Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Wy alkoholicy :drunk: :drunk:
  2. Witam gratuluje 300 stron zobaczcie kto napisal pierwszego posta na 200 stronie
  3. To już lepiej jakąś Nokie niż takie wynalazki.. :gwizdanie:
  4. Kurde Keżor gwint zarezerwował Somes Szukam dalej
  5. Napisałem że pali tyle samo mało. Wiadomo że na szerszej oponie spalanie będzie wyższe
  6. Silnik widzę TDi, więc on nie uznaje żadnych czynników, zawsze pali tyle samo mało
  7. Tylko długo nie będę czekał bo kupuje dwa razy większe turbo Czekam max 2 dni później będziesz rozmawiał z mniej przyjemnymi ludźmi
  8. To już wiem do kogo się zgłoszę po zapłate Także Kędzior przy odbiorze płyty szykuj grubą gotówkę. Karty nie przyjmuje bo terminal mi się zepsuł
  9. Na pierwszych felgach miałem 215/45 i trochę dziwnie się jeździło. Teraz na felgach 7 cali mam 225/45 i jest Opona prawidło chroni felgę i nie wygląda jak stożek. Co do spalania nie odczułem różnicy. Także polecam 225/45
  10. Jak mi tu nie podbiją to pojadę tam..
  11. Witam Wszyscy rezają pewnie Gdzie mogę jechać na przegląd, gdzie mi panowie puszczą ksenon :decayed:Mozę macie jakieś zaufane miejsca..
  12. Ja już wróciłem. Miszka objechał Krola
  13. Ja chętnie kupię lusterko od angola
  14. To wszystko jasne :polew: A tak z ciekawości pytam jak jeździsz jak jest ciemno..??
  15. Chyba chcialłeś napisać że się same brudzą. A co Miszka boisz się ciemności... :polew:
  16. Witam Ale paskudna pogoda a chciałem do garażu skoczyć..
  17. Napisz po prostu do goscia ale z tego co widzę po springach to nie obniża dużo
  18. Oki Słyszał ktoś o tej firmie... http://moto.allegro.pl/item845640020_sportowe_zawieszenie_do_audi_a4_kombi.html[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:23_________________________________________________Kędzior tu masz fajny zawias tylko nie wiem ile obniża ale raczej nie dużo.. http://moto.allegro.pl/item820621036_zawieszenie_sportowe_a4_quattro_eibach_biturbo.html
  19. To ile w końcu to 1BE obniża?? Ja bym chciał coś -30 -40
  20. Krolu brać jutro to moje turbo??
  21. Kędzior86 coś źle szukasz tego zawiasu http://moto.allegro.pl/item833116659_kw_v1_audi_s4_a4_b5_zawieszenie_gwint.html Coś mało tych fotek. Chodzi mi te od Czestera..
  22. Ja też bym zobaczył foty z czewy..
  23. Ja Krolu szanuje Twoją EsSSSe i wiem że dużo potrafi :kox:
  24. To tak szybko mu się to nie uda
  25. Co Ci tak zależy żeby wszystkich objechać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.