Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja tym razem postaram się być o ile znów nie będę musiał zostać w Lublinie ale ten weekend raczej będę spędzał w Zamościu ale nie mam tyle czasu żeby Cult Style zaliczyć
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
albo tu: http://www.twoje-auto.com/?id=ws&oglid=42 albo tu: http://www.twoje-auto.com/?id=ws&oglid=13 chociaż ja bym polecał zrobić to w Lublinie tu: http://www.magor.lublin.pl/ na pewno taniej niż w Zamościu wiem z doświadczenia no i zazwyczaj od ręki większość szyb
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
to ja odświeżę temat trochę, u mnie zaczęło skrzypieć kilka dni temu przy tym prawym kole i dziś skrzypiało już okropnie, ale tylko w czasie jazdy. Pojechałem na diagnostykę i po dokładnym sprawdzeniu zawiasu okazało się że wszystko jest jak należy, zero luzów i nie słychać żadnego skrzypienia, sprawdzali mi też jak zachowują się amortyzatory i nic, cichutko. A jak skrzypiało w czasie jazdy tak dalej skrzypi słychać do prędkości 50km/h. Może macie jeszcze jakiś pomysł
-
[B5 ADR] Wymiana tłumnika końcowego.
http://sklep.intercars.com.pl/
-
[B6 AWX] Jaki kąt wyprzedzenia zapłonu
chyba kąt wtrysku!! wyprzedzenia zapłonu to w silnikach ZI a nie ZS
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
wygooglowałem takie coś może pomoże: http://forum.vw-passat.pl/archive/index.php/t-10105.html [br]Dopisany: Wrzesień 17, 2009, 08:43:37 _________________________________________________wczoraj rozbierałem część auta żeby dostać się do zbiorniczka. Okazało się że pompka od sprysków świateł po prostu nie działa, była pęknięta i nie reagowała na podawane napięcie. Mam pytanie w tym względzie, niech mi ktoś powie kiedy powinno pojawić się zasilanie na wtyczce od pompki sprysków świateł. Sprawdzałem to wczoraj i spryski szyby działają a na wtyczce od sprysków reflektorów nie ma napięcia, czy są to dwa oddzielne obwody??
-
Jazda sprowadzonym samochodem bez rejestracji
to zależy ile masz ważne tablice. Ja ściągałem samochód ze Szwajcarii i miałem tablice ważne do końca sierpnia i na nich jeździłem, miałem też ważne ubezpieczenie chociaż to bez problemu można zawrzeć i u nas na auto na obcych blachach. Ale widziałem ludzi, którzy jeździli na tablicach szwajcarskich ważnych tylko do końca czerwca i jakoś jeździli, pewnie do pierwzszej kontroli. Masz pewnie w dowodzie wpisaną datę ważności i tego się trzymaj.
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
i do powiększenia
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
trzeba wyciągać zbiorniczek czy można jakoś do tego inaczej podejść?? bo ja mam ten sam problem
-
[B5 AFN] Sczotkotrzymacz i tulejki rozrusznika.
Powinno Ci wszystko rozjaśnić: Etka pokazuje że BOSCH:
-
[B5 ALG] Nie działający tempomat
ja miałem podobna sytuację ale po podpięciu Vaga okazało się że był błąd tempomatu, wystarczyło wykasować i już działa
-
[B5 1Z] Czarny osiołek :)
kiera jak u mnie ale te boczki to jakoś mi się nie widzą nie można było gładkim kawałkiem zamiast z tym szwem??
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
to nie będzie jeździć to będzie śmigać lekko nad ziemią
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
coś jest dziwnego z tymi Unidenami 520xl wczoraj jeden koleś z Rawy Mazowieckiej miał kilka aukcji na to radio po kilkadziesiąt sztuk a dziś już żadnej nie ma ale znów dziś są aukcje z Łodzi i znów jakiś nowy sprzedawca na allegro co ma raptem 18 komentarzy i wystawia kilkadziesiąt sztuk Unidena
-
[B5 ADR] Która instalacja lepsza ?
u mnie to tak wygląda: tankowanie bez żadnych przejściówek
-
[B5 ADR] Która instalacja lepsza ?
moja wyjściowo też miała tyle kosztować ale wziąłem większy zbiornik (+50zł) i wlew przy wlewie PB (+50zł)
-
[B5 ADR] Która instalacja lepsza ?
za BRC 2900zł
-
[B5 ADR] Która instalacja lepsza ?
:good: to nie wiem jak Ty jeździsz, zmień filtry i zobacz jaki tam syf!! A instalację w Mgazie na Granicznej zakładałeś??
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
po co wy tak kombinujecie?? Oderwać na chama naklejkę a to co zostanie ==> szmatka z rozpuszczalnikiem i już. Nie da się nic tym sposobem zniszczyć
-
[B5 ADR] Która instalacja lepsza ?
stag jest w miarę ale.... wtryskiwacze tak na prawdę po 30tys będą do wymiany może wcześniej, jeśli się nie mylę AC S.A. daje na nie tylko 20tys km gwarancji, ja miałem w poprzednim aucie instalację ze STAGiem 300 i nie było źle ale po 30tys przebiegu palił coraz więcej. Może lepiej dołożyć tych kilka stówek i brać BRC ?? ja mam teraz ale w 1,8T i jest dobrze
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
ale zostanie klej
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
ja mam na łóżku a o te pokrowce to tak pytałem bo zastanawiało mnie jak jest z poduszką w fotelu
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
odświeżam trochę temat a jak się mają pokrowce dedykowane do poduszek powietrznych w fotelach przednich?? zastanawiał się ktoś nad tym?? czy mają wycięcia umożliwiające prawidłowe działanie poduszek??
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
a jak sam nie zmywasz paznokci i nie masz zmywacza to wg mnie najlepszy jest po prostu rozcieńczalnik do farb, namocz lekko szmatkę i nie ma prawa coś kapnąć, a potem szybę po prostu umyć
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to na dobry początek i ja postaram się być