Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. 17.12.2014 Przebieg 273000 km Oryginalne sprzęgło stwierdziło, że ma już dość. Poddała się tarcza i zaczęła się ślizgać. Wpadł nowy mocniejszy komplecik sprzęgło + dwumas od A4 z silnikiem BRD, wizualnie zestaw wygląda na wytrzymalszy Przy okazji od razu wymieniony olej i filtry. Dziękuję firmie ProChoice za dostarczenie części i życzenia świąteczne
  2. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jakbys cos trafił jestem zainteresowany najlepiej od razu z rurka do klimy
  3. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok czyli szukam kompletnego ladnego schowka z lodówka:) jakby ktoś cos widział
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, Panowie mam problem, urwał mi się zawias w schowku Chce kupić nowy od razu z lodówką, czy mogę kupić z porysowaną pokrywą i przełoże swoją, czy jak zawias pękł to moja na śmieci się już nadaje?
  5. 25.10.2014 r. Autko towarzyszyło mi w ważnym dniu 28.11.2014 r. W końcu zima na męsko Ori S-line 18" z oponkami 225/40
  6. A macie jakieś numery kompletu? Bo u mnie ślizga się sprzęgło, dwumas niby ok ale chce mieć go też z głowy
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Osprzęt nie koniecznie będzie pasować, możesz mieć stary typ przetwornic i będziesz musiał kupić cieńsze pod biksenon lub ciąć dekielek do którego się ją mocuje. Ja mam 2002 rok i muszę wiercić dziurę do regulacji i osprzęt też musiałem pozmieniać Tak w ogóle to dzień dobry Dawno mnie tu nie było
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy 600 zł za kierownice z A5 trójramienną z poduchą ale bez multi to dobra cena?
  10. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ronal więc raczej oryginal, ET bedzie pod dekielkiem
  11. Super jest ten kolorek Muszę kiedyś na żywo obejrzeć
  12. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z b6 nie było problemu ale te z b8 nie chcą wyleźć
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś wie jak wyjąć soczewkę z lampy B8? Muszę rozklejać?
  14. Jakbyś coś potrzebował z części to zapraszam
  15. Muszę się pochwalić Wreszcie hamulce 320! 13.08.2014 r. Małe mody oświetlenia Korzystając z długiego weekendu czas trochę pogrzebać w aucie Na zdjęciu do montażu czekają : Bixenon B6 Bixenon B8 jako dawca soczewek Nowe przetwornice Valeo do bixenonu Adaptery do montażu soczewki Moduł DRL Lusterko foto z czujnikiem światła Moduł centralnej elektryki z końcówką F
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam w firmie parę IBM i są generalnie super trwale. Sam do niedawna korzystalem z x200 lenovo i był niezawodny. Nie masz co oczekiwać od nich wyglądu. One są ponprostu funkcjonalne
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daj pw ile za lustro:)
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie zdarzylem nabyc tej lotki, akurat w moj kolor:(
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko quattro ale ośka była w 2.0 tsi?
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cos w tym jest auto ma 93k przebiegu:)
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A mój kolega ma paska ALT od nowości i twierdzi ze mu oliwy nie bierze
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pod skórę też bym wziął
  23. Poszło i ode mnie:)
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już czysto siema

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.