Treść opublikowana przez lis
-
[ALL B6] [BFB 1.8T] Polskie menu do NAVIGON PLUSBFB 1.8T
chyba przegrasz tą wersję '''''''' już raz, w ubiegłym roku nagrałem, ale mi płytka przestała hulać i szukam, bo coś nowego potrzebuję.
-
[ALL B6] [BFB 1.8T] Polskie menu do NAVIGON PLUSBFB 1.8T
ale skąd to ściągnąć szukał ktoś,
-
[ALL B6] [BFB 1.8T] Polskie menu do NAVIGON PLUSBFB 1.8T
hej Panowie podgrzeję temat szukam nowej mapy do Navi tej między zegarami i jak to nagrać na płytę żeby dobrze hulało dzięki pozdrawiam
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
witam a po jakim czasie zalecacie panowie wymianę po raz drugi rozrządu ? pierwszy raz Niemiec wymieniał przy 115000, a teraz ma najechane 190000 i się tak zastanawiam czy nie pora wziąć się za to ? zaznaczę że auto kupiłem w zeszłym roku i po Polskich drogach w mieście zrobiłem jakieś 40000 km.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
jak była by możliwość to też bym się podpiął do was żeby jechać do Witka w połowie października
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
czyli lepiej nie przyciemniać bocznych przednich szybek bo zanim dogadam się z helmutem to pewnie auto z holują na parking dzięki
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
mam pytanie z innej beczki ale dotyczące przyciemniania szyb jak wygląda sprawa poruszania się po Niemczech z przyciemnionymi przednimi szybami ? wiadomo tył i tylne drzwi można a przednie ?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
też chętnie się dopiszę :>
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
może ktoś wie gdzie w okolicach Piaseczna można okleić ładnie i fachowo szybki no i w rozsądnej cenie Byłem w warsfolu na Puławskiej i chcą 1000zł. może ktoś ma namiary na Górę Kalwarię, Grójec, czy coś innego w pobliżu
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
czy ktoś słyszał o foliach WARSFOLL, może ktoś ma je założone ni goście w Piasecznie powiedzieli że są najlepsze i chcą za 7 szyb 750 złociszy co wy na to??
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
witam Pany, a da rade się jeszcze dopisać do mistrza rogala ????????? kileeer jak tam ?????????????
-
Kopytko do telefonu w audi
dzięki steve69
-
[ALL B7] Aparat telefoniczny do Audi
a czy ktos wie jednak gdzie można kupić taki adapter do telefonów nokia jednak z tych nowszych modeli
-
Kopytko do telefonu w audi
witam panowie poszukuję kopytka, nakładka (bo podobno to tak się nazywa) pod telefon mam wypuszczoną jakaś podkładkę na którą podobno należy założy jakieś kopytko pod konkretny model telefonu kiedyś w audi instalowano byłu dostępne kopytka pod nokię 6310 a ja chciałbym znaleśc pod jakiś nowszy model ani na allegro ani w salonie audi tego nie znalazłem pozdrawiam
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
to lipa
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
kileeer możesz mnie jeszcze dopisac
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
a mozna się jeszcze do Was dopisać czy już tylko indywidualnie ? a i ile Rogal liczy jak jestesmy w grupie? pzdr
-
[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony
właśnie o to mi chodziło i dodatkowo zauważyłem że nie mam tez osłony nad zbiorniczkiem płynu do spryskiwaczy pewnie jak mi wymieniali błotnik to nie założyli zna ktoś może orientacyjna cenę tych pierdołek?[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 08:14_________________________________________________bo na allegro tego niema
-
[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony
nie chodzi o osłonę silnika którą podaje mcm lecz o osłone nad silnikiem na podszybiu jedna z tych osłon (patrząc od lewej)zasłania nam filtr kabiny, a kolejne akumulator, zbiornik płynu hamulcowego itd. szukałem 1500 razy na allegro i nima
-
[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony
witam mam pytanie jak nazywają się osłony i gdzie można je znaleść są to osłony, które znajdują się patrząc od przodu auta nad silnikiem i składaja się z 3 części, jedna z nich zasłania akumulator, pozostałych nie mam może ktoś wie gdzie je można znaleść, bo na allegro nie znalazłem? dzięki
-
[ALL B6] Felgi 17"
szału nima z tymi felgami jak chcesz wydać kasę to lepiej do zbieraj i że czywiście zapodaj ori, ori to ori a skąd wziąć kasę ? zaoszczędź na oponach conti są drogie, wybierz coś tańszego mniej znanej firmy a właściwości oponki będą pewnie lepsze
-
[ALL] Szybka pomoc: czy te śruby z 16" będą pasować do alu 17"
dzięki wszystkim za podpowiedzi jutro 8:00 zmieniam kapucie i w końcu alu zakładam pozdrawiam
-
[ALL] Szybka pomoc: czy te śruby z 16" będą pasować do alu 17"
witam panowie potrzebuje szybkiej podpowiedzi czy szpilki z ori felg stalowych 16" będą pasować do felg alu S-line 17" -- czy nie będą za krótkie drugie pytanie czy do alu 17" ET 45 będą potrzebował dystanse czy nie? i ostatnie pytanie te śruby od felg stalówek mam czarne i pordzewiałe, coś z nimi można zrobić czy może wystarczy założyć srebrne zaślepki plastikowe o będzie OK dzięki z góry za pomoc (w poniedziałek rano zmieniam koła i tak pytam na wariata) pozdro
-
[ALL B5] 16" vs. 17"
- [ALL B5] 16" vs. 17"
no a jednak różnica nie małą 2,5 cm to nie mało ale chyba przekonaliście mnie panowie że się zmieści - [ALL B5] 16" vs. 17"