Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie kwestia zegarów auto traci prąd po całości może Sitaniec?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mów po polsku adresy telefony
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czemu popchnąłeś?? ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ---------- Pany moja ex b5 ma jakieś problemy z prądem odcina zapłon, wszystko gaśnie i coś świruje. Do kogo w Zamościu mogę wysłać teścia z autem??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
obił mi się kiedyś o oczy w tym wątku temat maglownicy ale nie mogę tego odnaleźć. Gdzie zrobić cieknący magiel, żeby wyciągnęli naprawili i zamontowali?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zdrowia wyslano zez telefonu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
O tototototooooo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja siedzę i piję Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania na drodze
Wczoraj 17:30 pod Tesco w Lublinie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sprzedałem ;p Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Moi Teście byli ale LZA Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Możesz spróbować w Zawadzie u Momota mi spawal dokładkę zderzaka w audi i było ok Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania na drodze
granatowe b5 avant LTM pod cmentarzem w Zamościu na Karolówce
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
moim boskim HTC zawsze mam pod ręką
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Czyje to: Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie pisałeś, że musi być z Zamościa :-P
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Lublin w galerii Zone obok Tesco
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Fakt Wysyłane z mojego HTC psuje sie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Czyli że ja też mogłem tego klona widzieć w Podkrasnem Wysyłane z mojego HTC psuje sie
-
Spotkania na drodze
Wczoraj ok 16 na Al. Solidarności w Lublinie na światłach koło McDonad's w stronę Wa-wy avant b5 o dziwnym odcieniu zieleni, ramki klubowe i nr LU......
-
Spotkania na drodze
znaczy kto inny wygladał jak Twój
-
Spotkania na drodze
to w takim razie jest jeszcze jedno czarne b5 z ramką z przodu i numerami LZ....... i jakby naklejką na masce ale mogło mi się zdawać
-
Spotkania na drodze
VPLD wczoraj o 13 skręcający z Orkana pod Tesco w Lublinie Miażdży Twoja fura
-
Spotkania na drodze
Avant b6 z wlepa na klapie LU na weteranów w Lublinie o 12:30 Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania na drodze
Paraf ianin w Podkrasnem leciał od strony Izbicy ok 18:15 Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To może jak za 2 tygodnie przyjadę bo w ten weekend już nie dam rady Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2