Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_1188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_1188

  1. ja bym jeszcze WD40 dał :>
  2. pewnie, ze mozna wymienic bez prasy, tylko trzeba to robić z głową , tak jak poprzednicy mowili czyms drewnianym albo rurą o takiej samej (bardzo zblizonej) średnicy łozyska i bedzie elegancko szło jak w masło sam tak wymieniałem dwa łożyska i nie uszkodziłem zadnego :>
  3. może przepływomierz ?
  4. klima nie włączy się gdy temp. na zewnątrz jest niższa niż 5 st.C ...
  5. jestem pierwszym wlascicielem w polsce od 2005r , na liczniku 198tys.. pewnie ma sporo więcej... ale śmiga jak nowa :>
  6. Ale prawe już wymieniłem, bo na początku myslałem ze to prawe huczy, także obydwa są wymienione :>
  7. Dzieki a myslałem, ze bede musiał ramke wyjmowac : :>
  8. Jak w temacie. Kupiłem ostatnio ten mały schowek bo stary nie zawsze "chce" sie otworzyć, ale nie wiem jak go wyciągnąć.
  9. Pomogła wymiana lewego łożyska :> nareszcie cisza w samochodzie Dzięki za pomoc.
  10. Ok, zobacze czy pomoze
  11. Witam, mam problem jak w temacie. A mianowicie słyszę dziwny dzwięk ( cos jak jednostajne huczenie , jakbym miał drugi silnik pod maską ) który nasila się w miarę prędkości (niezależnie od biegu na którym jade ) i przy skręcie w lewo (nieraz to az mi mina blednie) i nie wiem co to moze być. Łozysko w prawym kole wymieniłem i nic . Może to przegub , opona ? oponki "Summerstar" o takie jak na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item731421974_opony_summerstar_w_bardzo_dobrym_stanie.html Pomocy juz mnie szlak trafia od tego dzwięku
  12. Witam wszystkich klubowiczów, mam na imię Rafał i mam 18 lat, dopiero co zdałem prawo jazdy więc jestem niedoświadczonym kierowcą ale myślę, że bardzo odpowiedzialnym. Wstąpiłem do klubu ze względu na moją pasję do A4-ek Pozdrawiam Rafal_1188

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.