Treść opublikowana przez Bulczas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja niestety musiałem odpuścić bo całe katowice stały bo wszędzie jakieś wypadki i do mysłowic jechał 1,5h :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie się u was coś działo dziś bo szykuję się żeby zawitać u was
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor wszystkiego najlepszego i tysięcy KM :drunk:
-
Spoty Katowice i okolice
Pogoda jest za***ista barowa
-
Spoty Katowice i okolice
w tym klubie bez takich gier wiekszosc ma banie :polew: To zamiast piwa będzie woda sodowa
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie kiedy na imprezie gramy w piwnego ponga :kox:
-
[AFN+] Keżorowóz
przy drugiej opcji lampy aż się proszą pomaluj pomaluj na czarno
-
Spoty Katowice i okolice
Mi to nie pasuje. A już na pewno ramka grilla nie pasuje i lampy musowo na czarno :gwizdanie:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Wielki rezacz który założył do kozy felgi i grill rs4, a dostał się do batallionu nie wiem nawet jak Sory chłopie ale tak jak parę osób pisało w tamtym temacie - jest tam parę aut które naprawdę powinny się tam znajdować a reszta to po prostu znajomości i lizanie d*py. Sory za OT ale nie mogłem.Ładne w auto i oby AFN służył jak najlepiej. I jak najszybciej na glebę bo koło się marnuje przy takiej kozie z tego co mnie pamiec nie myli to jozek mial gwinta recaro w srodeczku i inne graty i chyba troche gratow na moc, ale sie rozsprzedal cos tam miał, ale własnie rozsprzedawał Coś tam mieć a zrobić coś jeszcze tym bardziej własnoręcznie to jest różnica.
-
[ALL B5] "Gwint" b5 przód-czy pasuje do b6?
Raczej nie bardzo mimo podobnej budowy tak na oko
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Wielki rezacz który założył do kozy felgi i grill rs4, a dostał się do batallionu nie wiem nawet jak Sory chłopie ale tak jak parę osób pisało w tamtym temacie - jest tam parę aut które naprawdę powinny się tam znajdować a reszta to po prostu znajomości i lizanie d*py. Sory za OT ale nie mogłem.Ładne w auto i oby AFN służył jak najlepiej. I jak najszybciej na glebę bo koło się marnuje przy takiej kozie
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Szukałem w garażu ale nie widziałem pudełka więc pewnie został wyrzucony- Spoty Katowice i okolice
Ja będę raczej- Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Zły trop- Spoty Katowice i okolice
Już wiem. A byłem ostatnio w Chrzanowie to bym Ci przewiózł bez problemu firmowym. :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
dzisiaj wyglądała normalnie to chyba kosmici ją będą w nocy rezać :polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ja też dziś powalczyłem u Keżora z hamulcami i teraz wszystko chodzi jak należy. Masz czteropak u mnie za jarzmo czy wolisz przelew- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzialem dzisiaj takie na dzielni i mizdzylo suty :jerk:- Spoty Katowice i okolice
Nie lubię poniedzialkow- Spoty Katowice i okolice
Masz plus bo nie płacisz podatku dochodowego czyli co nie będę miał w razie czego jakiś niespodzianek z US itp ? Moje audi kupowałem właśnie na fakturę vat i byłem pytać dodatkowo w urzędzie. Najlepiej podjedź do urzędu i zapytaj bo wiesz jak to w polsce :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Masz plus bo nie płacisz podatku dochodowego - Spoty Katowice i okolice