Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra to jadę po nie i uj jak coś sprzedam drożej bo chodzą drożej zazwyczaj
-
Spoty Katowice i okolice
a jakie ma OKO ? Oko ma takie jak w moim podpisie ma 1.8T No takie chcę kupić kali się :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
sprawdzimy jakim autobusem dojechac tam i zbieramy ekipe i melanzzz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a jakie ma OKO ? i jaki rozmiar 17 ? Nie 16" nie mam kasy na większ teraz a potem będą na zimę talib sprzedał takie 16' z oponami w podobnej cenie... No ale nie miał chyba jakiś ideałów. Krycha ma takie za 400zł tylko że mazane szprejem za 15zł
-
Spoty Katowice i okolice
a jakie ma OKO ? i jaki rozmiar 17 ? Nie 16" nie mam kasy na większ teraz a potem będą na zimę
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie
-
Spoty Katowice i okolice
Esa w B6 nie jedzie
-
Spoty Katowice i okolice
Adam muszą być takie jarzma. Jak takie są to bierz
-
Spoty Katowice i okolice
No płacisz za firmę. Polskie Mikody albo coś i na pewno będzie dobrze. Jeśli chcesz no to w sumie zestaw nie jest zły i kompletny. I sprawdź dobrze czy to będzie pasować do Ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
Trochę dużo te 1000zł jak znajdziesz jarzma to z nowymi tarczami i klockami Cię to wyniesie prawie połowę taniej a zaciski masz chyba Ate :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kolcki i zaciski pasują jak się ma system ATE. Jak się Lucasa trzeba zmieniać wszystko. Pod 312mm. I konieczność jarzma muszą być na zwrotnicę żeliwną
-
Spoty Katowice i okolice
No kwestia dostania jarzm pod tarcz 312 ok 150-200zł no do tego tarcze bo klocki podobno pasują te stare. No ale klocki z tarczami jakieś 500zł jak coś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
alkon Ja nie
-
Spoty Katowice i okolice
I powróciłem No Akjam ładnie zachlałeś
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam w teren
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu Maciej Stuhr Rozmowa telefoniczna.avi
-
Spoty Katowice i okolice
No u mnie na najtańszej stacji zwykły ON 4,81
-
Spoty Katowice i okolice
Nawet nic nie mówcie o paliwie i innych rzeczach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie kolejny Opel
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też lecę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Katowice i okolice
ospojlerowana I z ringami z przodu a z tyłu lexus look koniecznie :polew: :polew: Niech bierze przykład z corsy- Spoty Katowice i okolice
ospojlerowana I z ringami z przodu a z tyłu lexus look- Spoty Katowice i okolice
Niech se chociaż Calibre kupi - Nowicjusz - wątek powitalny