Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. panowie zna ktoś kogoś kto spawa plastiki?
  2. Czyli program tutaj się mija z celem bo ile dojdzie 10KM Dobrze będzie na fajne koło i gwint
  3. Fis trochę wypalony i docelowo i tak będzie z białym podświetleniem. Przesiadka z grzebanego diesla, hmm na pewno brakuje momentu ale za to powyżej 3tys jest ogień i myśl że samym programem robię ponad 200KM . Druga rzecz to kultura pracy oczywiście na korzyść benzyny, do tego zimą mniej problemów z odpalaniem pewnie. No i Q nie mogę się doczekać śniegu
  4. Po sprzedaży mojego byłego A4 przyszedł czas na delikatne zmiany. Auto znalazłem dosyć szybko. Pacjent to A4 polift z silnikiem 1.8 turbo 180KM AJL. No to tak: Silnik: 1.8 turbo 180KM 280000 tys km, tak tak taki jest przebieg oryginalny nie jak w moim poprzednim dieslu 220 tys km założony jakiś chiński stożek który wylatuje na dniach w planach odległych chip Zawieszenie: seryjne 1BV w planach gwint lub jakiś kit obniżający o co do Q ciężko Wnętrze: fotele Recaro z pełną elektryką, niestety nie grzane kierownica z esy plus pakiet skóra licznik z fisem nagłośnienie BOSE Felgi: seryjne 17" z oponami 225/45 które lądują na złomie zima - kute felgi z A8 z oponami 205/55 w planach 18",19" wzór nieznany W planach: bixenon zderzak ze spryskami pdc zobaczymy co czas przyniesie
  5. ja będę i Arturro bo mi dzwonił oczywiście tak do 20 max i na meczyk
  6. Lakier mimo że srebrny to jest kox
  7. Słyszałem o et30 ale et15 nie. Et15 by wystawały dużo bardziej
  8. Tomason TN1 pewnie z ET 30 i 8,5 cala szerokości
  9. dzięki za spota wczoraj
  10. Kędzior tak jak myślałem pucha nie pasuje
  11. Tak jak mówiłem specem nie jestem ale myślę że trzeba od przekaźnika do przełącznika pociągnąć plus masę i powinno grać
  12. Myślę że sam przekaźnik nie wystarczy. Pewnie trzeba całą instalkę robić bo nie miałeś tego w serii
  13. Narazie nie ma co nawet zdjęć żadnych nie ma. W tygodniu myślę że coś ustrzelę
  14. Ten huzio chyba ma nawet w kolorze muszę do niego napisać
  15. No chcę od razu kupić prawe duże
  16. Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać
  17. No powrót kilka dni temu zakupiona dość fajna wersja i też srebrna
  18. Michał na wiosnę robię Ci konkurencje w Sosnowcu ale łatwo widzę nie będzie Auto dopieszczone jak trzeba
  19. po weekndzie na działce. Auto opite Kędzior zmieniałeś na duże lusterko? Nie zostały Ci dobre wkłady
  20. jakie tematy wczoraj tu szły
  21. No ja podałem ceny za używki nowe zaczynają się pewnie od 2 albo 3 tys
  22. Turbo pewnie 1000-1500zł
  23. No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami... Zagadaj do Dimka on wkładał CAHA chyba. BRD chyba wchodzi Plug&play a w CAhA trzeba rzeźbić kolektor wydechowy chyba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.