Treść opublikowana przez Rafal_1188
-
[B5 AFN] Jaki ściągacz do wahaczy dolnych???
ja bym jeszcze WD40 dał :>
-
[B5 AHH] Wymiana łożyska w przednim kole
pewnie, ze mozna wymienic bez prasy, tylko trzeba to robić z głową , tak jak poprzednicy mowili czyms drewnianym albo rurą o takiej samej (bardzo zblizonej) średnicy łozyska i bedzie elegancko szło jak w masło sam tak wymieniałem dwa łożyska i nie uszkodziłem zadnego :>
-
[B5 AFN] Słaba reakcja na gaz
może przepływomierz ?
-
[B5 ALL] Panel sterowania klimatronic ( nie wyświetla się "śnieżynka")
klima nie włączy się gdy temp. na zewnątrz jest niższa niż 5 st.C ...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
jestem pierwszym wlascicielem w polsce od 2005r , na liczniku 198tys.. pewnie ma sporo więcej... ale śmiga jak nowa :>
-
[ALL B5] Dziwne dzwieki z prawego koła :/
Ale prawe już wymieniłem, bo na początku myslałem ze to prawe huczy, także obydwa są wymienione :>
-
[ALL B5] Jak wyjąć schowek nad radiem ten obok swiatel awaryjnych ??
Dzieki a myslałem, ze bede musiał ramke wyjmowac : :>
-
[ALL B5] Jak wyjąć schowek nad radiem ten obok swiatel awaryjnych ??
Jak w temacie. Kupiłem ostatnio ten mały schowek bo stary nie zawsze "chce" sie otworzyć, ale nie wiem jak go wyciągnąć.
-
[ALL B5] Dziwne dzwieki z prawego koła :/
Pomogła wymiana lewego łożyska :> nareszcie cisza w samochodzie Dzięki za pomoc.
-
[ALL B5] Dziwne dzwieki z prawego koła :/
Ok, zobacze czy pomoze
-
[ALL B5] Dziwne dzwieki z prawego koła :/
Witam, mam problem jak w temacie. A mianowicie słyszę dziwny dzwięk ( cos jak jednostajne huczenie , jakbym miał drugi silnik pod maską ) który nasila się w miarę prędkości (niezależnie od biegu na którym jade ) i przy skręcie w lewo (nieraz to az mi mina blednie) i nie wiem co to moze być. Łozysko w prawym kole wymieniłem i nic . Może to przegub , opona ? oponki "Summerstar" o takie jak na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item731421974_opony_summerstar_w_bardzo_dobrym_stanie.html Pomocy juz mnie szlak trafia od tego dzwięku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów, mam na imię Rafał i mam 18 lat, dopiero co zdałem prawo jazdy więc jestem niedoświadczonym kierowcą ale myślę, że bardzo odpowiedzialnym. Wstąpiłem do klubu ze względu na moją pasję do A4-ek Pozdrawiam Rafal_1188