człowiek nie może iść porezać bo nie wypada..
  22. Jedziem na pasterkę Do jutra panowie Pitek zdrowych i wesołych
  23. Michał wielkie dzięki za fotki Nie napisałem tego tematu żeby się kłócić. Szukałem trochę na forum i widziałem ten jeden temat. Jednak potrzebowałem takiej symulacji jaką mi przedstawił Michał. Teraz już mam obraz jak to będzie wyglądać. Ale i tak nie mogę się dalej zdecydować. Widzę że wszyscy są za ori s-line i chyba na takie się skuszę..
  24. Zapewne potrzebujesz pierścienie centrujące. Otwór pisty w Audi ma 57,1mm. Musisz zmierzyć otwór na feldze suwmiarką i dokupić odpowiednie pierścienie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.