Treść opublikowana przez Maxito
-
SPOTY RADOMSKIE
sorki że dopiero teraz ale raz jeszcze dzięki za spocisza piątkowego jak znów familię będę odwiedzał to zas znów nawiedzę pozdro
-
Spoty Katowice i okolice
opowiem jak było na spocie w radomiu w sumie 7 fur z czego 3 audi 2xVW cytryna i bmw bryni pogadałem chwilę tigera walnołem i buta miejsce mają spoko duży plac BEMKI też tam się spotykałą nawet ich sporo tam było, oczywiście bmw co można robiś??? każdy na tyle gorsze kapcie i utylizacja na parkingu można było popatrzeć jak chłopaki wymiatają :gwizdanie: ogólnie spoko
-
Spoty Katowice i okolice
czyli rozumiem że moge liczyć na twoje radyjko???
-
Spoty Katowice i okolice
a jak długo jeszcze muszę czekać ??? Czeka na Ciebie! Mam nadzieję, że w tym tygodniu już będzie po wszystkim! jak zauważyłeś napisałem "chyba" więc mogę poczekać jeszcze kawałek mam nadzieję że ci szybko znajdą tego rnsa bo ciężko im to szukanie idzie... ale żeby trafić dobry sprzęt niestety trzeba poczekać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a jak długo jeszcze muszę czekać ??? czeka napewno na mnie gadałeś że ktoś jest w kolejce :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
a jak długo jeszcze muszę czekać ???
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki krolu chyba go pakne :good:
-
Spoty Katowice i okolice
pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu nasz gps katowicki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja przed chwilą spędziłem godzinke przy karcherze i też brudny nie będę dogi jedziesz do częstochowy z nami>???
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka to dziś swidzimy tylko mogę mieć delikatny poślizg bo moją połowę do koleżanki musze wywieść do której jesteście na spotach??
-
Spoty Katowice i okolice
kanar do czestochowy nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________ i kto tu pije 22 XI 2009 za tydzień wychodzi Max kanarowi mówi, że 2 tyg a Akjamowi, że tydzień miszka ty pało leśna czas przy kompie ci się nie skończył :polew: to wyp..... :polew: sukaj pracy szukaj pracy :polew: [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 15:00_________________________________________________ ja nie mam pojęcia więc nie pomogę jak jesteś przyy kompie to wrzuć to sobie na jakąć mapke i po kłopocie
-
Spoty Katowice i okolice
No tak też wyczytałem ale myślałem, że się coś zmieniło bo się tak ekscytujesz. a tam ekscytuje odrazu trochę się podjarałem i tyle[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:39_________________________________________________masz tego rns-a ???
-
Spoty Katowice i okolice
kanar do czestochowy nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________ i kto tu pije 22 XI 2009 za tydzień wychodzi
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomale uszcypliwcy czy człowiek nie moze sie perdzielnąć o jakieś tam 10 ... szczegóły szczegóły a propos czy wszyscy z listy co są jadą do częstochowy??? czy ktoś jeszcze jedzie bądź co gorsza nie jedzie narazie jak widać ponad 10 audiczek a spodziewałem się więcej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sima ziomki fotka zajefaja jak zreszta impra pewnie też
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 17:18_________________________________________________i co jeszcze 25 stron i 200 będzie jakoś to poleciało
-
Spoty Katowice i okolice
ja Ci sie nudzi to dziś ełu mają spota na 3 stawach :polew: miszka jakbyś uważał to byś wiedział że jestem za granicą (za radomiem) po pierwsze primo Miszka pisze się przed DUŻE M po drugie primo wiem Maxito, żes wyemigrował a po trzecie primo ultimo jak Ci sie nudzi to wyrezaj kasecioka na CD :polew: :gwizdanie: spoko już nad tym pracuje [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 17:12_________________________________________________ale tu wszyscy uszczypliwi odezwać się nie można
-
Spoty Katowice i okolice
ja Ci sie nudzi to dziś ełu mają spota na 3 stawach :polew: miszka jakbyś uważał to byś wiedział że jestem za granicą (za radomiem)
-
Spoty Katowice i okolice
co tu takie nudy nic się nie dzieje jakiś temat zapodać
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomki pogoda do bani siedze sobie i sie nudzę a raczej regeneruje akumulatory bo od poniedziałku arbajt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zajefajne foty i impra fakt udana żarcia kosmos do częstochowy musisz koniecznie wziąś aparat ja sie zastanawiam na kamerą można by jakieś filmik zacząć kręcić [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 17:27_________________________________________________Halowy tor kartingowy "Monza" znalazłem w bielsku 110 pln za 1h można by coś pomyśleć o tym co wy na to cena do negocjacji
-
Spoty Katowice i okolice
Halowy tor kartingowy "Monza" w bielsku co o tym myślicie godzina 110 pln można negocjować cene[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 17:34_________________________________________________zapodam to na gliwicach jeszcze
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich ziomali. w piątek się spotykacie chciałem wpaść do akurat jestem w tych okolicach
-
Spoty Katowice i okolice
no własnie mam zamiar się wbic do nich na spota z wiatek zobacze jeszcze jak to wszystko sie poukłada troche posmamuje z nimi
-
Spoty Katowice i okolice
aha to On jest od Was...nam gadał na spocie, że CHU*E jesteście :gwizdanie: a to fałszywa gnida bo mi przed chwilą na gg pisał że dziś jedzie na ten spot gdzie geje i leszcze się spotykają bo go zaprosił jakiś rusek co się nazywa na "M" ...Mieszka......., ............Moszka........, Meszka aaaaaaaa już mi się przypomniało Miszka się nazywa :polew: :polew: bo mi przed chwilą na gg pisał że dziś jedzie na ten spot gdzie geje i leszcze się spotykają :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz2: