Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
hehe dobrze że niedawno była wypłata a co twoim zdaniem jest ciekawe? bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija zgadza sie :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija lepiej bym tego nie ujął
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
w/g instrukcji buteleczka na zbiornik (3/4 on dolano STP dolano on pod korek )
-
Spoty Katowice i okolice
tu standard d*py alkohol szkoła kędziorka i czasem ktoś coś o audi nabąknie [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 18:30_________________________________________________i żarcie
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
nie no chłopaki nie zrażam się tylko dziele sie swoimi spostrzeżeniami a spalanie powoli wraca do normy jeszcze wyjeżdżę resztę on i zaleje od nowa i zobaczymy co sie podzieje
-
Spoty Katowice i okolice
a ja własnie drugiego bronka otworzyłem o pierwszym nie wspominałem bo jeden to nawet nie warto zagadywać :gwizdanie:
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
kileeer nie widzę się na liście ??? :mysli: mam nadzieję że P W sie odezwie i przedstawi jak on to widzi
-
Spoty Katowice i okolice
kędziorek ty się skup na nauce :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
aś się uczepił ty to nic nie jadłeś co to moja wina że te chmburgery do mnie mówią :gwizdanie: a co do gliwic nie wiem czy pojade teścia juto mam witać
-
Spoty Katowice i okolice
czas pokaże najpierw go muszę zrobić a potem z nim stanę do rewanżu
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_chip_grupowy_w_mazowieckim_u_slynnego_mistrza_rogala-t116598.0.html chip u rogala 900 pln ktos może chętny ja sie zapisałem :kox:
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Maxito1981 BKE 1.9 116 wpisuj siema ziomki ja też chetnie skorzystam z okazji i tak miałem jechać do niego na chipa ale skoro jest grupówka czemu mam nie skorzystać pomimo że ze ślaska jestem termin dla mnie najlepiej jak się już cieplej zrobi czyli kwiecień maj bardziej z majem pytanko w cenie jest też hamownia ??? jak to ma wyglądać technicznie, potem każdy się indywidualnie z P Witkiem umawia czy jak ??? kilka samochodów dziennie ?? mi się wydaje że lepiej może będzie zrobić liste dać Witkowi, jakaś prowizoryczna zaliczka (50 100 pln) i potem każdy indywidualnie sobie termin dogra co wy na to ziomale??? a sam mistrzuniu może by się wypowiedział, zagląda on jeszcze na to forum
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
być może panowie dobrze mówicie bo już 3 raz pokazywał spalanie właściwe, więc tak jak mówicie zobaczymy jak wyjeżdżę resztę i zaleje nowego czyli to sprawka STP :myśli: może tak być bo nic innego nie kopałem przy AUDI tnx za info troszeczkę mnie uspokoiliście
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:papa: stanley- Spoty Katowice i okolice
:nabijasie: :nabijasie:- Spoty Katowice i okolice
co żeś lampą po oczach przywalił ? ch*uja widzę a ty widzisz co kedziorek wkleił? wcześniej tak ładnie wklejał- Spoty Katowice i okolice
kędziorek jak te cyferki wyautowałeś???- Spoty Katowice i okolice
nic nie widać coś ci się nieudało- Spoty Katowice i okolice
a ja mam iść jeszcze do garażu to dzis na forum juz nie wchodź bo sie tylko wkur.... :polew:- Spoty Katowice i okolice
dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ? 1.9 116 niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem to może jednak lepiej żeby nie wiedział że miał swap-a bo dość ciekawie wyporzony grzane fotele temp średnia nawi xenon napewno lepij niż moja to się z nim zamień :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:53_________________________________________________ a co się stało kędzior widzę że zdjęcie z ostatnie imprezy umieściłeś czy to autoportret ??? :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
aż strach odejść się wylać bo zaś 5 ston będzie w d*pie :polew:- Spoty Katowice i okolice
dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ? 1.9 116 niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem to może jednak lepiej żeby nie wiedział że miał swap-a bo dość ciekawie wyporzony grzane fotele temp średnia nawi xenon napewno lepij niż moja- Spoty Katowice i okolice
otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: o boże jaka siara :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: muszę się oszczędzać bo od piątku mam teścia na chacie i nie wiem kiedy wróce do żywych... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: podobnież też da się tym opić :gwizdanie: jednym co ja krolu jestem :polew:- Spoty Katowice i okolice
dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ? 1.9 116 niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem tylko jest jeden problem jest z radomia :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice