Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ziomale lece do W-wy do przeczytania jutro i zobaczenia co niektórych w piątek o 8 :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
adresuję koperty :shocked: jak dobrze płacą :wink4:
-
Spoty Katowice i okolice
to co długopisy składasz czy jak ???
-
Spoty Katowice i okolice
siema krolu stan na jakich laćkach do bukowiny ciszniesz letnie czy zimowe??? :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
miszka juz starczy tych śmiechó bo się zakrztusisz a tak na marginesie nie powinieneś w robocie dupić ????
-
Spoty Katowice i okolice
doje*bany ten twój avatar ktoś mi zdjęcie w maku jebnął i wysłał[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 09:58_________________________________________________ doje*bany ten twój avatar Max w Mc Donalds :good: :good: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Patrikos - tak to już jest w małżeństwie, że trzeba też patrzeć na tą druga osobę, są sprawy ważne i ważniejsze i nie zapominaj, że to moja kochana żona i sprawa wyjazdu już postanowiona - Wy to odrazu byście swoją kobitke zostawili i sami jechali - ja taki nie jestem - potrafię myśleć o najbliższych dlatego : Nie pozwolę aby Dorota przez jakieś spotkanie piątkowe na którym musi być nie pojechała do Bukowiny w związku z czym: 1. Ja jadę w czwartek - bo muszę ( forum to też rodzina :gwizdanie: ) 2. A ona ma sobie zorganizować transport w piątek :polew: fakt kochający z ciebie mąż :wink4:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: :hi: z rana
-
Spoty Katowice i okolice
stanlej bulik o której chcecie do bukowiny jechać bo gliwice mnie cisna na wątku o której wyjeżdzamy może tam pospamujemy ????
-
Spoty Katowice i okolice
a ja nie założyłem
-
Spoty Katowice i okolice
kolega keżor bidny prawie zawał 3 przechodzi a wy tu o oponach p i e r d o l i c i e zamiast koledze pomóc w ból i cierpieniu :no: :no: koledzy ... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
kupujemy na sółke szpilki po 45 zyla
-
Spoty Katowice i okolice
ty się nie śmiej bo jesteście razem w pokoju więc ty też możesz oberwać :polew: :polew: nie no nie przesadzaj... :gwizdanie: ja tam naszych brudów publicznie prać nie będę :polew: hehe nom ale tak dla zasady to wiesz Maxowi może się zebrać :polew: kędzior czy ty mi chesz podpaść :mysli: bo cie reka sprawiedliwości dosięgnie :polew: [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:53_________________________________________________ ty się nie śmiej bo jesteście razem w pokoju więc ty też możesz oberwać :polew: :polew: nie no nie przesadzaj... :gwizdanie: ja tam naszych brudów publicznie prać nie będę :polew: hehe nom ale tak dla zasady to wiesz Maxowi może się zebrać :polew: a zresztą czemu nie.... Maxowa jeszcze będzie mi wdzięczna co ty mnie bić chcesz ???? ale za co
-
Spoty Katowice i okolice
Ty sie kurde ucz, a nie pogwizduj tu! prezentacja gotowa?? dystanse kupiłeś?? :> i znowu zjebka :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić w tym wypadku dużo zależy od kierowcy hmmm Stanley....bum :polew: :good: [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:15_________________________________________________a ja jeszcze dzis w robocie a potem free
-
Spoty Katowice i okolice
juhuuuuu ale będzie super spot :polew: żart oczywiście ja jade auto stopem :shocked: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
mnie jutro ziomale na spocie nie bedzie niestey cisne do w-wy ;( ;( ;( ;( na jakieś delegacje czy jak się to tam nazywa wiadomo jak jedziemy wkońcu czy cisza i każdy jedzie jak chce
-
Spoty Katowice i okolice
kto by się padliny chwycił :polew: :wink4: toś stary pojechał dzis bez obiadu jesteś :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomale i ziomalki troche tu nagadaliście się ja dwa dni juz nadrabiam w sobote fure wypucowałe spadł deszcz :wallbash: :wallbash: ale wyrezałem naklejki na klapie i maske a i dodatkowo na tylne szybki maleńki napis jest koxik
-
Spoty Katowice i okolice
zaraz wracam tylko cos zjem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ale chodzi o byle jaka fele? czy np ładna felga ma jakieś dodatkowe pkt?? że moja jest brzydka niby :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
no to super znajdziemy zaraz jakieś 18" :gwizdanie: kędzior cipku czemu do gl nie chcesz jechać??? się wydechem pochwalić.... a tam maja fajne echo na tym parkingu :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
to zróbmy zawody kto z najdalej fele przytarga ja byłem za poznaniem Wronki 410 km w jedną mańke kto da wiecej ???
-
Spoty Katowice i okolice
to stanlej od dzis na dworcu nocuje .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale dolał oliwy do ognia eeee nie 18-tki więc nie ma tragiedi tylko 17-tki standard :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:29_________________________________________________ kędzior nie daj się jak ja jechałem po swoje 17-tki to moja mi się tak odgrażała, że powinienem być trupem a jak widać żyję i mam się dobrze jak dla mnie to może sobie nawet kupić 19, ale nie takie!!!! S T A N L E Y DZWOŃ PO TE 19-TKI CO MI POKAZYWAŁEŚ ZA 5400ZŁ nie za 5400 tylko 9400 coś ci sie pojechało ... i nie 19 tylko 21 :polew: :polew: