Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie spadasz ogladac Serce nie sługa na TVNie no ty też oglądasz ???
-
Spoty Katowice i okolice
spadm ziomale coś wszamać i pooglądać tv pozdro
-
Spoty Katowice i okolice
a jakieś foty są z tej waszej biby
-
Spoty Katowice i okolice
rafał fajne fotki troche nie wyraźne kędzior ty nie gadaj bo zjadłeś tyle samo i z tego co pamietam to jeszcze zmojej pizzy coś uszczkołeś wieć nie dogaduj :tongue4: co ja poradze że ja kocham jeść keżor fakt kumulował a jak ta energia z niego wyszła :polew: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:45_________________________________________________ niepamiętam muhehehe ale rozjebało mnie jak zaczał wyciągać sztućce z kurtki przy Wioli muhehehehehe to już wiemy że jak miszka u kogoś na chacie jest to przy opuszczniu pomieszczenia trzeba mu rewizje robić
-
Spoty Katowice i okolice
po co kamera potem byś musiał kanałami chodzić jakby sie wydało [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:15_________________________________________________sie obaczy pożyjemy zobaczymy
-
Spoty Katowice i okolice
:>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:09_________________________________________________rałał robił jakieś fotki
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba imprezy u nas bardziej się mu podobają idź stąd. Musi to do was dotrzeć że Krolu należy do Gliwic
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba imprezy u nas bardziej się mu podobają idź stąd.
-
Spoty Katowice i okolice
widzę że krolu na gliwicach baluje ;( no coż pewnie wyglądałby jak keżor :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jak nie pije? przecież grzeczni byliśmy sam chciał wóde doić mi sie wydaje że następnym razem to musimy jakiegoś szachera machera zrobić z tą wódą bo to za drogo wychodzi chyba robiliście tak ???
-
Spoty Katowice i okolice
stanlej masz ten rachunek ile w końcu tego było prezes był fajny no coż pić to trzeba umieć miszka pewnie wp***dol zaliczył od kobiety bo nawet nie poimformował nas że dotarł cały do domu
-
Spoty Katowice i okolice
no panowie mocno wczoraj było od czsu do czasu można robić takie bibki zaczęsto to nie zabardzo bo wątroba nam zgnije.
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: na przedpokoju a tak z ciekawości to ile tych 0.7 poszło bo ja sie doliczyłem 4? czy więcej było
-
Spoty Katowice i okolice
żeby tylko ...
-
Spoty Katowice i okolice
ello panowie doszedłem do siebie widzę że wszyscy dotarli zdrowi do chaty prócz miszki ... :mysli: generalnie impreska udana mi film się urwał w drodze powrotnej kanar dzięki bardzo mam dług u ciebie :notworthy: za***iście że mnie bezpiecznie do domu odtransportowałeś ja się dziś dowiedziałem że do 5 spałem w przedpokoju na podłodze jak już sie położyłem na łóżko to poleżałem z 5 min i znowu na podłodze wylądowałem :polew: i jakimś cudem kontakt wyrwałem pewnie fikał :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja zaliczę spóźnienie ahh te kobiety zawsze trzeba na nie czekać ralf może zabież twoją panią to się poznają przed zimowym[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________ja będę około 1.9 grzejcie miejsce
-
Spoty Katowice i okolice
dobra to nie przyjade autem
-
Spoty Katowice i okolice
ja myślałem że to kulturalne spotkanie ma być a nie żłoanie wódy
-
Spoty Katowice i okolice
siema zboczki widze że miszka internet sąsiadowi podprowadził bo widać jego spamy ja nie stety bedę furaczem za wygodny jestem żeby autobusem jeździć
-
Spoty Katowice i okolice
wszystkim diś miałem spotkanko na drodze z jednym z naszych klubowiczów nawet pogadaliśmy przez 15 sek na światłach pozdro :good:siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pozdro dla siemiana miłe krótkie spotkanie w centrum katowic
-
Spoty Katowice i okolice
to i na mnie pora kędzior pospamój sam albo somesa zaproś
-
Spoty Katowice i okolice
na gliwicach to ciepło mają pewnie im stron nie przybywało więc zrobili sabotarz i teraz coś się dziej a biedny mironek sie musi użerać [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________ jak masz zaliczenia to może w sobote? mi obojętnie jak sie bede dobrze czul to bede na pewno, a przenocuje mnie ktoś w razie potrzeby? :polew: jutro Ci w ogródku ulepie igloo i możesz przenocować keżor czy coś w spr vin wiadomo czy mam ci dać spokój konkret odp. :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę że gorąca atmosfera u was wiem że za oknem mróz ale już zelżał więc się tak nie grzejcie :gwizdanie: wpłaciłem na zlota tak tylko napomniałem bo jakiś wysłannik szatana mi pw pisze że zaliczni nie wpłaciłem pewnie odwet za długopis pozdro ziomki
-
Spoty Katowice i okolice
aż se zobacze